انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: وایرخ 100 سلاحی برای حرفه ای ها
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64
[تصویر: Ramian-9508.jpg]
درود بر شما، جناب قرنجیکی این اسلحه مربوط به کدوم یکی از بچه های انجمن هست و چه کارهای واسه تیون اون انجام شده؟ و یه سوال دیگه از اساتید داشتم آیا امکان تعویض کپسول وایرخ 100 با مدلی بزرگتر وجود دارد؟ در این صورت چه کپسولی بدون دست کار زیاد قابل نصب می باشد؟
(2016-03-30 05:57 PM)nakhjir نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود بر شما، جناب قرنجیکی این اسلحه مربوط به کدوم یکی از بچه های انجمن هست و چه کارهای واسه تیون اون انجام شده؟

این وایرخ 100 مربوط به اقا رضا هم استانی ماست. این مدل در مراحل مختلفی توسط آقای آزادیان و خود آقا رضا تغییراتی داده شده است. در حالت ظاهری یک روکش روی لوله اومده که از نوع متریال و نحوه انجام آن بی اطلاع هستم. ماشه و سیستم داخلی نیز بهینه کاری شده و در نهایت تغییراتی در ورودی و خروجی لوله هم ایجاد شده است تا در مجموع بتونه دقت بیشتری رو ارایه بده و در عین حال تعداد شاتی حدود 42 شات در محدوده رگولاتور با قدرت 260 متر بر ثانیه با ساچمه 18.13 گرینی داشته باشد. من بیشتر تجربه استفاده و تیراندازی با این سلاح رو داشتم. هدف صاحب آن دقت بیشتر برای کاربرد تارگت بوده و تیونینگ های انجام شده در راستای تبدیل یک سلاح هانتینگ به سلاحی که بتونه در سطح تارگت و بنچ رست کار کنه بود. Khansariha (8)

نقل قول :آیا امکان تعویض کپسول وایرخ 100 با مدلی بزرگتر وجود دارد؟ در این صورت چه کپسولی بدون دست کار زیاد قابل نصب می باشد؟
در مورد قسمت دوم سوالتون بنده جزو نفرات فنی و تیون کار نیستم ، اما خود سازنده یعنی وایرخ به صورت آپشنال یا دیفالت مخزن بزرگ تری ارایه نداده و در بیشتر موارد مخزن سلاح دیگه ای مثل BT65 به این منظور استفاده میشه تا تعداد شاتی بیشتر داشته باشند. البته مهم نوع انجام این کار و طراحی اتصالات لازم هست که حداکثر ایمنی لازم رو داشته باشه اگه نه کار خیلی سهتی نیست و دیدم دوستانی این کار رو انجام دادند (یا توسط خودشون یا دیگران ) ولی ایمنی تا چه حدی رعایت شده تا من نمی دونم! چون در پنیوماتیک و مخازن تحت فشار چیزی به اسم ایمن هست بدون انجام تست معتبر مفهمی نداره ، Khansariha (8)
دوستان من چه طور میتونم عکس از گالریم بفرستم ممنون میشم پاسخو برام ارسال کنید.......Khansariha (256)
سلام به اساتید و دوستان وایرخی Khansariha (48)
قصد خرید یک وایرخ 100 را دارم ،در دقت که جایی برای بحث نداره ولی خب تعداد شات کم میده اگه بخوایم یه مقایسه با محصولات اف ایکس بکنیم
اگه در درجه اول
دقت و تعداد شات مهم باشه
درجه دوم صدای کم و خرابی کم تر
کدوم پیشنهاد میدید؟
و توی وایرخ 6 خان یا 12 خان؟
استفاده من هدف زنی هست و تو یک فصل فقط شکار کوچک
ببخشید اگه سوالم بی ربط به انجمن هست Khansariha (8)Khansariha (8)
(2016-08-20 11:31 AM)aliahmadiaa نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قصد خرید یک وایرخ 100 را دارم ،در دقت که جایی برای بحث نداره ولی خب تعداد شات کم میده اگه بخوایم یه مقایسه با محصولات اف ایکس بکنیم
اگه در درجه اول
دقت و تعداد شات مهم باشه
کدوم پیشنهاد میدید؟

