انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تكلول ايرانى آرش
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41
(2015-07-15 11:52 PM)mehti نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان فرصتی دست داد این هفته مجدد از سلاح تک لول ارش فول چوک 3 تا پترن بگیرم که یکی با فشنگ شاهین 36 گرمی سهمیه ای که به علت اینکه با اسلحه دوستم که اونم ارش هست زدم بخاطر اصلاح نکردن قنداق یکم پایین زد اما دو فشنگ دیگه رو با اسلحه خودم زدم که فشنگ های دست پر با شارژ باروت 1.7 و ساچمه 36 گرم هستن و ود باله دار اطلاعات تکمیلی روی برگه های پترن هست فاصله تمام سیبل ها از سر لوله اسلحه 36 متر و قطر دایره بزرگ سیبل 76 سانت و دایره کوچک 12 سانت و کل سیبل یک متر در یک متر.امیدوارم مورد توجه دوستان قرار بگیره.
[
[img]http:// دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]

با سلام دوست عزیز دستت درد نکنه
اینکه نوشتین فشنگ bb این فشنگ حدودا 60 تا ساچمه داخلش هست ولی مال شما 109 تا ساچمه داخل فشنگ بوده که فشنگ شماره 2 این تعداد ساچمه داره
این پترن فشنگ شماره 2 هست نه فشنگbb
سلام جناب گرین من فشنگ نمره 1 عقاب و باز کردم و ی ساچمه از قبل داشتم که از این نمره 1 فابریک بزرگتر بود بنابراین گفتم صددر صد شاید بی بی باشه برا خودمم تعدادش جای سوال بود اما مقایسه اونا با هم به این نتیجه رسیدم.ایشالله بتونم عکس میذارم.
البته باید کنترل کنم ببینم که درست شمارش کرده باشم. ی حدس دیگه که میزنم اینه که ی بار فشنگ عقاب 1 باز کردم ساچمه 2 داخلش بود احتمالا اونی که پر کردم ساچمه 1 بوده شاید.در هر صورت از نظر مقدار و باروت برا پترن و رفتار سلاح مد نظرم بوده ایشالله دوستان هم استفاده کنند
(2015-07-16 09:13 AM)mehti نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام جناب گرین من فشنگ نمره 1 عقاب و باز کردم و ی ساچمه از قبل داشتم که از این نمره 1 فابریک بزرگتر بود بنابراین گفتم صددر صد شاید بی بی باشه برا خودمم تعدادش جای سوال بود اما مقایسه اونا با هم به این نتیجه رسیدم.ایشالله بتونم عکس میذارم.

با سلام
دوست عزیز اگر این ساچمه مورد نظر شما حجمش از فشنگ شماره1 بزرگتر بوده و36 گرمش شده109 تا ساچمه یعنی وزنش سبکتر بوده پس ساچمه سرب خالص نبوده
سلام.عمرا نمیتونه BB باشه.اصلا با عقل جور در نمیاد BB نهایتا 60 تا ساچمه داره نه 109 تا.اون پترنی که با نمره 4 شاهین گرفتی خوب جمع زده ولی یکم پایین زده.در ضمن برا 1.7 گرم باروت 32 گرم ساچمه کافیه در صورتیکه ود رو هم 2 گرم حساب کنی.یعنی 1.7 گرم باروت ایرانی در کل 34 گرم پرتابه براش استانداره.البته فشنگ استرلینگ 34 گرمی 2 گرم وزن ودش هست و 34 گرم ساچمه ولی باروتش حدود 1.5 تا 1.6 گرم هست که اون بخاطر نرخ سوختن بیشتر باروت ترکه.Khansariha (8)
57 عدد ساچمه برای BB. در امده که خودم پر کردم. این فرمول استاد میرلوحی هم من عمل کردم عالی برام جواب داده فقط برای گرمی و سردی هوا که باروت سرعت سوختش کم و زیاد میشه باید کمکی فشنگ دست کاری کنم که اونم کو یارو و کو وفای یار.
بازم از میرلوحی عزیز ممنونم.
تو سرما میتونی 1.8 باروت بریزی با 34 گرم ساچمه +2 گرم وزن ود که بشه 1.8 باروت و 36 گرم پرتابه.البته میتونی فقط باروت رو اضافه کنی و کاری با 32 گرم ساچمه نداشته باشی ولی خب اینجوری الگوی پخش فشنگت یکم باز میشهKhansariha (8)
با سلام از دوستانی که اسلحه آرش دارند کسی تا حالا اندازه چوک را دقیق گرفته و اگر گرفته میشه لطف کنید و مقدارش را بفرمایید؟با تشکر
ازاد ارش هم پیدا میشه یا هنوز نه؟و اگر سه سالشون گذشته چنده؟
(2015-07-16 02:18 PM)karbakhsh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست عزیز سلام
من اردیبهشت پارسال گرفتم و تا حالا شده یک سال و چند ماه
با توجه به اینکه نمیدونم اسلحه آرش را از چه تاریخی شروع به تولید کردن نمیشه گفت الان سلاح های آرش سه سال از تولید و جواز کردنشون گذشته یا نه
اگر دوستانی هستند کا سه ساله یا بیشتره که این سلاح را دارن بفرمایند
در ضمن اون موقع که من دولتی خریدم 1.296.000 تومان خریدم که بعدش دولتی اش هم گرون شد و قیمتش شد 1.780.000 تومان اگر کم نگفته باشم و بعدش هم خط تولیدش متوقف شد و آزادش هم دوبرابره اگر باشه
(2015-07-16 02:18 PM)karbakhsh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام جناب کاربخش یکی لز دوستام داره مال سال 90 احتمالا بلید پیدا بشه تک و توکی باید باشه.
ی سوال من میخوام ی شکاف درجه برا اسلحم رو گپ کار بذارم کسی اگه لین کارو انجام داده راهنمابی کنه ممنون میشم.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41
لینک مرجع