انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تكلول ايرانى آرش
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41
صحت داره دادا.شما اگه واقعا از ساچمه زن سر در بیاری متوجه این میشی که تکلول نخجیر DIO که دست مردم هم هست و صادر هم میشه هیچ کمبودی از برونینگ نداره.لول فوق العاده محکم و جمع زن و خدایی از لحاظ ظاهری هم قشنگه.ما ایرانی ها عقلمون چشم ها مونه.حالا من که میگم کمی از برونینگ نداره خیلی ها از روی بی تجربه بودن به این حرفم میخندن خب بخندن خخخخخخخخخخخ مگه برونینگ چی داره؟؟؟؟ خوب در جواب بنده همه میگن خوش تیپ تره.خوب باشه.یه تفنگ خوب باید محکم و خوشدست باشه.ما مشکل مون اینه که خودمونو باور نداریم.در جواب کاربخش عزیز بگم که حرفتون رو کامل قبول دارم با یه تفنگ سرپر دستساز هم میشه شکار به تعداد فراوان زد و همگی حق انتخاب دارن.ولی به والله این لجبازی کردن مردم با دولت و دولت با مردم نه به نفعه محیط زیسته نه به نفنعه شکارچی.یه بچه میتونه بره کمین بزنه تا دلش میخواد شکارکنه.یکم واقع بین باشید.Khansariha (8)Khansariha (256)
و اما بریم سراغ اینکه چرا سلاح های وطنی یکم عیب داره.1:تجربه کم در ساخت سلاح های شکاری.2:بی دقتی و به حوصلگی طراحان.سریع میخوان جنسو سر هم کنن بره.این که یکی میگه آرش بالا میزنه و پایین میزنه و چپ و راست میزنه ناشی از همین کم دقتی در طراحیه.این موضوع رو من و شما نمیتونیم حل کنیم چون اینکاره نیستیم.3:شاید دلشون نخواد جنس خوب به من و شما بدن.سلاح مملکت خسروان دانند و به من و شما هیچ مربوط نیست.4:در نظر نگرفتن حقوق مشتریان.همینه که هست.شما برو در سلاح سازی بگو کار تون مشکل داره.اگه پشت گوش تو دیدی جنس خوب هم میبینی.ما فقط داریم یه مشت بحث الکی میکنیم.من و شما که نمیتونیم بریم مثلا تفنگ آرش رو بهتر تولید کنیم.
از مدیران محترم عذر خواهی میکنم که بحث به یه جا دیگه کشیده شد ولی به موضوع تاپیک هم یه ربط هایی داشت.بالاخره باید به هر سوالی جواب داد همینطور که دیگر بزرگان سوالات مارو پاسخ میدن.مخلصمKhansariha (8)
سلام دوست عزیز جناب میر لوحی
اینکه کیفیت واقعی یه اسلحه خوب باشه یه بحثه تعصب روی یه تفنگ خاص داشتن یه بحث
حالا به عنوان مثال من یه تکلول بایکال دارم ودوستم یه تک نخجیر هردو رو تو این چند سال تعداد شلیک من با تفنگ دو برابر دوستم بوده حالا من همه نوع فشنگ از دسپر شارژ بالا اسلاگ چارپاره میزنم ولی دوستم جز فشنگ فابریک چیزی نزده من جز تمیز کاری وروغن اسلحم نداشته ولی نخجیر دوستم دوبار سوزن شکسته یه بار بچه قنداق موقع شلیک شکست فشنگ کش یه بار شکسته وتعویض شده ولقی زیادی داره
حالا قضاوت رو به عهده دوستان میزارم
کیفیت اینجا معنی میده حالا کیفت بلژیک از روس بهتره وروس از نخجیر به نظر من بی تجربه قیاس نخجیر وبلژیک درست نیست
دوست عزیز من منظورم این نخجیر تکلول جدیدا نبود.ما که از اون نخجیر تمام تسمه قدیمی ها داریم شده تا حالا 5 سال یکبار هم ازش سوزن عوض نکنیم.خیلی لول محکمی داره و خودشدسته اصل مطلب هم همین جاست.مگه نه این نخجیر جدیدا یا آرش که اصلا قابل قیاس با روس و بلژیک نیست.اونا هر چی باشه دست کم 150 سال از تولید سلاحشون میگذره و تجارب فراوانی دارن نه ما که 50 سال هم تجربه تو این کار نداریمKhansariha (8)
میر لوحی جان درست میفرمایید ولی ایران اگه بخواد میتونه با کیفیترین اسلحه شکاری تولید کنه مشگل اینجاست اگه بخواد.........
بله درست میفرمایید اگه بخواد.حالا چرا نمیخواد الله و اعلم.خوشم میاد زبون هم دیگه رو میفهمیم.به امید روزی که تفنگ آرش مثل آرش کمانگیر نامی بشه.خواستن توانستن است.ولی آرش خدایی تفنگ خوبیهKhansariha (8)Khansariha (256)
ایرانی اگر بخواد غوغا میکنه !!!شما تولید نخجیر ببینید به قول استاد میرلوحی همجورش هست. از درجه یک گرفته که واقعا خوبن تا بعضی ها که ادم شرمنده میکنن. حالا این چه سیاستیه که با ساخت یه جنس بی کیفیت تمام اسمشون ببرن زیر سوال من که نمیفهمم. شایدم بنده خیلی پرتم. Khansariha (290)
در مورد لجبازی دولت و مردم هم عرض کنم که بله. !!!!!!!!!! اگر به سلیقه مشتری اهمیت بدن هر دو طرف راضی میشه اونها پولشو میگیرن و من و شما هم تفنگمون. شما و دیگران اگر بدونین تفنگ کار درست گیر میارین هیچ وقت دنبال مارکهای خارجی نمیرین مگر موارد خاص.
