انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: بهترین تفنگ فنری از دید شما
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
(2013-12-28 08:35 PM)MILADSOBHI نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-12-28 08:13 PM)MILADSOBHI نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-12-28 08:01 PM)MILADSOBHI نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا بنظر شما شادو 1000 خوبه یا رنجر125thبا درنظر گرفتن تمام جوانب از شکل ظاهری تا...... قیمت وقدرت ودقت ولگد وبرند.....

بغیر از دیگر برندها.

اق بغیر وایرخ.دیانا.چینی.میبلی هاواک.بنجامین.کرال.....فقط بین این دوتا عزیزان کدومو می پسندید.

Gamo Shadow 1000Khansariha (399)
(2013-12-28 06:14 PM)HALFMAN2010 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیانا 54 کالیبر 5.5Khansariha (8)
ولی خودم عاشق وایرخ 97 امKhansariha (172)
اقا احسان پرچم ایرکینگ سواران را بردین بالاKhansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)
واقعا سلاح محشری هست،اگه دوباره برگردم سال پیش حتما بازم 54 میخرم.Khansariha (224)
لازمه بازم از شما تشکر کنم،چون شما مشوق من بودین که 54 بخرم(به طور غیر مستقیم)Khansariha (219)
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
فقط دیانا 52 کالیبر5.5
یه تفنگ همه کاره است.
(2013-12-31 03:03 PM)MILADSOBHI نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شادو گپ پلاستیکی یا کرال مگنوم گپ فلزی از هر طرف برسی بشه.قدرت...قیمت...بالانس....کیفیت قطعات....دقت

موافقم میلاد جان.منم به شادو 1000 رای میدم و معیارم هم.قدرت.دقت.وزن و بالانس.اصطحلاک...سازگاری با ساچمه ها...انرژی کم مسلح کردن...و قـــــیـــــــــــمــــــــتــــــــ....!اما هنوزم عاشق rws 350 magnum tuning خودممKhansariha (290)Khansariha (290)Khansariha (290)Khansariha (290)Khansariha (256)
شادو گپ پلاستیکی خوبه یا کرال مگنوم گپ فلزی ؟از هر طرف برسی بشه؟.قدرت...قیمت...بالانس....کیفیت قطعات....دقت کدوم بهتره؟
(2013-12-31 10:11 PM)MILADSOBHI نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شادو گپ پلاستیکی خوبه یا کرال مگنوم گپ فلزی ؟از هر طرف برسی بشه؟.قدرت...قیمت...بالانس....کیفیت قطعات....دقت کدوم بهتره؟

سلام داداش میلاد.نظر من رو شادو 1000 کپ پلاستیکیه...چون کرال مگنوم اصطحلاک بالاتری داره و یکم لگد داره...ولی من تست کردم قدرت کرال مگنوم بیشتر بود که اونم بعد از 300 تا شلیک افت کرد... معیارم هم قدرت...دقت...وزن و بالانس...اصطحلاک...سازگاری با ساچمه ها...انرژی کم مسلح کردن...و قـــــیـــــــــــمــــــــتــــــــ... هستش Khansariha (8)
سلام به همه دوستان
من تقریبا تمامی این تفنگ ها رو داشتم یا دوستان نزدیکم داشتن ... هرکدوم برای خودشون یه مزیت خوبی دارن مثلا 350 مگنوم واقعا قدرت خوبی داره - 54 دقت خوب و لگد کم
56 واقعا زیباست و اگه یه دو پایه خوب داشته باشه واقعا دقت محشری هم داره - وایراخ 80 واقعا تو دست می شینه و تیراندازی با هاش لذت بخشه -- تو کوه که میری بعد 4-3 ساعت کوه پیمایی واقعا شادو 1000 سبک و قابل حمل تره و .....
همه اینا رو گفتم تا بگم که تفنگ یه چیز سلیقه ای و همگی خوبن و بعدش بسته به نیاز شماست
من خودم الان یه دونه 52- t05 - 5.5 دارم و ازش خیلی راضیم ولی دلیل نیست که مابقی خوب نیستن
راستی این موضوع تقریبا یه دوسال پیش تو همین سایت مطرح شده بود و اون موقع بیشترین آمار رو به 52 و وایراخ 80 دادن
(2013-12-31 11:01 PM)shovan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه دوستان
من تقریبا تمامی این تفنگ ها رو داشتم یا دوستان نزدیکم داشتن ... هرکدوم برای خودشون یه مزیت خوبی دارن مثلا 350 مگنوم واقعا قدرت خوبی داره - 54 دقت خوب و لگد کم
56 واقعا زیباست و اگه یه دو پایه خوب داشته باشه واقعا دقت محشری هم داره - وایراخ 80 واقعا تو دست می شینه و تیراندازی با هاش لذت بخشه -- تو کوه که میری بعد 4-3 ساعت کوه پیمایی واقعا شادو 1000 سبک و قابل حمل تره و .....
همه اینا رو گفتم تا بگم که تفنگ یه چیز سلیقه ای و همگی خوبن و بعدش بسته به نیاز شماست
من خودم الان یه دونه 52- t05 - 5.5 دارم و ازش خیلی راضیم ولی دلیل نیست که مابقی خوب نیستن
راستی این موضوع تقریبا یه دوسال پیش تو همین سایت مطرح شده بود و اون موقع بیشترین آمار رو به 52 و وایراخ 80 دادن

سلام.دوست عزیز آقا میلاد بین شادو و کرال سوال رو مطرح کرده بودن وگرنه اکثرا میدونیم و تجربه اش رو داریم... ممنون از راهنماییتون.البته شما استاد هستید Khansariha (8)
اگه بتونی با وزنش کنار بیای دیانا 56 خیلی عالیه من که باهاش کلی حال میکنم
از فاصله 80 متر غاز سیاه زدم خودم باهاش
(2013-12-31 10:11 PM)MILADSOBHI نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
لینک مرجع