انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: وایرخ 100 سلاحی برای حرفه ای ها
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64
(2014-11-07 11:18 PM)Rezar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-11-07 09:45 PM)kingmkh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-11-07 08:56 PM)Rezar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام و تشکر از همه عزیزان
من کل این تاپیک را خواندم و نکته ای را که متوجه نشدم اینست که چرا مدل لوله کوتاه وایرخ دقت کمی دارد ؟؟؟؟ با توجه به تاریخچه وایرخ ایا این شرکت یک محصول بی کیفیت ارایه کرده ؟ و هنوز هم ان را تولید میکند !!!!! و یا اینکه در ایران استقبال نشده ؟ اگر جواب این باشد که در ایران استقبال نشده که بحثی جداگانه دارد مثل ماشینهای اروپایی و ماشینهای اسیایی !!! من از دوستانی که عقیده دارند که وایرخ 100 لوله کوتاه دقت خیلی کمتری نسبت به لوله بلند ( در یکی از پستها نوشته بودند افتضاحه ) خواهش دارم که یکی دو مرجع برای اثبات این موضوع بیان کنند مثلا ریویوهای سایتهای معتبر خارجی ، من قصد خرید لوله معمولی و کوتاه این سلاح را دارم و دقت میلیمتر هم انتظار ندارم، ایا دقت لوله کوتاه چندین سانتیمتر است در گروپ گیری ؟؟؟
ممنون میشم از اساتید که راهنمایی بفرمایند.

با سلام

دوست گرامی مدل های لوله کوتاه (کارابین) عمدتا برای مصارف شکاری و نه تارگتی تولید میشوند و بالطبع دقت کمتری نسبت به مدل لوله بلند دارند اما دقت افتضاح خیر خیلی بعید هست گذشته از طول لوله ساچمه مصرفی هم بسیار اهمیت دارد حتی در 2 سلاح کاملا یکسان هم احتمال این هست که با ساچمه یکسان نتایج متفاوتی گرفت (البته نه در حد اختلاف فاحش)گذشته از مسایل فوق احتمال خرابی اورینگ ها هم محتمل است.

با سلام ممنون از توضیحاتی که فرمودید ، اما من هنوز جواب سوال را نگرفتم ، به چه دلیل موجه و قابل اثبات مدل لوله کوتاه دقت خیلی کمتری نسبت به لوله بلند دارد ؟؟؟؟؟ یعنی با لوله کوتاه نمیتوان هدف زنی کرد ؟؟؟؟ البته همانطوریکه عرض کردم تصمیم اول من خرید لوله کوتاه میباشد نه برای شکار بلکه برای هدف زنی ، در حال حاضر من رین استورم دارم و برای هدف زنی از ان استفاده میکنم !!!!!! میدانم که انتخاب درستی نبوده اما ایا وایرخ 100 لوله کوتاه از رین استورم هم خطاای بیشتری دارد ؟؟؟ درسته که خیلی فاکتورها در این مورد نقش دارند اما در شرایط تقریبا برابر چطور ؟؟؟؟؟

