انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: وایرخ 100 سلاحی برای حرفه ای ها
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64
(2014-03-23 09:07 AM)cholpe نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-03-23 08:20 AM)melalis نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان .. عید بر همه شما مبارک باشه و انشااله سال خوبی داشته باشید ..
داخل لوله سلاح رو با چه ماده ای باید پاک کنم ... ست تنظیف دارم واسه کالیبر 5.5 آیا از اسپری wd40 استفاده کنم مشکلی یا خوردگی بوجود نمیاده .. البته اسپری تمیز کننده آمریکایی birchwood bore scrubber هم دارم ... نظر شما چیه ؟
دوست عزیز نظر شخصی من اینه که از w40استفاده نکن .ابتدا با فرچه برنجی چند باری به ارامی داخل خان رو تمییز کن ودرمرجله دوم با فرچه لاکی .ودر اخر فرچه چنبه ای رو اغشته به روغن دومی که اسم بردی کن ودو یا 3بار داخل لوله بگش تا کاملا تمییز بشه

سلام دوست عزیز .سال نو مبارک
من هم با نظر دوستمون موافقم چو ن w40 باعث میشه زاج روی لول خراب بشه همیطور باعث از بین رفتن اورینگ سر لوله
میشه شخصآ از اسپری برنا 2 استفاده مکنم و واقعآ کارمو راه انداخته .Khansariha (8)
سلام دوستان، نظر شما در مورد تعویض وایرخ 100 با بلیزارد چیه؟

وایرخ 100s:

نکات مثبت: کیفیت بالا در ساخت ، رگلاتور ، خوش دست.
نکات منفی: ورزن بالا ، قدرت نسبتا پایین ، طراحی فقط برای راست دستها.

بلیزارد:

نکات مثبت: قدرت نسبتا بالا ، وزن پایین
نکات منفی: رگلاتور ندارد ، از لحاظ کیفیت پایین تر از اسلحه وایرخ است.

دوستانی که با هر دو کار کردن راهنمایی کنید (از لحاظ دقت ، بالانس روی دست ، نکات منفی یا مثبت دیگه...) ممنونKhansariha (8)
موضوع شما کاملا به کاربرد مربوط میشه
وایرخ 100 با توجه به دقت بالایی که داره صرفا برای هدفگیری دقیق ساخته شده که در هر دو مورد شکار و هدفزنی کاربرد داره البته برای افرادی که تیراندازی دقیق مورد نظرشون هست
در مورد وزن میشه از مدل های کاربین استفاده کرد که با توجه به قدرت کمتر باید کمی به هدف نزدیکتر شد تفنگ های قویتر شوک بیشتری ایجاد میکنن ولی این به معنی تضمین شکار نیست و در خیلی از موارد موجب زخمی و متواری شدن جانور میشه اما در صورت هدفگیری سر یا گردن این احتمال درصدی یک رقمی داره
(2014-04-13 08:34 AM)M107 Sniper نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وایرخ 100s:

بلیزارد:

دوستانی که با هر دو کار کردن راهنمایی کنید (از لحاظ دقت ، بالانس روی دست ، نکات منفی یا مثبت دیگه...) ممنونKhansariha (8)

وقتی از جمله نکات منفی وایراخ 100 به قدرت پایین اشاره میشه
فقط بیانگر یک نکته هست
نویسنده تا الان با یک اسلحه 40 ژولی مارکدار مثل وایراخ یا اف ایکس یا دی استیت شکار نرفته
اسلحه اف ایکس رویال منم 40 ژولی هست
یک بار برام پیش اومد که 3 کبوتر چاهی به صورت خطی پشت سر هم نشسته بودن
فاصله با من حدود 45 متر بود
با یک تیر هر سه افتادن یعنی تیر از بدن هرسه رد شده بود و از بدن اخری هم خارج شده بود
یعنی اگه چهارمی و پنجمی هم در مسیر بودن حتما می افتادن
نتیجه نهایی اینکه به قدرت 40 ژول وایراخ شک نکنید که همه نیاز های یک شکارچی پرنده رو براورده میکنه
چون ما امتحان کردیم نفوذ پذیری وایراخ از رویال بالاتره بخاطر بی سی بالاتر
موفق باشید
(2014-04-13 08:34 AM)M107 Sniper نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وایرخ 100s:

بلیزارد:

