انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تكلول ايرانى آرش
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41
سلام
همین الان یهویی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام اقای محمدی
متاسفانه به علت ایتکه اقایون مرخصی گرفته بودن قبل عید نتونستم اسلحه رو ببرم هونه و افااد برا بعد عید.
این کیس و از کجا و به چه قیمتی گرفتید.
من خودم وسایل چرم دوزی دارم میهوام برا قنداق آرش بدوزم به نظر شما اگر بلند تر از اسلحه شما بدوزم زشت نمیشه منظورم اینه کل قنداق و بگیره نمظرتون چیه.
(2015-03-19 08:16 PM)mehti نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام اقای محمدی
متاسفانه به علت ایتکه اقایون مرخصی گرفته بودن قبل عید نتونستم اسلحه رو ببرم هونه و افااد برا بعد عید.
این کیس و از کجا و به چه قیمتی گرفتید.
من خودم وسایل چرم دوزی دارم میهوام برا قنداق آرش بدوزم به نظر شما اگر بلند تر از اسلحه شما بدوزم زشت نمیشه منظورم اینه کل قنداق و بگیره نمظرتون چیه.

دوست عزیز سلام
حال شما خوبه؟
انشالله که خیره و به زودی اسلحتون رو تحویل بگیرین
من این گان کیس رو از تهران خیابان فردوسی به قیمت 250 تومان گرفتم
نه اتفاقا اون کیف قنداق هم از فردوسی خریداری کردم و بزرگتر از این هم داشت که کل قنداق رو در بر بگیره و هر کس سلیقه ای داره و من کوتاهش رو بیشتر می پسندم اگرچه هر دوش قشنگ بود و بزرگترش قسمت بیشتری از اسلحه رو در بر میگره ولی من از کوتاهش بیشتر خوشم میاد
این نظر بنده حقیر بود
امیدوارم تونسته باشم کمکی بهتون کرده باشم
درخدمتم
یاحق
تشکر ایشالله مبارکتون باشه.ایشالله اسلحه بیاد چرم واسه قنداقش دوختم ازش عکس میگذارم.
(2015-03-19 09:47 PM)mehti نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تشکر ایشالله مبارکتون باشه.ایشالله اسلحه بیاد چرم واسه قنداقش دوختم ازش عکس میگذارم.

پس منتظر عکس کارت هستم دوست عزیز
سلام به همه دوستان من امروز اسلحه تک لول آرش و تحویل گرفتم اما متاسفانه اسلحه نو کنار کپ سلاح از دو طرف دوتا ترک ریز دازه که وقت خرید ندیدمشون و امروز که اسلحه رو تحویل گرفتم دیدمش.
زنگ زدم برا گارانتیش صنایع جنگ افزار سازی گفتن اگه عیب از سلاح باشه برات عوضش میکنیم اما اگه نه تمام هزینه از 400 تا 600 به عهده خودته.
اینم از شانس بد اقبال ماست که اسلحمون اینطوری درامد جون دونه اخری بود سهمیه ای سال 93 ما هم خوشحال دقت زیادی نکردیم
حالا شنبه باید زنگ بزنم جنگ افزار سازی ببینم با جواز موقت میتونم اسلحه رو بفرستم برا تعویض قنداق تازه اونم اگر عوض کنن.بخدا خیلی زور داره اسلحه که باهاش حتی شلیو نکردی اینطوری باشه.
البته یکی از دوستام تعمیر کار اسلحه شکاریه گفت مشکلی نداره ایراد هم از اونجا بوده که متاسفانه نمیذارن چوب خوب خشک بشه و تو قبضه جاش میزنن بعد مدتی ترک میخوره شانس ما مال ما اینطوریه.
(2015-04-08 07:01 PM)mehti نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه دوستان من امروز اسلحه تک لول آرش و تحویل گرفتم اما متاسفانه اسلحه نو کنار کپ سلاح از دو طرف دوتا ترک ریز دازه که وقت خرید ندیدمشون و امروز که اسلحه رو تحویل گرفتم دیدمش.
زنگ زدم برا گارانتیش صنایع جنگ افزار سازی گفتن اگه عیب از سلاح باشه برات عوضش میکنیم اما اگه نه تمام هزینه از 400 تا 600 به عهده خودته.
اینم از شانس بد اقبال ماست که اسلحمون اینطوری درامد جون دونه اخری بود سهمیه ای سال 93 ما هم خوشحال دقت زیادی نکردیم
حالا شنبه باید زنگ بزنم جنگ افزار سازی ببینم با جواز موقت میتونم اسلحه رو بفرستم برا تعویض قنداق تازه اونم اگر عوض کنن.بخدا خیلی زور داره اسلحه که باهاش حتی شلیو نکردی اینطوری باشه.
البته یکی از دوستام تعمیر کار اسلحه شکاریه گفت مشکلی نداره ایراد هم از اونجا بوده که متاسفانه نمیذارن چوب خوب خشک بشه و تو قبضه جاش میزنن بعد مدتی ترک میخوره شانس ما مال ما اینطوریه.

دوست عزیز سلام
قبل از هر اقدامی برای گارانتی اسلحه ات با من تماس بگیر حتما
من تهرانم و تک لول آرش من هم مشکل داشت در هنگام تحویل
تماس بگیر تا راهنماییت کنم
با تشکر
09306052242
(2015-03-19 01:22 PM)mmohammadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
همین الان یهویی

سلام دوست عزیز. ممکنه بگید این دو تا وسیله پلاستیکی چی هست؟
ممنون
(2015-04-08 08:57 PM)aminhunt نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-03-19 01:22 PM)mmohammadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
همین الان یهویی

سلام دوست عزیز. ممکنه بگید این دو تا وسیله پلاستیکی چی هست؟
ممنون

دوست عزیز اینا گوشی هستن دیگه
که موقع تیر اندازی گوش اذیت نشه با صدای شلیک
یک نوع هستن در دو رنگ مختلف
(2015-04-08 07:01 PM)mehti نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
اول از همه این را بگم که بنده حال شما را کاملا درک میکنم چون خودم یه نخجیر2 دارم که کلی عیب کارخانه ای داره از شل شدن پین ها و پیچ ها گرفته تا لق شدن کوپ و چپ و راست زدن لول هاKhansariha (367)
شما تا جواز دائم اسلحتون نیاد نمیتوانید از گارانتی استفاده کنید و اگر ترک های قنداق عمیق هست که باید بفرستید گارانتی اما اگه سطحی و ریز هست باید چشم پوشی کنید چون گارانتی کاری برایتان انجام نمیدهد(بچه قنداق اسلحه بنده هم چنتا ترک ریز داشت که طی تماسی که با جنگ افزار سازی داشتم شامل گارانتی نمیشه)
این جمله تکراری را هم بگم که اسلحه شما ایرانی هست و باید باهاش بسازیKhansariha (172)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41
لینک مرجع