انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: بهترین تفنگ فنری از دید شما
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
از نظر من زیر یه تومن فقط شادو ای جی تی.بالای یه تومن بنجامین تریل ان پی درسته بنجامین از قیمت جهانی خیلی گرون داده میشه باید توجه کرد که به دوربین سنترپوینت هم داده میشه.قدرتش که خیلی عالیه دقتشم که میشه گفت به دلیل نیترو بودن بهتر از دیانا 350 هستش
با سلامخدمت دوستان گرامي
من وايراخ 80، ديانا350، ديانا34 و اي تي 44 هاتسان دارم.
ولي ولي ولي فقط فقط فقط 350(قدرت ، دقت ، زيبائي )
یقیناً دیانا 52! شک هم نکنید! کالیبرش هم اصلا مهم نیست!
سلام دوستان.
من بعد از کلی تحقیق توی سایت ها و تاپیک ها دیانا 52 رو واسه خرید انتخاب کردم. ولی بعد از مراجعه به یکی از فروشگاه های شهر گفتن ک 52 واسه شروع و تفریح یکم سنگینه و قیمتش هم یکم بالاست و اگه خواستی بفروشی مشتری سخت گیر میاد... پیشنهاد ایشون روی مدل های 35 یا 36 بود. به دلیل سبکتر بودن و قیمت متعادل تر...
ممنون میشم راهنمایی کنید دوستان. واقعا موندم چکار کنم؟؟؟
نه داداش گلم . 52 جز تفنگ های پر طرفدار هست و در مقایسه با قیمت 36 به صرفه تر هست . شک نکن که 52 خیلی از 36 سرتر هست و در خریدش شک نکن
(2015-04-29 07:24 PM)aliiirezaaa نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان.
من بعد از کلی تحقیق توی سایت ها و تاپیک ها دیانا 52 رو واسه خرید انتخاب کردم. ولی بعد از مراجعه به یکی از فروشگاه های شهر گفتن ک 52 واسه شروع و تفریح یکم سنگینه و قیمتش هم یکم بالاست و اگه خواستی بفروشی مشتری سخت گیر میاد... پیشنهاد ایشون روی مدل های 35 یا 36 بود. به دلیل سبکتر بودن و قیمت متعادل تر...
ممنون میشم راهنمایی کنید دوستان. واقعا موندم چکار کنم؟؟؟

نقل قول :نه داداش گلم . 52 جز تفنگ های پر طرفدار هست و در مقایسه با قیمت 36 به صرفه تر هست . شک نکن که 52 خیلی از 36 سرتر هست و در خریدش شک نکن!
علی جان ، اون فروشنده محترم همچین هم بیراه نگفته ! موضوع این هست که کاربری این دوستمون و نوع استفاده شون چی هست! ؟ مطمئنا از نظر دقت ، قدرت و حتی استفاده عمومی مدل 52 دیانا یکی از بهترین و موفق ترین مدل های تولیدی آن کمپانی است. اما مدل های سری 30 مانند 34 ، 35 و 36 به دلیل سیستم راحت تر کمرشکن برای مسلح کردن اسان تر ، وزن سبک تر و دقت متوسط به بالا (در میان محصولات دیانا) و قدرت های 15 تا 20 ژول انتخاب های بهتری برای یک کاربر عادی هستند.
اما دوست عزیز مدل 52 و هم خانواده های آن مانند مدل 48 (نمونه اولیه و با قنداق ساده تر ) و سلاح های لوله ثابت و از بغل مسلح شونده دیانا ، جزو مدل های رده بالاتر در استفاده هستند و حتی برای شروع تیراندازی تارگت همانند فیلدتارگت نیز از این مدل ها برای آموزش و تمرین اولیه استفاده می شود. (در برخی کشورها) دقت و قدرت بالاتر از مزیت های آنها نسبت به مدل های 36 و 35 هستند. البته دو مدل اخیر جزو محصولات تولیدی سفارشی دیانا برای بازار خاورمیانه و کشورهای خلیج فارس هستند. اما مدل 52 سالهاست در حال تولید بوده و هنوز هم تولید می شود. بخصوص اگر با ماشه T06 آن را تهیه کنید. البته پیشنهاد من کالیبر 4.5 برای استفاده عمومی تفریحی است ولی معمولا این کالیبر با هر ساچمه ای سازگار نیست. دسترسی خود به ساچمه و تهیه آن و نیز هزینه برآوردی برای آن را در نظر گرفته و سپس کالیبر را انتخاب کنید. چون سلاح هر چقدر هم خوب باشد اگر با ساچمه استاندارد و خوبی استفاده نشود بازدهی دقتی خوبی نخواهید داشت. همینطور سیستم مسلح سازی side lever آن برای استفاده به کمی دقت احتیاج دارد و نباید سلاح در دستان هر ناواردی به سیستم آن قرار گیرد.
تشکر از راهنمایی شما دوست عزیزKhansariha (8)
منم کاتالوگ 2015 دیانا رو دیدم از سری 30 فقط مدل های 34 و 31 با ورژن های مختلفش بود. به نظرم واسه شروع و تفریح اگه کمرشکن رو بخوام انتخاب کنم 34 premium t06 انتخاب میکنم.در حال حاظر انتخابم بین لول ثابت ها 52 و کمرشکن 34 پرمیوم هست.
دوست عزیز ممنون میشم اگر درباره استفاده صحیح از سیستم side lever بیشتر توضیح بدین چون با این سیستم کار نکردم.Khansariha (8)
(2015-04-30 08:48 PM)aliiirezaaa نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تشکر از راهنمایی شما دوست عزیزKhansariha (8)
منم کاتالوگ 2015 دیانا رو دیدم از سری 30 فقط مدل های 34 و 31 با ورژن های مختلفش بود. به نظرم واسه شروع و تفریح اگه کمرشکن رو بخوام انتخاب کنم 34 premium t06 انتخاب میکنم.در حال حاظر انتخابم بین لول ثابت ها 52 و کمرشکن 34 پرمیوم هست.
دوست عزیز ممنون میشم اگر درباره استفاده صحیح از سیستم side lever بیشتر توضیح بدین چون با این سیستم کار نکردم.Khansariha (8)

