انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: بهترین تفنگ فنری از دید شما
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
از نظر بنده دیانا 54 ، بدون شک و تردید!!!
از اونجایی که هیچ تفنگ بادی کامل نیست، پس ناچارآ تفنگی رو که بیشترین فاکتورهای دقت و قدرت و وزن کمتر رو "باهم" داشته باشه ،بعنوان کاملترین تفنگ معرفی کنیم. در نهایت بنظرم تفنگی که هم برا هدفزنی و هم برا شکار (وزن کمتر و قدرت بالا و دقت بالا) 52باشه. البته با احترام به نظر دوستان عزیزKhansariha (8)ر
سلام ووستان برای هاتسان1100x چه دوربینی مناسبه زیره قیمت 300 تومن باتوجه به لگدی که داره خودم نظرم رو گامو اسپانیایی هستش ممنون
سلام داداش خوش اومدیKhansariha (8) البته گامو 70_80گرونتره ولی تو این رنج قیمتی بهترین انتخابه ( بنظرمن) 4/5mmKhansariha (8)
دوستان فردا میخام برم دوربین باراسکا بخرم منتظر ج برای دوربین برای هاتسان1100x هستم خوبه براش باراسکا بخرم
(2015-02-27 12:27 PM)roohi.shokoohi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان فردا میخام برم دوربین باراسکا بخرم منتظر ج برای دوربین برای هاتسان1100x هستم خوبه براش باراسکا بخرم

دوست عزيز به موضوع تاپيك دقت كنيد، سوالتون رو تو تاپيك دوربين براي اسلحه بادي مطرح كنيد...
بارسکا معمولا سنگینه و سفارش میشه دوربین سبکتری بگیری.Khansariha (8)
چرا کسی در مورد دیانا 470 نظری نداده؟
تعریف ریادی ازش هست،تو سایت های خارجی هم خیلی طرفدار داره
حتی دقتش رو از ایر آرمز TX200 بیشتر میدونن
نظر شما دوستان؟
سلام به همه دوستان
من تفنگهاي فنري زيادي داشتم و تعدادي هم دارم ولي هيچكدومش ايركينگ نشد
از لحاظ قدرت و دقت عاليه
به نظر من بهترین دیانا 56 هست
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
لینک مرجع