انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی ساچمه های خانواده JSB
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
با سلام مجدد. در جواب دوست گرامی in1 باید عرض کنم که این ساچمه ها رو از فروشگاه مرکزی (حمید دهقان) خریدم. البته وارد کننده یا خریدار اصلی پسر عموی ایشون است که دوست صمیمی با هم هستیم. بیشتر خریدها رو ایشون یا از دوبی یا از ترکیه انجام میدن. این سری هم دوبی بودن و طبق گفتشون چون خرید زیاد داشتن توسط یک آشنا در دوبی این ساچمه ها رو از خود شرکت جی اس بی خریداری کردن.تا حالا که موردی در دروغگویی ازش ندیدم. این یک مورد و مورد دیگه هم در رابطه با فرمایش علی آقا (کاربر رویال) عرض کنم که دیروز علی آقا (خالزن) پیش بنده بودن و با دیسکاوری ایشون هم از دو مدل ساچمه (یعنی یکی که خوب بود و اونی که پرت میزد) تست گرفتیم و جالب اینجا بود که به یک نتیجه غیر قابل قبول و غیر منطقی رسیدیم. اون ساچمه ای که با تفنگ بنده همخونی داشت و روی هم میخورد با تفنگ علی آقا نزدیک به 1/5 میلدات پایین و چپ خورد. ولی اون ساچمه ای که با تفنگ بنده پرت میزد با دیسکاوری همه روی خط خال متمایل به چپ خورد. البته علی آقا در مورد چپ زدن بهم توضیح داد. همین مورد رو با تفنگ at44 آقا رضا کاربری(zaf) انجام دادم که همین نتیجه رو داد. خودم که فعلا قاطی کردم که این ساچمه ها چه تفاوتی با هم دارنKhansariha (367) از نظر وزن یکی بودن- از نظر اندازه یکی و دامنه هاشون هم یکی بودن. در ضمن باز هم تکرار میکنم همه رو از یک کارتن خریدم.
دوستانی که از جی اس بی های 18 گرین سفارش هاتسان هم استفاده کردند همین مشکل رو داشتند.Khansariha (8)
رضا جان از ساچمه سفارش هاتسان استفاده کردم چنین مشکلی پیش نیومد. اتفاقا الان داشتم به قول خودم بسته های خوب و بد رو نگاه میکردم. همه چی اونها یکی بودن فقط یه تفاوت وجود داشت که در مورد برچسب ته قوطی بود. بدین صورت که ساچمه خوب بارکد 20000013 و شماره 1 و کالیبر 5.52 داره و اون یکی بسته 15000013 شماره 2 کالیبر 5.52 . البته نمیشه روی این مورد زیاد توجه کرد.
سلام به دوستان گلم بنده هم همین مشکل رو با جی اس بی18 بسته 500 تایی دارم هم به ای تی که قبلا تست کردم هم با 52 که الان تست کردم راستی یه مطلبی که تو مقایسه دو بسته از لحاظ ظاهری به چشم خورد Khansariha (367)این بود که ظاهرا تو سری جدید سر گنبدی ساچمه دو رنگ هست!!!البته خیلی باید دقت جهادی بخرج دادKhansariha (8)Khansariha (226)دوستان لطفا یه مقایسه بفرمایید
من از دوستانی که از 18 گرینی سفارش هاتسان استفاده میکنن سوال کردم میگفتن که سفارش هاتسان ها گروب جمع تری نسبت به جعبه قرمزهای jsb میدن حالا ایا واقعا همینطوره؟
احسنت بر آقاي حكمي مال من كه زير شماره سريال نوشته بود 2
كه واقعا كيفيتش بد بود
در مورد جي اس بي سفارش هاتسان عرض كنم
در ساچمه ها انگار كه دو تا وزن هست !! يا دو مدل مخلوط باشن مثلا 5.51 و 5.52 !!
اگر يك گروپ تميز ازش بگيري در 10 تير دقيقا 2 جا از سيبل سوراخ ميشه
به فاصله 5 ميلي متر !!
يكي پايين و دومي يكم بالاتر
اگر اشتباه نكنم يكي مي خوره ساعت 7 و دومي ساعت 2 به فاصله 5 ميليمتر Khansariha (8)
عجب وضعی!!! من هم دیروز JSB 16 گرین رو تست کردم که واقعا افتضاح بود!!!
کار از یک جایی در همین نزدیکی ها میلنگه
(2014-04-06 12:33 AM)msrs نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کار از یک جایی در همین نزدیکی ها میلنگه

منظور شما دقیا چیه ؟ Khansariha (226)
Khansariha (8)
دوستان این بسته هایی که میگین زیرش شماره 15000013 2داره آیا از رو خود ساچمه هم چیزی مشخصه؟ مثلا عدم تقارن یا پلیسه. یا فقط با وزن کشی و تست معلوم میشه.
من یه بسته 500 تایی ازش دارم و بنظرم خیلی تمیز میاد ولی ترازو یا تفنگ ندارم که تست کنم.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
لینک مرجع