انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی ساچمه های خانواده JSB
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
سلام دوستان بهترین ساچمهٔ jsb برای وایرخ ۱۰۰ fsb کدام است و ۵،۵۱ مناسب تر است یا ۵،۵۲ ؟Khansariha (8)
دیشب در صفحه ف.ی.س بوغ فدراسیون جهانی بنچ ست ، یکی از اعضا نسبت به معرفی یک ساچمه جدید از JSB اقدام کرده بود که کاملا تارگتی است و دستچین شده و آماده در بسته های 250 تایی با تلورانس وزنی 0.001 +-گرم ، تا جایی که اطلاع دارم نمایندگان فروش JSB هنوز این ساچمه را وارد کشور نکرده اند. محصول 2015 بوده و اختصاص برای تیراندازان فیلد تارگت و بنچ رست می باشد.
[تصویر: jsb_premium_exact%5B1%5D.jpg]
خسته نبایشید دوستان برای بیتی 65 جی اس بی مناسب هست با چه گیرینی ؟ مد نظرم هست در فواصل بالا شلیک دقیق داشته باشم 70 الی 80 متر در کل تو این مصافت چه ساچمه ای برای بیتی معرفی میکنید؟Khansariha (8)
(2015-03-24 04:04 PM)jango نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خسته نبایشید دوستان برای بیتی 65 جی اس بی مناسب هست با چه گیرینی ؟ مد نظرم هست در فواصل بالا شلیک دقیق داشته باشم 70 الی 80 متر در کل تو این مصافت چه ساچمه ای برای بیتی معرفی میکنید؟Khansariha (8)

سلام
جی اس بی 18 گرین یکی از بهترین انتخابهاست. بعد از اون میتونید از باراکودا استفاده کنید.
ولی در کل شما باید با آزمون و خطا ساچمه مناسب سلاح خودتون رو پیدا کنید چون هر تفنگی قلق خودشو داره و ممکنه این ساچمه روی تفنگ شما خوب جواب نده.
Khansariha (8)
سلام دوستان
الان جی اس بی ۴.۵ تو بازار چنده؟امکان داره تقلبیش هم باشه؟یجایی میگفت ۵۵ تومن.خس کردم یخورده ارزون میگه
با توجه به تمایل ایرگانرهای ایرانی به شکار و کمتر تیراندازی با کاربرد هدفزنی ساچمه های وارد شده در کالیبر 5.5 بوده ولی 4.5 نیز وارد شده توسط دوستان و شرکت هایی مانند الماس باختر که در واقع نماینده اصلی JSB در ایران هست و البته بیشترین وزن 10.43 هیوی بود اما مقداری هم یکی از بهترین وزن های این برند یعنی Exact diablo 8.44 گرینی نیز در بازار وجود دارد. موضوع تقلبی بودن و یا نبودن رو چون تا حالا چیزی ندیدم قاوتی ندارم. ولی 8.44 هایی که من خریدم در قیمت 58 هزار تومن و البته قیمت آخر سال الماس باختر کمتر بود کیفیت خوبی نسبت به قبلی ها داشتند. در واقع یکی از تغییرات مثبت این ساچمه ها ، افزایش پهنای دامنه آنها در هر دو کالیبر بودند که با توجه به حساسیت این ساچمه ها ، دیگه میزان دفرمگی و تغییر شکل دامنه آنها کمتر از گذشته شده است
سلام خدمت اساتیدKhansariha (8)

من یه تفنگ نوریکا دراگون4.5 دارم که قدرتش در حدود 23 ژول میباشد.

به نظر شما ساچمه مناسب برای این قدرت چه ساچمه ای وبا چه وزنی هست؟
دوستان كسي با جي اس بي مانستر٢٥ گرين با بي تي ٦٥ شليك كرده؟ دقتش خوبه؟ اصلاً تو خشابش جا ميشه؟
اقایون انقدر رفتید تو نخ اعداد زیر بسته بندی ساچمه ها که یاقی اعضای این خانواده مورد کم لطفی قرار گرفتن
امروز یه بسته ساچمه polymag گرفتم گرفتم
از همونا که به قولی دوزمانس
ظاهرا سر این ساچمه که بصورت نیم گرد هست یه چاشنی انفجاری وجود داره که بعد از اصابت به هدف منفجر میشه
متاسفانه چون داشت دیرم میشد و میرفتم سرکار و از طرفی امدم تو ماشین و رانندگی کردم اصلا روش رو نخوندم چند گرینه
ولی یادمه تقریبا ساچمه سنگینیه
به خواست خدای یکتا اخر هفته هم برد هم دقت و هم میزان انفجاری رو که داره تست میکنم و به دوستون عرض میکنم
داشت یادم میرفت بسته 200 تای رو 55 تومن خریدم
جای دیگه همون ساچمه رو 65 هم دیدم قیمت زده بود
دوستان برای وایرخ ۸۰ برای هدف زنی و لانگ رنج کدام ساچمه جی اس بی ۴.۵ خوبه با چه گرین و کالیبری ؟ ۴.۵۲ ؟ Khansariha (8)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
لینک مرجع