انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی ساچمه های خانواده JSB
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
از تمام دوستان بابت پاسخشون ممنونمKhansariha (8)Khansariha (8)
با عرض سلام و خسته نباشید.
امروز از حرکت ساچمه فیلم گرفتم:
تفنگ کرال پانچر مگا - زوم ۲۴ برابر - فاصله ۵۸ متر - ۵٪ شیب هدف گیری به سمت پایین - فشار ۱۹۵-۱۹۰ بار - نسیم ملایم - دما منفی ۴ درجه - فیلم برداری 240 fps.
نوع ساچمه:
شلیک اول و دوم جی اس بی ۱۸.۱۹
شلیک سوم جی اس بی ۲۵.۳۹
شلیک چهارم سامینگ ۳۲
شلیک پنجم جی اس بی ۱۵.۸۹
شلیک ششم گامو پرو (درش رو قبلا با تیر زدم گرینش رو هم یادم نیست)
شلیک هفتم الماس ۱۴
شلیک هشتم هم دوباره جی اس بی ۱۸.۱۹
هدف از شلیک ها گروپ گیری نیست. فقط حرکت تیر ها می باشد.
لینک:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام. از همه عذرمیخوام چون تو این تاپیک جای این بحث نیست اما از آقا آرش بابت فیلمی که گرفتن تشکر میکنم. خروج ساچمه نوع خانکشی تفنگ رو مشخص میکنه که چپ گرد است. اما یه راه دیگه هم وجود داره که خیلی راحت میتونی حتی با چشم ساچمه رو ببینی. و اون اینکه موقع تیراندازی طوری قرار بگیری که آفتاب پشت سرت باشه. این کار باعث میشه نور آفتاب دقیقا به دامنه ساچمه بخوره و خیلی راحت میتونی حرکت ساچمه رو ببینی. عذر خواهی از دوستان بخاطر شلوغ کردن تاپیک.
(2017-01-30 12:48 PM)hamidhakami نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام. از همه عذرمیخوام چون تو این تاپیک جای این بحث نیست اما از آقا آرش بابت فیلمی که گرفتن تشکر میکنم. خروج ساچمه نوع خانکشی تفنگ رو مشخص میکنه که چپ گرد است. اما یه راه دیگه هم وجود داره که خیلی راحت میتونی حتی با چشم ساچمه رو ببینی. و اون اینکه موقع تیراندازی طوری قرار بگیری که آفتاب پشت سرت باشه. این کار باعث میشه نور آفتاب دقیقا به دامنه ساچمه بخوره و خیلی راحت میتونی حرکت ساچمه رو ببینی. عذر خواهی از دوستان بخاطر شلوغ کردن تاپیک.

با سلام
حمید جان این تفنگ خان کشیش راست گرد هست.
ولی هدف من نوع یا سمت خان کشی نبود. قبلا من دیده بودم که گروپ تفنگ با بعضی از ساچمه ها در فاصله ی ۲۵ متری مناسب نیست. تا یک روزی به مطلبی برخوردم که باعث شد تصمیم بگیرم از حرکت ساچمه ها فیلم برداری کنم.
توی این فیلم معلوم هست که تیر های ۱۵.۸۹ و ۱۸.۱۹ جی اس بی به زیبایی تمام مسیر رو طی می کنن.
در تیر جی اس بی ۲۵.۳۹ دیده میشه که قدرت تفنگ به اندازه ی کافی نیست و افت تیر زیاد هست ولی باز هم تیر به صورت مستقیم مسیر رو طی میکنه. البته یک مقدار به سمت راست میکشه که شاید از باد باشه.
در تیر سمیانگ به ظاهر بهتر میره ولی میشه دید که دامنش میچرخه که به خاطر بزرگ بودن تیر هست. معمولا این تیر ها توی تفنگ های کره ای خیلی خوب جواب میده.
تیر های گامو و الماس که شاهکار بودن. من میدیدم که این تیر ها تو ۲۵ متر حتی تا ۱۰ سانت گروپشون بود. که توی فیلم میشه چرخیدن تیر هارو دید. این چرخیدن باعث میشه هم تیر خیلی افت کنه و هم خیلی خطا بزنه.
علتش هم خطای ساخت - بزرگ یا کوچک بودن تیر هستش.
سلام دوستان
تا حالا از این ساچمه استفاده کردین؟
نظرتونو بفرمایید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اين ساچمه ها را شركت jsb به سفارش شركت ديانا زده و فرقي از لحاظ كيفيت با بقيه نمونه ها ي قبلي نميكنن.Khansariha (8)
(2017-02-20 11:42 AM)smostafam نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اين ساچمه ها را شركت jsb به سفارش شركت ديانا زده و فرقي از لحاظ كيفيت با بقيه نمونه ها ي قبلي نميكنن.Khansariha (8)
ممنون
منظورم تست عملیشون بود
شاید یه تفاوتایی با اون قوطی قرمزا در عمل داشته باشن
اینجام به بحثی در موردش شده:
(2017-02-20 11:52 AM)rezamslm نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017-02-20 11:42 AM)smostafam نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون
منظورم تست عملیشون بود
شاید یه تفاوتایی با اون قوطی قرمزا در عمل داشته باشن
اینجام به بحثی در موردش شده:

این ساچمه های معمولی جی اس بی هست که فقط سفارش دیانا هستن.
بعضی سفارشات جی اس بی مثل مدلی که برای اف ایکس میفرسته سفارشی سازی شده هستن (۱۶ گرینی)
بهترین ساچمه برای دیانا 52 چیه؟؟؟
(2017-02-28 02:48 AM)saeedkarimima نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بهترین ساچمه برای دیانا 52 چیه؟؟؟
سلام دوست عزیز
طبق تجربه دوستان برا 4.5، JSB 8.44 و برا 5.5، JSB 15.89 گرین
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
لینک مرجع