انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی ساچمه های خانواده JSB
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
برای تیراندازی بنچ رست ، ساچمه های زیادی رو تست کردم ، اما خوب به مانند خیلی از تیراندازان در این رشته انتخاب اول JSB و مدل های Exact آن هست. درسته وزن 18.13 گرین BC خوبی داره و با بیشتر PCP های رایج بازار داخلی هم مچ هست ولی ممکنه در طول تیراندازی با تفنگ های مختلف از وزن های دیگه هم نتایج خوبی بگیرید. عموما برای دقت سری Exact بهترین نتیجه رو به شما از لحاظ کیفیت ساخت و شکل بدنه ساچمه ارایه می دهند. در حال حاضر از وزن 14.35 یا 15.89 با قدرت زیر 30 ژول در سلاح خودم استفاده می کنم. البته کالیبر 22. یا همون 5.5 خودمون ، وزن 13.43 مدل RS هم دقت خوبی برای سلاح هایی با قدرت پایین تر در این کالیبر می تونه داشته باشه ولی در بازار داخلی ساچمه نایابی هست. کلا به علت کاربرد هانتینگ و پی سی پی های قدرت بالا 18.13 گرینی بیشتر موجوده ،
اقا سوال اینه که برای تفنگ رنجر 1100 ارش دار از ساچمه های این مارک پانزده گرین استفاده کنیم کالیبر هم 5.5 در کل چه ساچمه ای پیشنهاد میدین من امروز میرم بازار بخرم

Sent from my H60-L04 using Tapatalk
با سلام دوستان.
من همیشه ساچمه jsb 18.13 سری 5 استفاده میکنم.
امروز رفتم بخرم که سری 4 بهم داد که در مقایسه با سری 5 دامنه، سری 4 دامنه نازکتری داشت و سری 5 دامنه ضخیمتر.
حالا دوستان کدوم بهتره و فرقشون چیه؟
(2016-07-29 12:31 AM)achilles نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام دوستان.
من همیشه ساچمه jsb 18.13 سری 5 استفاده میکنم.
امروز رفتم بخرم که سری 4 بهم داد که در مقایسه با سری 5 دامنه، سری 4 دامنه نازکتری داشت و سری 5 دامنه ضخیمتر.
حالا دوستان کدوم بهتره و فرقشون چیه؟
سلام
باید تست کنید . قدرت اسلحه ، نوع خانکشی ،طول لوله و توییست ریت ها با هم تفاوت دارن و ساچمه ی سازگار فقط با تست کردن پیدا میشه . امکان داره روی تفنگ شما سری 4 بهتر باشه . روی تفنگ من 2 بهتر باشه . مثلا روی لوله لوتار معمولا 15 گرین کد2 بهتر از بقیه گروپ میده
Khansariha (8)
ممنون تقریبا حرف شما درسته.
چون شب بود وقت نشد بیرون گروپ بگیرم توی خونه تو فاصله 10 متری از هر کدوم 5 تا تیر انداختم .چون تفنگم روی سری 5 صفر شده بود. واسه سری 4 یمقدار بالاتر میزد.
هر دو سری گروپشون تیر رو تیر بود ولی احساس میکنم سری 4 نفوذ و عمق بیشتری فرو رفته بود و یمقدار گروپش جمع تر بود دقیقا تیر رو تیر.
ولی چون من تو فواصل بالای 80 متر ش....میکنم باید تو این فواصل هم تست بشه.
ممنون از دوستان.
سلام دوستان من تفنگ گامو ویسپر ایکس4.5دارم بهترین ساچمه برای ش... چی بگیرم؟با تشکر
(2016-08-03 11:40 PM)post نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان من تفنگ گامو ویسپر ایکس4.5دارم بهترین ساچمه برای ش... چی بگیرم؟با تشکر
سلام دوست عزیزKhansariha (8)
سوالت را در تاپیک سوالات عمومی بیان کن.
با تشکر.
سلام دوستان . سری ساچمه کجا درج شده.یعنی چطور باید فهمید یه ساچمه سری چنده؟ و اینکه چه فرقی با هم دارند؟ تشکر

فرستاده شده از GT-I9192ِ من با Tapatalk
(2016-08-04 01:51 PM)Shatur نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان . سری ساچمه کجا درج شده.یعنی چطور باید فهمید یه ساچمه سری چنده؟ و اینکه چه فرقی با هم دارند؟ تشکر

فرستاده شده از GT-I9192ِ من با Tapatalk

زیر قوطی فلزی یک برگه سفید یا قرمز رنگ وجود دارد که در این برگه درج شده
با سلام همونطور که گفته بودم ساچمه سری 4 رو توی فواصل تست کردم و اصلا جالب نبود و پرتی زیاد داشت.البته بطبع رفتار تیر تو سلاحهای مختلف فرق داره.
رفتم و گشتم سری 2 پیدا کردم ک هم تو فواصل کوتاه عالی بود هم تو فواصل زیاد عالی ازآب دراومد قطر دامنش از دامنه سری 5 نازکتر بود ولی عمق پشتش کمتر بود و یمقدار پهنتر و تخت تر.حتی از سری 5 کوتاهتر بود.
شنیدم بهترین سری اون سری 0 هست که میخوام تهیه کنم و ببینم چطوره باید خیلی جالب بشه...لازم بذکر هست کالیبر همه سری ها 5.52 است.
فعلا...
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
لینک مرجع