دوست عزیز شما فکر میکنم حدود 4 یا 5 ماه که وایروخ 100 کالیبر 5.5 خریدید و (جسارت نباشه )به ماهیت این نازنین پی نبردید
کارخونه ای مثل وایروخ با چندین قرن تجربه رو نمیشه با امثال اوانیکسها مقایسه کرد .من هم روزهای اول که وایروخ 100 تازه کالیبر 4.5 خریده بودم دقیقا همین حس شمارو داشتم و فکر میکردم که تفنگم ضعیفه و و و و.....
که همش به فکر فروش و خرید یک تفنگ قویتر بودم از همین خانواده اوانیکس که بعد از دیدن یکی دو مودل از اوانیکسها کلا خدارو شکر کردم که تفنگ نازنینمو نفروختم.من و دوستم 2 نفری به شکار و هدفزنی میریم ایشون AR6 داره با 90 ژول قدرت و من وایروخ 100 4.5 دارم با حد اکثر 30 ژول قدرت ولی هیج کجا نشده که این نازنین کم بیاره
دوست عزیز وایروخ وایروخهKhansariha (8)
با سلام
دوست عزیز به نظر بنده که مدت زیادیه یه وایرخ 100 اف اس بی 5.5 دارم جز حسن از این تفنگ ندیدم البته خیلی از تفنگهای رایج بازار و همچنین تفنگهای غیر رایج مثل کریکت و اچ ام 1000 و اف ایکس رویال 400 رو هم داشتم باز میگم به نظر من این تفنگهایی که اسم بردم جلوی وایرخ رقمی نبودن چه برسه به اوانیکس و برندهای بازاری دیگه...
این اشتباه رو نکن و وایرخ رو نگه دار با وایرخ هر چیز رو که تو ایران بشه با تفنگ بادی شکار کرد میشه به راحتی از پا در آورد
هیچ کس بنز رو نمیفروشه پراید سوار شه حالا خود دانید
ممنون از راهنمایی و نظر همه دوستان، مشکل من اینه که من چپ دستم و وایرخ من طراحی راست دسته، مدل تامهول هم پیدا نکردم که جایگزین کنم و دوم اینکه برای شکار با وایرخ باید ساپورت داشته باشید وگرنه تیرندازی روی دست توی فواصل 20 متر به بالا مشکله . ولی اگه تامهول آک پیدا کنم حتما دوباره وایرخ میخرم.
دوست عزیز میتونستی سفارش بدی برات قنداق تامهول بیارند.
تنها ایرادی که من در وایرخ دیدم تعداد شاتش هست .البته این موضوع هم انشاله امسال حل میشه وبا خرید سیلندر مخصوص با جحم بالاتر 60شات رگوله خواهیم داشت .
وایرخ بیشتر سلاح تارگت زن هست تا شکار؛البته دلیل من قدرتش نیست .حقظ انرزی این سلاح بالاست ودر مسافتهای بالا هم قدرت کشندگی عالی داره .وزن سلاح برای شکار مناسب نیست والبته این وزن بالا برای هدف زدن یک مزیت هست
سلامنعلیکم و رحمت الله !
دوستان و بزرگواران کسی از قیمت این زیبای آلمانی خبر داره ؟ ( هم مدل تامهول و هم اسپرت )
و این که حداکثر برد موثر و برد نهایی اون رو آیا کسی تست کرده ؟

- در ادامه بحث دوستان هم نظرم اینه که وایرخ تو دقت خوبه و قدرتش معمولیه !
یه کسی هست به اسم SniperQTY با انواع اسلحه ها شکار میکنه که کلیپ های شکارش رو میتونید رو اینترنت ببینید ( کافیه سرچ کنید SniperQty )
تو همه شکار ها هم از بهترین ساچمه ها استفاده میکنه ...
کافیه دوستان شکار های وایرخ 100 ، دیانا p1000 و اوانیکس رو ببینند !
با هر 3 تفنگ شکار ها از پا در میان ولی این فرق ها رو دارن :
* با دیانا شکار تا حد منفجر شدن میره و نشون دهنده قدرت بالای این اسلحست !
* با وایرخ دقیق شکار هاش رو هدشات میکنه ولی ضعف قدرت در برابر دیانا مشهود هست ( البته یه عقاب هم سر میرسه که اونم از پا درمیاد پس از ضعف قدرت منظورم خیلی ضعیف بودن نیست )
* اوانیکس ماستر هم هیچ ایتم چشم گیری نداره .

نتیجه من : وایرخ دقت ، دیانا قدرت !!!
( البته هم وایرخ قدرت خوبی داره هم دیانا دقت خوبی و ... این قصه سر درااااااااااااااااااااااااز دارد )
دوست عزیز معیار قدرت شکار نیست .دیانا ووایرخ تقریبا هم قدرت هستند ودیانا 2تا3ژول ضعیفتر هست .این نتیجه تست کرنوکرافی 2سلاح هست .دیانا بدلیل 8خان بودن تخریب بالاتری در شکار ایجاد میکنه .نهایت برد مفید هر سلاح بادی با کالیبر 22. صدمتر هست اون هم در شرایط ایده ال .البته تفننی میشه فاصله های بالاتر رو زد .
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64
لینک مرجع