انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: بهترین تفنگ فنری از دید شما
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
سلام به همه عزیزان .اون دوستانی که میگن وایرخ 80 بینظیره .ایا شما به غیر از وایرخ 80 تجربه کار با تفنگ های دیگه رو داشتین که میگین بینظیره.وقتی حرف بهترین تفنگ فنری میاد وسط یعنی از همه لحاظ بهترین کیفیت"قدرت"زیبایی"دقت "وزن " من از بین تفنگ های دیانا 54.52.460.350ووایرخ 80 که داشتم .به نظرم 54 از همه لحاظ کم نظیره.وبعد از اون از دید من به ترتیب 52.460.وایرخ 80 و350 به نظر من وایرخ 80 از لحاظ قدرت......Khansariha (172)
دوست عزیز ،54 ازنظروزن ازبقیه خیلی بیشتر که برای شکاراصلا مناسب نیست در ضمن فکر نمی کنم از لحاظ کیفیت به وایرخ برسه من 54 نداشتم ولی بقیه رو داشتم وحداقل یکسالی باهاشون کارکردم وبا اطمینان می گم توکشورما وایرخ 80 در مجموع آیتمها از بقیه تفنگهای فنری برای فیلد تارگت وشکارهای کوچک حرف اول وآخر رومیزنه
سلام به همه دوستان
ازنظرمن برای شکارباتوجه به وزن460
فقط دیانا 54 (AIRKING)
ممنون از نظرات دوستان.
فقط خواهشا نظرات از روى دانش و اطلاعات قبلى باشه و صرفا از روى تعصب و علاقه به يک برند و مدل خاصى نباشه.
مثلا بخاطر اينکه فلان تفنگو خريدمو دارم ديگه اون بهترينه و.....
مرسىKhansariha (8)
ممنون از نظرات دوستان.
فقط خواهشا نظرات از روى دانش و اطلاعات قبلى باشه و صرفا از روى تعصب و علاقه به يک برند و مدل خاصى نباشه.
مثلا بخاطر اينکه فلان تفنگو خريدمو دارم ديگه اون بهترينه و....
مرسىKhansariha (8)
سلام دوستان از جمیع جهات بهترین گزینه 350 هستKhansariha (8)
با سلام
به نظر من وايرخ بهترين برنده
به دليل كيفيت قطعات
به دليل دقت فوق العاده دستگاه نشانه روي ، روي سلاح
در گذشته ديانا بهترين رقيب وايرخ بودولي در مدلهاي جديد يك مقدار افت ديده ميشه
مبناي قضاوت من سلاحهاي موجود دركشور هست
فعلا در داخل كشور بهترين وايرخ 80 هست
چون من قبل از خريد با چندين نفر از تعميركار هاي سلاح مشورت كردم
البته اين رو هم اضافه كنم كه قبل از خريد وايرخ ديانامدل35،54ومگنوم هم داشتم
بازهم هركس يك برند و ماك رو مي پسنده
چون اينها همه ساخته دست انسان هستند و جز خداوند هيچ چيز در اين عالم كامل نيست
دروود بر همه دوستان
من خودم دیانا 35 کالیبر 4.5 دارم و ازش راضی هستم البته در بعضی مواقع واسم نا امید کننده بوده ولی باز هم دوسش دارم.

به نظر من دوستان بیایم بهترین تفنگ فنری از دید خودمون رو از لحاظ قدرت ؟ دقت ؟ کیفیت ؟شکاری ؟ مد نظر قرار بدیم
در جواب سوال خودم بهترین فنری رو وایرخ 80 میدونم.
فقط رمینگتون سامیت Khansariha (8)
من که هر روز یه ساعت میزارم گوشه اتاق فقط نگاهش می کنم و لذت می برم...
[تصویر: 26_1313854464801561.jpg]
[تصویر: 26_13138544648022872.jpg]
[تصویر: 26_131385446513571.jpg]
[تصویر: 26_13138544648026083.jpg]
سلام.با کسب اجازه از تمامی استادان و صاحب نظران باید بگم من وایرخ 80 داشتم خیلی شکارهای متفاوت حتی تو فاصله 100 هم تونستم باهاش پرنده رو بزنم البته جای حساسش و بیوفته.درحال حاضر دیانا 54 دارم و باید بگم معرکست باور کنید وقتی باهاش شلیک میکنم جنان احساس خوبی بهم دست میده که فقط دوستانی که این تفنگ رو دارن میدونن از لحاظ شکار ودقت که عالیههه البته با دوربین لیپرز تاکتیکال.من حیث المجموع باید بگم بعنوان کسی که دوستار شکار و دقت هست دیانا 54 حرف اول رو میزنه البته در مقایسه با وایرخ 80.انشالله که تونسته باشم کمکی به ادنهایی که میخوان از بین این دو تفنگ یکی رو انتخاب کنن.من الله توفیق.فدای همتون
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
لینک مرجع