انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: وایرخ 100 سلاحی برای حرفه ای ها
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64
[quote='hamedeftekhari' pid='170531' dateline='1388460083']
سلام خدمت دوستان
آیا شلیک با تفنگ بدون تیر برای اسلحه ضرر داره یا که نه؟
سلام
در مورد PCP ها هیچ ضرری نداره حتی اگه تفنگ پر باشه چون سیستم فنر و پیستونی نیست که بخواد صدمه ببینه.
سلام، دوستان من کمی تو شناخت ورژنهای مختلف این اسلحه مشکل دارم، از مشخصات روی بدنه چی میشه فهمید؟ SوT و FSB بودنش که از ظاهر امر مشخصه منظورم بقیه موارد هست! (چند خان، یا اینکه ژول پایینتری نسبت به مدلش داره و این حرفها) من کاربر مبتدی اگه بخوام یه وایرخ 40 ژول خوب بخرم ایا لازمه با جناب رستم در گذر از هفت خان همراه بشم یا راه اسونتری هست؟ میشه راهنمایی بفرماییدKhansariha (8)
(2014-01-05 08:50 PM)smwco نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام، دوستان من کمی تو شناخت ورژنهای مختلف این اسلحه مشکل دارم، از مشخصات روی بدنه چی میشه فهمید؟ SوT و FSB بودنش که از ظاهر امر مشخصه منظورم بقیه موارد هست! (چند خان، یا اینکه ژول پایینتری نسبت به مدلش داره و این حرفها) من کاربر مبتدی اگه بخوام یه وایرخ 40 ژول خوب بخرم ایا لازمه با جناب رستم در گذر از هفت خان همراه بشم یا راه اسونتری هست؟ میشه راهنمایی بفرماییدKhansariha (8)
روی بدنه وایرخ هیچ اطلاعاتی درمورد قدرت وتعداد خان واینجور چیزها نیست .ولی خرید وایرخ ازاین زاویه تو ایران اسون هست چون فقط مدلهای 41ژول وارد میشه .12خان لوله 2جداره داره ومدلی که لولش معمولی هست 6خان .Khansariha (8)
الان تمامی مدل هایی که برای وایراخ ۱۰۰ به فروش میشه قدرت ۴۲ ژول داره
fsb تنها در ورژن ۱۲ خان ارائه میشه
و به راحتی میشه از ظاهرش فهمید
s,T مربوط به شکل قنداق هست و کاملا سلیقه ای هست و اصلا ربطی به ساختار نداره
پس از هر کدوم شما خوشت اومد تفاوتی نداره
(2014-01-05 08:50 PM)smwco نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام و درود Khansariha (8)

باتوجه به مطالب دوستان در حال حاضر ورژن های 35 ژول در بازار موجود می باشد هم 6 خان و هم 12 خان . من به شما پیشنهاد می کنم با دوست عزیزمون آقا مسیح با یوزر ( masih-hunter ) که بچه های بامرام اصفهان هست یه مشورت بکنید ضرر نداره . حتی براتون امکان تهیه این سلاح رو می تونند انجام بدهند که مطمئن ترین و بهترین راه ممکن هست . و برای اینکه بدونید قدرتش چند ژول هست باید با دستگاه کرونوگراف تست انجام بشه ولی آقا مسیح این امکانات رو دارند و براتون انجام خواهند داد . یاحق Khansariha (8)
(2014-01-06 12:58 AM)arash1324 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باتوجه به مطالب دوستان در حال حاضر ورژن های 35 ژول در بازار موجود می باشد هم 6 خان و هم 12 خان . من به شما پیشنهاد می کنم با دوست عزیزمون آقا مسیح با یوزر ( masih-hunter ) که بچه های بامرام اصفهان هست یه مشورت بکنید ضرر نداره . حتی براتون امکان تهیه این سلاح رو می تونند انجام بدهند که مطمئن ترین و بهترین راه ممکن هست . و برای اینکه بدونید قدرتش چند ژول هست باید با دستگاه کرونوگراف تست انجام بشه ولی آقا مسیح این امکانات رو دارند و براتون انجام خواهند داد . یاحق Khansariha (8)
دوست عزیز کرام سری از تولیدات وایرخ 35ژول هست که بخواد الان تو ایران بصورت6و12خان پیدا بشه؟
(2014-01-06 07:24 AM)cholpe نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-01-06 12:58 AM)arash1324 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست عزیز کرام سری از تولیدات وایرخ 35ژول هست که بخواد الان تو ایران بصورت6و12خان پیدا بشه؟