من هم قبلا مثل شما دنبال خرید وایرخ 100 بودم و برام دقت و تعداد شات مهم بود .
بعد از کمی تحقیق بیشتر محصولات FX نظرم را بیشتر جلب کرد .
مخصوصا دو مدل Fx Impact و Fx Wildcat البته دوستان میگند از Fx Bobcat هم قافل نشم .
اگر هم مثل وایرخ تفنگ بلند میخواید FX Royal 400 , 500 گزینه های خوبی هستند .
(2016-08-20 11:31 AM)aliahmadiaa نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگه در درجه اول
دقت و تعداد شات مهم باشه
کدوم پیشنهاد میدید؟

سلام
اگر از نظر ظاهر و سلیقه به تفنگی بیشتر علاقه داری که هیچ. با کمی تحقیق و بررسی در موردش و اطمینان از برآوردن نیازهات بخرش. اما اگه واقعا نظرت رو تفنگ خاصی نیست به نظر من غیر از وایروخ 100 سراغ چیز دیگه ای نرو. من خودم pcp های زیادی خریدم و بعد مدتی با ضرر فروختم تا وایروخ خریدم که مدت زیادیه وایروخ دارم و کاملا راضیم. تنها اشکالی که به وایروخ میگیرن تعداد شات کمه که من به شخصه اصلا متوجهش نمیشم. دیگه وقتی کپسول داشته باشی و همیشه هم همراهت باشه کاری نداره یک دقیقه ای شارژ میکنی . ولی در قبالش دقت بسیار بالا کیفیت بسیار بالا تیون پذیری بسیار بالا و زیاد بودن وایروخ در نتیجه خدمات تعمیری بیشتر از مزایای آن است. اگر در مسابقات بنچ رست خودمون دقت کرده باشی نفرات برتر اکثرا وایروخ دارند که امتیازی بالاتر از تفنگهای گرونتر مثل اشتایر و TM1000 کسب کرده اند.
اگه در درجه اول
دقت و تعداد شات مهم باشه
کدوم پیشنهاد میدید؟

تقریبا از همه نظر ها اف اکس رویال بهتر هست جز دقت . خوبی هاش که مشخصه . من به خوبی هاش سیستم ساده تر و خرابی کمتر رو هم اضافه میکنم و همچنین اینکه خشابش برای گردش احتیاج به دنده و ایندکس و چیزای اضافی نداره . وزنش یک کیلو و صد گرم کمتر از وایرخ هست! یک کیلو خییییییلیه . صداش هم که کمتر از وایرخ هست .
اگر زیر صد متر هدفزنی میکنید رویال بگیرید . اگر بالای صد متر هدفزنی میکنید مجبورید وایرخ بگیرید و با تمام کاستی هاش بسازید . وایرخ تفنگیه که به صورت فابریک کاستی هاش زیاده . اگر میخواین وایرخ تفنگ بشه باید قنداق براش بسازید و سیلندر بزرگتر بهش اضافه کنید و شرود کارآمد براش بسازید و کمی هم قطعات داخلیش رو دستکاری کنید .
اف اکس اگر از لوله سی زد استفاده میکرد ، الان انتخاب اول همه ی تیرانداز ها میشد....
سلام. دوستان کسی وایرخ ۱۰۰ اکبند برای فروش سراغ نداره؟
لطفا راهنمایی کنید. هر جا تماس گرفتم نبود. از کجا وارد میشود؟
(2017-05-19 01:25 PM)maxmahyar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام. دوستان کسی وایرخ ۱۰۰ اکبند برای فروش سراغ نداره؟
لطفا راهنمایی کنید. هر جا تماس گرفتم نبود. از کجا وارد میشود؟
سلام . اکبند هست ولی حدود 6/200 ، الان به صرفه نیست خرید کنید تا تعداد بیشتری وارد بشه قیمت بشکنه

Sent from my HUAWEI MLA-L11 using Tapatalk
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64
لینک مرجع