انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: بهترین تفنگ فنری از دید شما
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
گروپتون تو 20 متر چند سانته؟
بنظر من سلاح های ترک تو رنج قیمت خودشون خیلی خوبن ازجمله هاتسان مدل اسنیپرش اما در کل وایرخ 80 و دیانا 54 از لحاظ کیفیتی و همینطور امکانات و بودجه زیاد حرف اولو میزنن از لحاظ دقت و برد زیادشون البته من فقط دیانارو تست کردم ک تا 40 50 متری خال میزنهKhansariha (8)
سلام
با وایرخ 80 موافقم. هر بار ماشه را می چکانم لذت می برم. اگر ساچمه مناسب استفاده کنی دقتش عالیست. قدرت هم تا 30 متر برای پرنده تا حد کبوتر کافیست.
Khansariha (8)
درود دوستان

به نظر من دیانا 25, دیانا 35, دیانا 36, دیانا 45, دیانا مگنوم 460, دیانا 68 دیانا 470, دیانا 52، دیانا 54, دیانا 56 و دیانا مگنوم 350 خوبن

همچنین از بین وایرخ ها

به نظر من وایرخ 30, وایرخ 50, وایرخ 57, وایرخ 77, وایرخ 80, وایرخ 85, وایرخ 90 و وایرخ 97K خوبن

همه سلاحهایی که رو نام بردم دارم بعلاوه والتر ای جی یو

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
به نظر من بهترین فنری دنیا وایرخ 80
من دیانا 25’35’52’54 را یا هم داشتم بجز 54 بخاطر دقتش با بقیه تیراندازی دیگه نمی کردم
سلام خدمت تمامی اعضای انجمن

به نظر بنده بهترین برندی که به ساخت تفنگ های فنرپیستون مشغوله برند دیانا المان هست.

و بهترین تفنگ بادی ساخت شرکت دیانا اسلحه دیانا ۵۶ تارگت هانتر هست.

پس نظر من دیانا ۵۶ و ب نظرم از همه جهت عالیه
از نظر دقت که خیلی عالیه و من از نمره ۱۰ بهش ۱۰ میدم.
از نظر قدرت که قدرت خیلی خوبی داره ( ۲۶ ژول ) و من از ۱۰ نمره بهش ۹ میدم.
از نظر کیفیت ساخت که خییییلی عالیه و من از ۱۰ نمره بهش ۱۲ میدم خخخخخخ
فقط وزنش کمی زیاده که اونم خیلی مسعله ای نیست و مشکل اساسی این تفنگ قیمت خیلی زیادش هست چون ۲۰ میلیون الان قیمتش شده.
Khansariha (290)
اینم چند تا عکس از دیانا ۵۶

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
لینک مرجع