انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تكلول ايرانى آرش
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41
(2015-03-15 04:51 PM)diana56th نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان من بیش از یکساله این مدل رو دارم و اواخر هر هفته باهاش شلیک میکنم و اصلا هم بهش رحم نمیکنم از ساچمه یک تا پنج و تراپ و پاره نه تایی و ریزتر هم باهاش شلیک میکنم کوچکترین لقی یا خط افتادن توی لول پیدا نکرده و با هیچ مدلی عوضش نمیکنم.

احسنت احسنت
دوست عزیز اگر پترن ازش گرفتی عکسش را هم واسه ما بذار
تا بحال باهاش چی شکار کردی؟ اسلاگ هم باهاش زدی؟
(2015-03-15 09:55 PM)mmohammadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-03-15 04:51 PM)diana56th نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان من بیش از یکساله این مدل رو دارم و اواخر هر هفته باهاش شلیک میکنم و اصلا هم بهش رحم نمیکنم از ساچمه یک تا پنج و تراپ و پاره نه تایی و ریزتر هم باهاش شلیک میکنم کوچکترین لقی یا خط افتادن توی لول پیدا نکرده و با هیچ مدلی عوضش نمیکنم.

احسنت احسنت
دوست عزیز اگر پترن ازش گرفتی عکسش را هم واسه ما بذار
تا بحال باهاش چی شکار کردی؟ اسلاگ هم باهاش زدی؟

اسلحه آرش اسلحه فوق العاده خوبیه تو بازار ازاد حرف 3800 تا 4 تومنه اسلحه ای دورزن کاملا شکاری و با لول محکم و سبک و تاشو که حمل و نقلش راحته اما تو خود دفترجه اسلحه هم نوشته اصلا باهاش اسلاگ و تک گلوله به هیچ وجه شلیک نشه چون اسلحه فول چوک هست و خیلی خطرناکه و پاره هم تا 12 تایی مشکلی نداره البته میتونید 9 تایی هم بزنید اما به مرور چوک اسلحه گشاد میشه و جمع زنی و دوربردی اسلحه ضعیف میشه و پخش میزنه.شما اگه میخواستید اسلاگ بزنید باید تک لول یا دو لول هایی میگرفتید که جوک موبایلی دارن یا فول چوک نباشن.با این اسلحه تنها کاری که نمیشه کرد اسلاگ شلیک کردنه با نخجیر هم نمیشه جون برا این کار ساخته نشدن.اما به جرات میگم از اسلحه های تولید الان ترک که فقط برا ایران تولید میشن و برا فروشنده های داخل ساخت بلژیک فرانسه و روسیه هم میزنن در کلاس خودش از امنیت بیشتر و حتی خیلی بیشتر و کیفیت آلیاژ بیشتری برخورداره این و از قول یکی از بهترین تعمیرکارای اسلحه نقل کردم.
این فقط تجربه و تحقیق بنده بود و مخلص همه عزیزان و سروران اساتید خودم هستم.
دوستان بنده این سلاح را دارم و شلیک های زیادی باهاش انجام دادم عیوب به این سلاح وارد است از جمله نداشتن بچه قنداق مناسب و افتضاح به طوری
که سلاح را نمیشه به درستی و محکم تو دست گرفت و قطرش کمه وباعث میشه انگشتا بیاد تو دید در حالیکه بنده با تکلول استیونس امریکا و دولول های سوار نابل و 5تیر پران کرال ....چنین مشکلی نداشتم. نکته بعدی شکافی که برای مگسک گذاشتن واقعا نامید کننده است و هم محور
نیست .
ااین رو نمیتونم بگم عیب یا مزیت ولی کلا تفنگ پخش زنیه و پترنش بازه Khansariha (8)
سلام دوست گرامی
عیوبی به این سلاح وارده همه قبول داریم مخصوصا تو قنداق و بچه قنداق اما خوب برا ی اسلحه با این قیمت خوبه و نباید توقعی بیش از این داشت.در مورد پترن باز هم اکثر دوستانی که دارند از دور زنی و جمع زنی این سلاح بلا شک تعریف کردند.البته من قبلا هم گفتم چهار پاره اسلحه رو خراب نمیکنه به هیچ وجه اما اگه خیلی زیاد باهاش بزنی پترن باز میشه چون چوک سلاح تحت تاثیر قرار میگیره.با اسلحه فول چوک نباید نه اسلاگ زد به هیچ وجه و چهار پاره هم به مقدار معقول.
بله بنده هم سلاح رو بقیمت 1400 خریدم و واقعا پول یه مگنوم 350 بود و واقعا ارزش داره و شکارهای زیادی باهاش زدم و در کل ااگر تغییراتی در قنداق به صورت سلیقه ای
مخصوصا در قنداق انجام بشه قطعا بهتر خواهد شد .
فعلا که پروانه شکار نمیدن حتی حمل اسلحه تو کوه 300 تومن جریمشه و هر گنجشک حتی با بادی 150 تومن جریمشه و چیزهای دیگش بماند.واقعا با شکاری شکار رفتن دردسر داره اما عشق چه میشه کرد.تازه فعلا این سلاح هم قرار تولید نشه با این وضع پروانه ندادن البته اینو شنیدم.
در مورد تغیرات باید بگم به دوستم که تعمیرکار مجازه گفتم فقط قنداق و بچه قنداق و برام لاک الکل بزنی چند در میاد گفت خودمونی 400.حالا حساب کنید تعویضش میشه اندازه پول اسلحه بلکم بیشتر.اما خداییش من از این اسلحه خوشم میاد الان هم قیمت ی 52 هست البته دولتیشا.اما گیر کسی هم دولتی نمیاد.تازه نا هم که خریدیم باید 3 سال صبر کنیم تازه بتونیم تبدیل به احسنت کنیم که اونم اگه فقط بفروشیم تا 5 سال بعدش مجوز نمیدن بهمون.
من قصدم از خرید این سلاح شکار و تفریح و اینکه بتونم تو ساچمه ای حرفه ای تر بشم ایشالله اگه عمری خدا داد بعد ی اسلحه عالی بگیریم و حالشو ببریم.
اینطور که من شنیدم ممنوع شده.از دوستان شکارچی شنیدم همین امروز.
بخاطر زیاده روی های خیلی از دوستانی که در اطراف مناطق دسترس به شکار زندگی میکنن و دارن نسل تمام پرنده ها و چرنده هارو در میارن.
البته در خبر گذاری جام جم انلاین که میتونید تو گوگل سرچ کنید وببینید خوندم البته الان در حد پیشنهاد هم توقف خط تولید سلاح شکاری در کشور و توقف پروانه های شکار برای .... سال.که میخوان سال آینده رو حتما ندن.میتونید برید و بخونید.میبخشید تاپیک یکم به بیراهه رفت.
دوستان عزیز لطفا از اعلام چنین خبرهایی شدیدا خودداری کنید.معمولا وقتی میخان یک حمله به یک کشور مسلمان بکنند اول یه کاریکاتور یا توهین میکنند بعد ببینند عکس العمل مسلمانها چقدر بود و برحسب اون آمادگی رو میسنجن!الان هم قضیه شایعه سازی در این موارد میتونه به همینچیزها ختم بشه.شنیده ها و یا حتی اعلام های عمومی تصویب نشده رو تا حد امکان اعلام نکنید.ممنونKhansariha (8)
اگه راست باشه نوبره ۳۰۰تومن جریمه واسه حمل سلاح درکوه وکمر
سلام.من فقط جهت اگاهی دوستان گفتم.چشم علی آقا.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41
لینک مرجع