انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: بهترین تفنگ فنری از دید شما
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
بهتريتن تفنگ فنري يعني شادو1000 كپ فلزي
چرا؟
چون تفنگ منه
به قول يه نفر مي گفت هيچ شكارچي از تفنگش ناراضي نيست
(البته من هم بعضي وقت ها ناراضي ميشم، چه عيبي داره من كه شكارچي نيستم خخخ)
پيرمرد هاي قديمي رو يادتون مياد؟ يه ماشين لگن دوران عصر حجر داشتند و هميشه مي گفتند: من يه لاستيك اين رو با اين جديدا عوض نمي كنم خخخخخخخ
به نام الله

دوستان و سروران گرامی من مطلبی رو عرض کنم .

اگه به عنوان تاپیک نگاه کنید نوشته که نظر نسبت به بهترین فنری .

هیچکس و یا کمتر کسی هست که تمام فنری ها رو داشته باشه و تجربه کنه .

اما مثلا من میدیدم از انتخاب اول خودم کاملا راضیم . و بنظرم میومد تفنگیست که جوابگوی من بعنوان یه مبتدی هست . بنابراین نظرمو گفتم . این تاپیک هم صرفا برای نظراته .

ببینید مطمئن باشید که نظر دو نفر از اعضای حرفه ای سایت هم ممکنه متفاوت باشه . یکی فقط مقوله شکار رو در نظر داره ! یکی هدفزنی و یکی هر دو !

برای خود من بیصدا بودن و لگد کمتر هم مدنظر بود . خلاصه بهترین کار اینه که مشخص بشه هدف چی هست . من اگه نظری دادم نه برای این بود که بقیه عقاید رو زیر سوال ببرم .و همیشه هم گفتم که خودمو شاگرد کوچک بقیه میدونم .

این توضیحی بود که با اجازه شما , مطرح کردنش لازم بنظر میومد . Khansariha (8)
فنری همه کاره فقط دیانا52 کالیبر مورد علاقه من هم فقط 4.5
up...
دیانا 52 اونم 5.5
Khansariha (8)
کالیبر 4.5 وایرخ 80
کالیبر 5.5 :
1-وایرخ 80 تقویت شده(تیون شده)
2 - 52 تقویت شده
3- 350 مگنوم
Khansariha (8)
Khansariha (256)
سلام و درود Khansariha (8)
1- ديانا مگنوم 460 كاليبر 5/5 . بعلت قدرت و دقت قابل قبول و سازگار با ساچمه هاي ارزون قيمت مثل پرومگنوم Khansariha (8)
2- وايرخ 80 كاليبر 4/5

Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (219)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)
به نظر من چینی 4/5
خخخخخخخ Khansariha (48) Khansariha (48) Khansariha (48)
Khansariha (8)
Khansariha (8)
Khansariha (8)
Khansariha (256)
فنری که همه کاره باشه و زیبا و دلبر فقط و فقط دیانا52 کالیبر5.5Khansariha (219)
بزن کف قشنگرو به افتخارش:khansariha (3)Khansariha (151):
اگر قبول یک تفنگ مستلزم رد تفنگ های دیگه نباشه.
من هم با توجه به تفنگ های که داشتم و امحتان کردم . بین دیانا35 شادو هزار. دیانا 52 و دیانا 460 . اخر از همه دیانا 36 را بین انها ترجیح دادم. ومنو راضی نگه داشت. ان هم 4.5 .
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
لینک مرجع