دوست عزیز مدل پریمیوم و قنداق مونت کارلو مدل 34 رو تقریبا در ایران ندیدم (به جز یکی دو مورد) و بیشتر شهرها و فروشگاها مدل 34 رو با قنداق کلاسیک (قنداق ساده مانند مدلهای قدیمی) عرضه می کنند. همینطور مدل 31 که در واقع همون مدل هست با قنداق سنتیک (پلیمری) و با نام panther کدگذاری میشه و ورژن های مختلف داره. در بین این سری مدل های 35 و 36 دارای مگسک فلزی مسابقاتی (در واقع الان مسابقاتی محسوب نمشه) هستند و مدل های 34 کلاسیک و پنتر 31 دارای دستگاه های نشانه روی فیبرتروگلو (همون مدل پلاستیکی خودمون)
در مدل های ساید لور دیانا یک سیستم کاملا ایمن طراحی شده تا سلامت کاربر در زمان استفاده تامین شده و حداکثر ایمنی را داشته باشد. در این سیستم بعد از لودینگ اهرم مسلح کننده سلاح مانند بیشتر مدلهای دیانا به صورت اتوماتیک ضامن شده و یک ریل دندانه ای نیز جلوی پیستون که الان همزمان با لود و کشیدن اهرم به عقب رفته قرار می گیرد. این ریل دندانه ای که در واقع نقش ترمز اصلی را دارد بوسیله اهرمی در سمت چپ قنداق آزاد می شود و این کار پس از ساچمه گذاری انجام می شود. موضوع این هست که گاها دوستان فشار کوچیک به این اهرم آزاد کننده یادشون میره و بدون زدن آن اهرم مسلح کننده را به حالت اول برمیگردانند که موجب فشار به رابط اهرم مسلح کننده شده و در مواردی باعث خمش و شکستگی آن شده اند.
برای آشنایی بیشتر می توانید به ویدئویی که در لینک پایین قرار داده ام نگاه کنید. مطالب بیش از این خارج از موضوع تاپیک بوده و برای کسب اطلاعات بیشتر به تاپیک های مرتبط با این مدلها در انجمن مراجعه کنید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Khansariha (8)
بهترین فنری از دید من اونیه که سبکترین و در عین حال دقیقترین باشه و البته قدرت متعادل (15زول به بالا) که پیدا کردنش سخته اخه فنری ای همه این ویژگی هارو داشته باشه کمه هر تفنگی یجاش ضعفه من خیلی دوس دارمیه وایرخ 97 داشته باشم کنارشم یه پی سی پی تفنگی که وزن زیر 3.5 کیلو با لول ثابت و کیفیت عالی داشته باشه میتونه بهترینه فنری ها باشه باید پیداش کنید مثلا لول ثابتهای گامو دقت فوق العاده با قدرت خوب و وزن خیلی خوب از نظر سبکی دارن ومیتونن از بهترینها باشن اما کیفیتشون بهترین نیست و من باز میگم وایرخ 97 شاه فنری هاست و من یبار تو دستام لمسش کردمو ختم شاهکار بشر تو فنری رو یافتم و مطمنعم بهترینه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ديانا ٥٦ بي رقيب ترين اسلحه از لحاظ دقت در فنري هاست ونياز به توضيح ندارد ولي به شخصه بعد از ان air arms pro شاهكار است

Patriot

Patriot

Patriot

Patriot

اينم لينك prosport

Patriot

اينم لينك prosport

Patriot
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
لینک مرجع