انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: وایرخ 100 سلاحی برای حرفه ای ها
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64
سلام دوستان . Khansariha (8)
خواستم بدونم چه دوربینی برای وایرخ ۱۰۰ پیشنهاد میکنید که برای این اسلحه مناسب باشه Khansariha (256)
لطفا اگر قیمت رو هم درج کنید ممنون میشم Khansariha (214)
دوستان لطفا راهنمایی کنید برای سومین بار اشتباه نکنم . Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
اولین دوربین که گرفتم لیپیرز ۶.۲۴.۵۰ بود که مشکل داشت Khansariha (60)
دومین دوربین سنتر پوینت ۳.۹.۴۰ هست که زوم پایینی داره و کوتاه هست موقع استفاده گردن درد میگیریKhansariha (144)
لطفا راهنمایی کنید که از چه ساچمه ای استفاده کنم وچند گرین باشه که دقت فوق العاده داشته باشه . اسلحه ۴۱ ژول هستKhansariha (66)
(2015-04-05 10:23 PM)ziaeianho نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان لطفا راهنمایی کنید برای سومین بار اشتباه نکنم . Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
دومین دوربین سنتر پوینت ۳.۹.۴۰ هست که زوم پایینی داره و کوتاه هست موقع استفاده گردن درد میگیریKhansariha (144)
لطفا راهنمایی کنید که از چه ساچمه ای استفاده کنم وچند گرین باشه که دقت فوق العاده داشته باشه . اسلحه ۴۱ ژول هستKhansariha (66)

سلام دوست عزیز کوتاه بودن دوربین با پایه بلندتر برطرف میشه.سعی کنید از پایه های بلند برا نصب دوربین استفاده کنید.
ساچمه هم اگر جی اس بی 18 گرین و امتحان نکردین حتما امتحان کنید قطعا به نتیجه خوبی حواهید رسید.
(2015-04-05 10:23 PM)ziaeianho نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشکل دوربین شما چی بود
معمولا کیفیت لیپرز را بالا تر از سنتر ارزیابی می کنند
سلام دوستان از راهنمایی هایتان سپاس گذارمKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
دوربین لیپیرز من قاطی میزد البته بعد از تعویض دوربین متوجه شدم . تجموع ساچمه ها یک جا نبود .
( دوربین رو از اصفهان با اتوبوس برام ارسال کردن فکر کنم تو بار گیری اسیب دیده بود خیلی پراکنده میزد )
دوستان حال حاضر من تنها مشکلی که سنتر ۳.۹.۴۰ دارم طول دوربین هست کوتاه ست
(2015-04-06 11:34 AM)ziaeianho نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان از راهنمایی هایتان سپاس گذارمKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
دوربین لیپیرز من قاطی میزد البته بعد از تعویض دوربین متوجه شدم . تجموع ساچمه ها یک جا نبود .
( دوربین رو از اصفهان با اتوبوس برام ارسال کردن فکر کنم تو بار گیری اسیب دیده بود خیلی پراکنده میزد )
دوستان حال حاضر من تنها مشکلی که سنتر ۳.۹.۴۰ دارم طول دوربین هست کوتاه ست

سلام دوست عزیز
اگه امکانش هست با عکس توضیح بدید تا بهتر بشه راهنماییتون کرد.
در مورد دوربین لیپرز شاید درست تنظیم نشده یا از ساچمه مناسب و تکیه گاه مناسب استفاده نشده.این موارد و کنترل کردید؟
دوست عزیز شما یک مرتبه این جمله رو بکار بردید
دومین دوربین سنتر پوینت ۳.۹.۴۰ هست که زوم پایینی داره و کوتاه هست موقع استفاده گردن درد
و یک مرتبه هم این جمله رو بکار بردید