با سلام، دلیل کاهش دقت در فواصل طولانی در مدلهای کارابین، بخاطر طول کوتاهتر لوله و در نتیجه کاهش زمان چرخش ساچمه در خان و در آخر قدرت پایینتر برای پایدار نگه داشتن ساچمه در فواصل دور است البته این امر جدا از نوع لوله در دو مدل لوله بلند و کارابین است.
سلام دوستان چطور میشه وایرخ لول ساده را شرلود کرد ایا شدنی هست یانه اکر امکان دارد دوستان راهنمایی کنن .ممنون
سلام
یه سوال خدمت دوستان داشتم
آیا باید بعد از استفاده از تفنگ های رگلاتور دار مثل وایراخ تا روز بعد یا چند روز بعد که دوباره قراره استفاده بشه مخزن باز یا شل بشه تا فشار هوا از پشت رگلاتور خارج بشه و باعث خرابی اون نشه؟ سلاح های بدون رگلاتور چی؟
با تشکر
یله کمی مخزن را شل کنید تا هوای رگلاتور خالی بشه و فنرها تحت فشار نباشن
سلاحی که رگلاتور نداره اصلا کاری به مخزن نداشته باشید هوا توی مخزن جاش امنه.خخخ
سلام دوستان رگلاتور وایرخ قابل تنظیم هست که بشه تعدادشات را بالابرد وقدرتش کم کرد. ممنون
بله طبق گفته ی اساتید انجمن با بهینه کردن سلاح (تیون کردن) میتونید یه خشاب رگوله دیگه هم ازش بگیرید
قدرتش هم تغییر محسوسی نمیکنه و فقط با کاهش پرتی هوا و کاهش تلورانس شات ها چنین نتیجه ای حاصل میشه که واقعا عالیه
Khansariha (8)
رویال جان اخه وایرخ که پرتی بادی یا تلرانس زیادی نداره که با جمع بستن اینا بشه 1 خشاب دیگه با همون قدرت به تعداد شات اسلحه اضافه کرد.
فکر کنین مثلا با هر شلیک اگه 5 متر هم تلرانس داشته باشه تلرانسشو به صفر هم برسونیم نمیشه این تعداد شات بالا رو ازش گرفت مگه اینکه این 40 ژول رو برسونی به 36 37
کلا تیون کردن این نوع اسلحه زیاد خوشایند نیست.
(2015-01-16 10:06 PM)amin.faraji نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رویال جان اخه وایرخ که پرتی بادی یا تلرانس زیادی نداره که با جمع بستن اینا بشه 1 خشاب دیگه با همون قدرت به تعداد شات اسلحه اضافه کرد.
فکر کنین مثلا با هر شلیک اگه 5 متر هم تلرانس داشته باشه تلرانسشو به صفر هم برسونیم نمیشه این تعداد شات بالا رو ازش گرفت مگه اینکه این 40 ژول رو برسونی به 36 37
کلا تیون کردن این نوع اسلحه زیاد خوشایند نیست.

اقا امین همون طور که عرض کردم این فرمایش اساتید و بزرگانه سایته و شخصا در این زمینه هیچ تجربه ای ندارم
ظاهرا با تنظیم فنر چکش تعداد ضربات کاری رو که چکش به سوزن وارد میکنه رو طوری کنترل میکنند که حداقل پرتی هوا رو داشته باشیم چون همون طور که مطلع هستید در هر شلیک چکش چند مرحله به سوزن ضربه وارد میکنه که تعدادی از این ضربات باعث پرت هوا میشن
وایرخ یکی از دوستان که اکبند خریداری شده بود ظاهرا 4 متر برثانیه تلورانس داشته در حالی که میشه این تلورانس رو به کمتر از 1 متر رسوند که علاوه بر افزایش دقت میتونه در تعداد شات موثر باشه
درسته در وایرخ تلورانس و پرت و در کل خطای کمتری نسبت به سایر تفنگ ها داریم اما میشه با همین ریزه کاری ها اون رو به بهترین شرایط ممکن ارتقاء بدیم
Khansariha (8)
درسته دوستانی که این تیون رو انجام دادن جدول لیست شات های کرنو شدشون رو بزارن این یه خشاب اضافه شدن شات با کم نشدن قدرت اونم با کم کردن 3 متر تلرانس جور در نمیاد مگه اینکه 4 یا 5 ژول کاهش قدرت داشته باشیمKhansariha (8)
امین جان البته اگر به دوتا پست قبلیم توجه کنید :
(2015-01-16 09:18 PM)royall نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قدرتش هم تغییر محسوسی نمیکنه Khansariha (8)
گفتم که قدرت تغییر محسوسی نمیکنه ولی نگفتم اصلا قدرت کاهش پیدا نمیکنه خخ .... حرف شما درسته اما کاهش قدرتش تا جایی که خاطرم هست در حد 2 تا 3 ژول بود (اگر اشتباه نکنم) که واقعا برای داشتن یه خشاب بیشتر ارزش داره ولی خب به قول شما باید کرنوگرافیش رو ببینیم
Khansariha (8)Khansariha (8)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64
لینک مرجع