انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تكلول ايرانى آرش
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41
با سلام
دوستان وزن دقیق تکلول ارش چقدره میخوام بدونم چقدر از نخجیر1 سبکتره
با سلام
دوست عزیز بله سبک تر هست و فکر کنم حدود سیصد گرم سبکتر هست.
سلام دوست عزیزKhansariha (48)
وزن سلاح تک لول آرش رو داخل دفترچه نخجیر زده 2700 گرمKhansariha (8)
یا حقKhansariha (172)
باسلام خدمت عزیزان
خلاصه بگم شایداینجانب تواین انجمن اولین کسی که میون آرش ونخجیر 1آرش رو انتخاب وخریداری کرده ام وتجربه تیر اندازی با دولول نخجیر /روهم ترکیه /تک لول نخجیر/پنج تیر ایرانی ودوسه مورد تفنگ قدیمی روسی وترکیه روداشتم وصد البته دلیل تنوع در استفاده بجهت دوستی با اسلحه فروش مجاز شهرمون بوده که بعد از تعمیر یا خرید اسلحه درمحل خاصی اقدام به تیر اندازی میکنیم .در ارسالهای قبلی هم راجع به آرش هم عکس وهم مطلب نوشتم .راستشو بخاین اسلحه آرش بجهت لگدش که نسبتآ شدید تر از بقیه اسلحه هاست تیر انداز بایست قدرت بدنیش زیاد باشه تا تحمل لگد وفشار حاصل از تیر اندازی رو تحمل کنه .درمورد کیفیت باید بگم هیچ کم وکاستی از دیگر اسلحه های هم ردش که تک لول وکوسه باشن نداره تمامی فشنگ های کالیبر12موجود در بازار قابل باهاش قابل تیر اندازیه . از نظر زیبایی کلا اسلحه ساخت داخل البته نخجیر 1 و2 آرش منظورمه با انواع خارجی قابل رقابت نیستن ولی اگه بخواین کمی بهش برسین با تعویض قنداق با قنداق منبت سفارشی میشه کمی بهش جلال وصفا داد .بجهت حمل ونقل براحتی در داخل کوله پشتی قابل حمله وسبک .در کل در خریدنش شک نکنید حرف نداره .تضمین 100در100
سلام اقا gaforKhansariha (48)
ممنونم از راهنمایی خوبتونKhansariha (8)
راستش در مورد زیبایی سلاح تک لول آرش ، من به صنایع جنگ افزار سازی تماس گرفتم
گفتن بیارین براتون منبت و قلم زنی رو سلاح انجام میدیمKhansariha (256)
هزینه اش رو هم گفتن هرچقدر پول بدی آش میخوریKhansariha (214)
بنده چون الان فعلا در دوره جواز موقت بسر می برم منتظرم 16 آذر جواز داءمش بیاد بعد ببرمش جنگ افزار سازی و ی حال اساسی بهش بهمKhansariha (226)
هر وقت بردمش و تغیرات مورد نظر رو روش برام پیاده کردن عکساشو براتون میذارمKhansariha (219)
با سلام
دوستان کسی قیمت آزاد تک لول آرش را سراغ دارد؟از نخجیر یک کمتر هست یا بیشتر؟
(2014-10-06 10:27 PM)mohammadtir نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام اقا gaforKhansariha (48)
ممنونم از راهنمایی خوبتونKhansariha (8)
راستش در مورد زیبایی سلاح تک لول آرش ، من به صنایع جنگ افزار سازی تماس گرفتم
گفتن بیارین براتون منبت و قلم زنی رو سلاح انجام میدیمKhansariha (256)
هزینه اش رو هم گفتن هرچقدر پول بدی آش میخوریKhansariha (214)
بنده چون الان فعلا در دوره جواز موقت بسر می برم منتظرم 16 آذر جواز داءمش بیاد بعد ببرمش جنگ افزار سازی و ی حال اساسی بهش بهمKhansariha (226)
هر وقت بردمش و تغیرات مورد نظر رو روش برام پیاده کردن عکساشو براتون میذارمKhansariha (219)
با سلام :
دوست عزیز مبارکتون باشه ، انشالله بخوبی ازش استفاده کنید . یک پیشنهاد داشتم براتون ، اون اینکه اسلحه تون رو بدست این منبت کار ها و قلم زنها ندید . حجاریهای تخت جمشید در 2500 سال پیش ظرافت و زیبایی بیشتری از هنر این اسلحه خراب کن ها داشتند . اصلا چرا باید روی اسلحه گل و بته ، اون هم به این بد ترکیبی انداخته بشه ؟ شما روبوست 50 سال پیش رو نگاه کن ، هنر نمایی این آقایون رو هم ببین ......................
بنده اگر جای شما بودم این کار رو انجام نمیدادم چون گاهی سادگی زیبا ترین نقش است . شما سری به سلاحهای همرده تفنگ خودتون در دنیا بیاندازید ببینید آیا روش سبزی خوردن روییده ؟؟؟خخخخخ فقط فکرش رو بکن وینچستر ایکس 3 رو بدن دست اینها روش حجاری های بقول خودشون منبت کنند ...........................
(البته میدونم حجاری ماله سنگه ولی اینها سنگ و فلز رو فرق نمیذارن )
دست شما درد نکنه جناب آقای کوهنورد
ولی اخه من از ابن سادگی تفنگ خوشم نمیاد
ی عکس هایی از منبت و قلم زنی رو تفنگ دیدم دیوونه ام کرده
واقعا تفنگ رو خوشگل کرده
نمی دونمKhansariha (226)
(2014-10-06 11:10 PM)mik نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
دوستان کسی قیمت آزاد تک لول آرش را سراغ دارد؟از نخجیر یک کمتر هست یا بیشتر؟

دوست عزیز سلام
من تک لول آرش رو دولتیش رو خریدم 1.296.000 تومان ولی از قیمت آزادش خبر ندارم
فکر کنم دوبرابر باشه البته مطمعن نیستم
باز از دوستان کسی میدونه بفرماینKhansariha (8)
آزادش 3 تومنه
اقایون سادگی خودش بیشترین زیبایی را داره و منبت در حد یه گل و برگ خیلی کوچیک که سطح فلز از یکنواختی خارج بشه کفایت میکنه اونم این منبت کاری ایرانیها روی تفنگ که 95% مزخرفه. تا جایی که راه داره دستش نزنید.
البته تعویض قنداق یه قصه جدا داره.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41
لینک مرجع