جناب میرلوحی کاربرگرامی و استاد عزیزKhansariha (8)
اگر منظور شما از نخجیرهای در حد بلژیک همون نخجیرهای سری S , T , P هست،به نظر من که تجربه ای ندارم و عقلم به چشمم هست،تنها تفاوت عمده این مدلها با مدلهای معمولی ظاهر اسلحه هست و تفاوت زیادی با محصولات روز اروپا داره،با حلوا حلوا دهن آدم شیرین نمیشه،به عمل کار برآید ....... اگر این محصول در بلژیک هست و صادر میشه،بفرمایید کدام کشورها و با چه قیمتی ؟و چرا این نخجیرساز محترم شکسته نفسی رو کنار نمیذاره و در نمایشگاههای بین اللملی شرکت نمیکنه تا من هم به عنوان یک ایرانی به اونا افتخار کنم،قرار شد مستندات ارائه بفرمایید اما کم لطفی کردید و این لطف رو در حق ما انجام ندادید؟؟((البته بنده منکر محاسن اسلحه نخجیر نمیشم ولی برای تکامل این محصول نیاز به تغییرات زیاد داره.))
Khansariha (48)
Khansariha (256)
سلام دوستان.
من حقیقتش این چندتا پترنی که گذاشتم تو سایت و ی جای دیگه گذاشتم تو واتس اپ و دوستان تو ی گروه نطر دادن که تعداد زیادی شکارچی هم هست خیلی از دوستان گفتن پترن سلاح حتی از اسلحه اروپایی خودشون بهتره تازه من کاری رو اسلحم انجام ندادم فقط قنداق ی بار تعویض و اصلاح شده و قبل از پترن برا نشانه روی درست تمرین داشتم تا پترن سلاح به واقعیت نزدیک تر باشه و دوستان دقیقتر بتونن قضاوت کنن بازم میگم اگر کسی بخواد تک لول داشته باشه همین نخجیر و ارش کفایت میکنه مخصوصا ارش که وزن 2.7 کیلویی واقعا عالی برا کوهپیمایی و تاشو بودنش.برا شکاری به اعتقاد من تمرین و فقط تمرین حرف اول و میزنه و فشنگ خوب اسلحه خوب قطعا بی تاثیر نیست اما تا راننده نباشی پراید هم نمیتونی برونی.
خواهشا دوستانی که این اسلحه رو دارند زحمت پترن بیشتر و بکشند.
جناب بستامی(خدا بیامرزه آقای بستامی رو عجب خواننده ای بود) عرضم به حضورت این سوال هایی که میپرسی بنده در حدی نیستم که جواب بدم.آخه من از کجا باید بدونم چرا تو نمایشگاه نمیارن و در معرض رقابت قرار نمیدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ شاید بخاطر اینکه خیلی ساده طراحی شدن و لوکس نیستن.مدل ها S,P,t هم قبلا در موردش بحث شده خر همون خره فقط .............. من دارم نمونه تولیدات سال های 70 تا 76 (تک لول زه دار) و 77 تا 79(دولول نخجیر زر جوش) رو میگم.از محکم بودن و جمع زن بودن تو ایران یک هستن.تک لول ما بقدری لولش فول بود که ساچمه رو له میکرد 2 میل از چوکش تراش دادیم با این حال بازم وحشت ناک جمع زنه.آرش لول گوشته داری داره و از تک لول نخجیر های جدید از نظر من بهتره.کلا جنس ایرانی سری اول هاش خوبه.الان عین سری اول داره به پاکستان عراق هند و افغانستان صادر میشه.عکس هاشو فکر کنم تو 6 صفحه آخر تاپیک نخجیر تکلول گذاشتم.در ضمن آرش از روی دو عقاب کپی شده چون لولش کامل جمع میشه.ای کاش لول 81 بود اون وقت......خوب بحث تموم شد یه صلوات بر محمد و آل محمد.
سلام دوستان فرصتی دست داد این هفته مجدد از سلاح تک لول ارش فول چوک 3 تا پترن بگیرم که یکی با فشنگ شاهین 36 گرمی سهمیه ای که به علت اینکه با اسلحه دوستم که اونم ارش هست زدم بخاطر اصلاح نکردن قنداق یکم پایین زد اما دو فشنگ دیگه رو با اسلحه خودم زدم که فشنگ های دست پر با شارژ باروت 1.7 و ساچمه 36 گرم هستن و ود باله دار اطلاعات تکمیلی روی برگه های پترن هست فاصله تمام سیبل ها از سر لوله اسلحه 36 متر و قطر دایره بزرگ سیبل 76 سانت و دایره کوچک 12 سانت و کل سیبل یک متر در یک متر.امیدوارم مورد توجه دوستان قرار بگیره.
[img]http:// دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]
[img]http:// دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]
[/img]
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41
لینک مرجع