انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: بهترین تفنگ فنری از دید شما
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
برای کسی که با پی سی پی کار کرده فنری جذابیتی نداره
ولی اگه بخوام بگم بهترین فنری که باهاش کار کردم و خودم داشتم و خیلی ازش راضی بودم
فقط میگم دیانا 56
به هیچ وجه یک اسلحه شکاری نیست
بخاطر وزن بالاش
ولی دقتش بی نظیره
آقا صبر كن نخر
اين چيه !

ديانا ٥٢ هنوز هست!

اينا مثلا تبليغاته
منم تا يك هفته ديگه يه ٥٢ خوشكا ميگيرم
كسي نبود نظرمو عوض كنه!؟

.
.

تلاش نكن نظرم عوض نميشه

اين است ديانا ٥٢
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من از اينا ميخوام
كسي چيزي ميدونه
(2014-02-07 04:01 AM)omega نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا صبر كن نخر
اين چيه !

ديانا ٥٢ هنوز هست!

اينا مثلا تبليغاته
كسي نبود نظرمو عوض كنه!؟

.
.

تلاش نكن نظرم عوض نميشه

اين است ديانا ٥٢

من از اينا ميخوام
كسي چيزي ميدونه

داداش واسه خرید 52 اصلا لازم نیست فکر کنی. فقط باید اقدام کنی . یه اسلحه شکاری عالی . انشاالله راحت خریداری کنی و صد سال واست شلیک کنه.
دوستان گرامی
بهترین فنری وایرخ 80 هست
و برا سیبل زدن وایرخ 50 کالیبر 4/5
در خرید 52 اصلا شک نکن از بهتریناست
با این که خودم 54 دارم ولی به نظر من بهترین تفنگ فنری 52است در خرید شک نکن فقط ساچمه خوب و دوربین خوب براش بگیر حتما
(2014-02-07 04:01 AM)omega نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا صبر كن نخر
اين چيه !

ديانا ٥٢ هنوز هست!

اينا مثلا تبليغاته
كسي نبود نظرمو عوض كنه!؟

.
.

تلاش نكن نظرم عوض نميشه

اين است ديانا ٥٢
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من از اينا ميخوام
كسي چيزي ميدونه

دوست عزیز اون لینکی که دادید مربوط به بنجامین تریل ان پی هست...فنر پیستونی نیست...به جای فنر از سیستم نیترو پیستون استفاده شده
قیمتش حدود 2100000 هست که اصلا ارزش نداره...با اون پول میشه یه ای تی 44 برداشت + تلنبه + دوربین

Sent from my GT-S5830 using Tapatalk 2
سلام به همه دوستان Khansariha (8)
به نظر من وایرخ 97 با لگد کمتر + دقت کمی بیشتر+ کیفیت ساخت بالاتر+ سرعت کوک بالاتر بهترین بادی است و به ندرت بشه رقیبی در دنیا براش پیدا کرد که چنین معدلی از پارامتر های مهم داشته باشه Khansariha (8)

[تصویر: HW97k.jpeg]

[تصویر: hw97kt_mirco_r.jpg]
من فکر میکنم بهترین سلاح فنری از دیدگاه جهانی (عمومی) سلاح ایرآرمز TX200 یا وایرخ ۹۷ باشه دوستان... Khansariha (8)
(2014-02-07 10:19 AM)esijoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا صبر كن نخر
اين چيه !

ديانا ٥٢ هنوز هست!

اينا مثلا تبليغاته
كسي نبود نظرمو عوض كنه!؟

.
.

تلاش نكن نظرم عوض نميشه

اين است ديانا ٥٢

من از اينا ميخوام
كسي چيزي ميدونه

دوست عزیز اون لینکی که دادید مربوط به بنجامین تریل ان پی هست...فنر پیستونی نیست...به جای فنر از سیستم نیترو پیستون استفاده شده
قیمتش حدود 2100000 هست که اصلا ارزش نداره...با اون پول میشه یه ای تی 44 برداشت + تلنبه + دوربین

Sent from my GT-S5830 using Tapatalk 2

خيلي ممنون دوست عزيز
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
لینک مرجع