خدمت شما عرض كنم توليدات سري قبل كه هم اكنون در دسترس دوستان مي باشد ورژن 30 ژول براي كاليبر 4/5 و 35 ژول براي كاليبر 5/5 مي باشد . در حال حاضر دوست عزيمون اقا ياسر با يوزر yaserfesher وايروخ 100 كاليبر 4/5 ورژن 30 ژولي دارند كه داري 12 خان مي باشد .مدل FSB .
شما ماشاا.. خودتون يكي از باتجربه هاي انجمن هستيد و پست زدن من خداي نكرده دليل بر زير سوال بردن تجارب شما و دوستان نيست بلكه بمنظور تبادل اطلاعات ، تجارب و معلومات هست . ياحق . التماس دعا Khansariha (8)
دوست ما که راهنمایی خواست از کالیبر حرفی نزد ودرپی سی پی وقتی از کالیبر حرفی زده نمیشه اصل بر درخواست کالیبر5.5 هست .تولیدات قبل وایرخ درکالیبر5.5 که 37ژول قدرت داشت الان تولید نمیشه وتمام مدلهای لوله بلند از سری 41ژول هستند مگرفروشنده ای تو انبارداشته باشه که اونم بعید هست .سری35ژول ورژن های کارابین هستند که بخاطر کوتاهی 17سانتی لوله کاملا مشخص هست واصولا وارد کننده ها وارد نمیکنند چون خریداری نداره .
شمااز مشاوران خوب انجمن هستید .دراین مورد من با اون قسمت که صحبت از کرنوگراف شدمخالفم چون دراین صورت هرکس بایست یک کرنوگراف داشته باشه تامطمئن باشه سلاحش ازکدام ورژن هست درحالیکه خرید سلاح وایرخ الان تقریبا به مدل6خان خطم میشه ومدل12خان هم یا نیست یا کارکرده هست .Khansariha (8)
(2014-01-06 09:15 AM)cholpe نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
.دراین مورد من با اون قسمت که صحبت از کرنوگراف شدمخالفم چون دراین صورت هرکس بایست یک کرنوگراف داشته باشه تامطمئن باشه سلاحش ازکدام ورژن هست درحالیکه خرید سلاح وایرخ الان تقریبا به مدل6خان خطم میشه ومدل12خان هم یا نیست یا کارکرده هست .Khansariha (8)

نظر شما براي ما قابل احترام هست .
همانطور كه دوست عزيمون عنوان كردند كه مبتدي هستند بايد يه سري اطلاعات و معلومات بيان بشه تا آگاهي و اطلاعات ايشان در اين زمينه جهت تصميم گيري بهتر ، بيشتر شود . و من هم جهت مطمئن تر شدن ايشان عنوان كردم قدرت تفنگ بايد كرونگرافي بشه نه اينكه كرنوگراف تهيه كنند حتي اقا مسيح رو كه معتمد دوستان هستند رو معرفي كردم كه نياز به كورنو كردن نيست .
ضمنا باتوجه به اوضاع برخي از فروشندگان كه همين اواخر يكي از دوستان بيان كرده بودند وايروخ 100 دست دوم رو به جاي نو فروخته بودند . حتما دوستان مبتدي از تجربه دوستان و اساتيد استفاده نمايند .باتوجه به توليد ورژن جديد ، سري قبل وايروخ هنوز در بازار موجود مي باشد . Khansariha (8)
(2014-01-06 09:15 AM)cholpe نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست ما که راهنمایی خواست از کالیبر حرفی نزد ودرپی سی پی وقتی از کالیبر حرفی زده نمیشه اصل بر درخواست کالیبر5.5 هست .
من هم بر همين مبناي كاليبر 5/5 عنوان كردم ورژن 35 ژولي موجود مي باشد Khansariha (8)
از راهنمایی همه دوستان ممنون، روی سلاح تاریخ ساخت درج میشه؟ آیا میشه از روی تاریخ ساخت به سری قدیم یا جدید پی برد؟ پس با این حساب اسلحه ای که من میخوام بگیرم میشه: HW100 S,T FSB که همون وایرخ 41J میشه درسته؟ راستی مدل T گیر میاد (بچه های اصفهان یا تهران) چون من هرجا پرسیدم S داشتن. ببخشید سوال تو سوال میپرسمKhansariha (8)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64
لینک مرجع