دوستان حال حاضر من تنها مشکلی که سنتر ۳.۹.۴۰ دارم طول دوربین هست کوتاه س
این دو موردی که شما فرمودید دو اشکال مختلف هست.اگه منظورتون کوتاه بودن پایه دوربین هست که با خرید ی پایه بلندتر مشکل برطرف میشه.قنداق اسلحه وایروخ. یکی از استانداردترین قنداقهاست که قطعا مشکل از پایه دوربین شماست.
مورد دوم اگه دوربین و روی ریل طوری نصب کردید که برا نگاه کردن به داخل دوربین با مشکل روبرو هستید و دید و وضوح کافی ندارید.( اگه تنظیمات مربوط به دوربین زوم و بقیه موارد متناسب با فاصله ای هست که دارید از دوربین نگاه میکنید) پس باید دوربین و روی ریل به اندازه ای جلو یا عقب کتید تا متناسب با چشم شما تنظیم بشه که معمولا باید 7.5 سانت دهنه دوربین از چشم شما فاصله داشته باشه البته بازم نسبت به هر فرد تفاوت داره.
امیدوارم تونسته باشم شمارو راهنمایی کنم.
ایشالله از دوربینتون لذت ببرید.
مهدی جان بعد از تعویض دوربین با همان ساچمه دقیقا همه ساچمه ها یک جا اثابت میکرد Khansariha (214)
انشا... عکس ها شو اپلود میکنم .
دوستان که لیپیرز استفاده میکنن هم متعجب شده بودن موقع تست چون واقعا دوربین با کیفیتی هستش Khansariha (334)
اگه هر دو شرایط برا استفاده از دوربین ها یکسان بوده احتمالش هست ایراد از دوربین بوده باشه.
از چه ساچنه ای استفاده میکردین؟
جهت وایرخ در صورتی که استفاده شکار و تفریح دارید100 میتونید از سری ارزان قیمت لئوپولدو زایس که از 1.5 تا 2.5 قیمت میخوره استفاده کنید اینها روی گلوله زن هم خوب جواب میدهند

و اگر استفاده فیلد تارگت می کنید از دوربین های نیکو استرلینگ و بخصوص مدل
NIKKO STIRLING DIAMOND SPORTSMAN
که در سایت زیر اطلاعاتش هست بسیار کار سازند
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

البته من تجربه استفاده ازسنتر پوینت را داشتم که دوربین خوبی بود اما همیشه شنیده بودم که لیپرز بهتره
در مورد ضربه در بار احتمالش ضعیفه چون این دوربینها انتی شوکند و اگر ضربه در بار انقدر شدید باشد اثرش روی دوربین میماند
به نظر من ممکنه دوربین از پایه ایراد داشته یا از سری تقلبی بوده شاید هم دست دوم بوده که قبلا روی تفنگ فنری از ان استفاده کرده بوده اند
نقل قول :و اگر استفاده فیلد تارگت می کنید از دوربین های نیکو استرلینگ و بخصوص مدل
NIKKO STIRLING DIAMOND SPORTSMAN
که در سایت زیر اطلاعاتش هست بسیار کار سازند
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان گاها موضوع دوربین به صورت تخصصی در تاپیک مرتبط مثل "دوربین در سلاح های بادی و گلوله زنی" پیگیری بشه بهتر هست! ممنون Khansariha (8)
اما در مورد دوربین هایی همانند سری دیاموند نیکواسترلینگ، نظر شخصی من این هست که تناسب خرید و هزینه با کاربرد سلاح و ابلته فعالیت های کاربرش برقرار باشه! به طور مثال من دوربینی در حد شاید قیمت سلاح خودم تهیه کنم چون کاربرد تارگت و هدفزنی مسابقاتی دارم ولی برای کسی شاید اینقدر دقت و البته کاربرد مهم نباشه و هزینه دوربینی مانند دیاموند برای HW100 که قیمت آن برابر با خود تفنگ هیت خیلی مناسب نیست.
آرزوی موفقیت Khansariha (8)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64
لینک مرجع