انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: بهترین تفنگ فنری از دید شما
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
(2014-10-19 05:38 PM)alaolmolk نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به نظر من يه طبقه بندي از نظر قيمت بايد صورت بگيره و تو اون رنج قيمت دوستان بهترين اسلحه از نظر خودشون رو معرفي كنن
:
به نظر من تا ٥٠٠ تومن گامو شادو ١٠٠٠ انتخاب مناسبيه، و تا يك ميليون تومن هم از خانواده گامو يا IGT يا هانتر. از يك ميليون تا يك ميليون و نيم بسته به سليقه و مورد استفاده وايرخ ٨٠ و ديانا ٥٢، تا دو ميليون ديانا ٥٤ و ديانا ٤٧٠، بيشتر از دو ميليون هم فقط وايرخ ٩٧...

اقا سید 350 مگنام پس کوش
(2014-10-19 07:14 PM)guilanshekar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-10-19 05:38 PM)alaolmolk نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به نظر من يه طبقه بندي از نظر قيمت بايد صورت بگيره و تو اون رنج قيمت دوستان بهترين اسلحه از نظر خودشون رو معرفي كنن
:
به نظر من تا ٥٠٠ تومن گامو شادو ١٠٠٠ انتخاب مناسبيه، و تا يك ميليون تومن هم از خانواده گامو يا IGT يا هانتر. از يك ميليون تا يك ميليون و نيم بسته به سليقه و مورد استفاده وايرخ ٨٠ و ديانا ٥٢، تا دو ميليون ديانا ٥٤ و ديانا ٤٧٠، بيشتر از دو ميليون هم فقط وايرخ ٩٧...

اقا سید 350 مگنام پس کوش

آخ شرمنده، از دستم در رفت، بله، مگنوم ٣٥٠ به همراه باراكودا يا جي اس بي ١٨ گرين غوغا ميكنه...
فقط magnum 350 کالیبر 22
با سلام
سلاح دقت وایرخ 80
سلاح قدرت 350 مگنوم
ویه مدل دم دستی دیانا 34 یا شادو 1000 البته دیانا بهتره
دقت و قدرت و زیبایی و اصالت و ابهت و محبوبیت همه و همه درررررر دیانا 52 Khansariha (48)
مدتیه به فکر خرید یه تفنگ بادی افتادم و خواستم از شما مشورت بگیرم ( البته فکر کنم بادی با فنری فرق داره ، پس تفنگی میخوام که نیاز به شارژ کپسول نداشته باشه )
نیازم حرفه ای نیست بیشتر برای گردشهای خانوادگی که سالی چند بار بیشتر نیست ، چند بار با تفنگ بادی شلیک کردم ولی آماتورم و اطلاعات زیادی ندارم
برای شکار پرنده کوچک از گنجشک تا مثلا یکم بزرگتر از کلاغ یا قوطی و هدف کاغذی و این چیزا
قیمت هم مناسب باشه نمیخوام زیاد هزینه کنم اما دوست دارم چیزی که میخرم دست کم اذیت نداشته باشه و خرج اضافی نتراشه
سوال :
1 کالیبر ها چه فرقی باهم دارن ؟
2 ژول چیه ؟
3 مصافت مفید چقدر است ؟
4 هزینه نگهداری دارن ؟
5 حدود قیمت ؟
6 اگر دست دوم پیدا کردم باید چه چیزایی رو تست کنم تا ازسلامت تفنگ مطمئن بشم ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید
با تشکر
با سلام. دیانا تمام مدل هاش عالی هستن تقریبا برا یه مدت هم که شده از همه مدل هاش استفاده کردم و به جرات میتونم بگم 350 مگنوم یه چیز دیگه اس.من رو همه جوره ارضا میکنه.
قدرت ، دقت ، زیبایی و اصالت همه در دیانا 52 Khansariha (256)
تو فنری ها فقط دیانا ان هم 460 هم خوشدست وهم عالی برای شکار وهدف زنی
سلام به همه دوستان توتفنگ های فنری فقط مگنوم350 دقتش برا شکارخوبه قدرتش که دیگه نیاز به گفتن نداره وقیافش که یه دوربین بندازی بالاش هرکی از دور ببینه فکر میکنه گلوله زنی واقعا تفنگ خوبببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببیه اینم تقدیم به همه مگنوم دارانKhansariha (8)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
لینک مرجع