انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی ساچمه های خانواده JSB
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
اگه از لحاظ دقت یکی هستند خودتو بابت دوتا حرف اذیت نکن ،تیر بنداز و حالشو ببر Khansariha (219)
سلام. راستش من خودم تو این مورد خیلی حساس بودم به همین خاطر به سایت خود جی اس بی مراجعه کردم اعلام کرده بود از 2017 تولیداتش با لیبل جدید هست. از قرار معلوم دیگه کلمه cz نوشته نمیشه و بجاش کلمه M 46/08 نوشته میشه که طبق چیزی که خودشون عنوان کردن نوع سرب و متریال اونو درج کردن.
سلام جناب حکمی[تصویر: khansariha%20(8).gif]
ممنون بابت اینکه وقت گذاشتید و پاسخ دادید. فکر میکنم این موضوع، سوال خیلی از مصرف کنندگان ساچمه JSB باشه و خیلی خوب شد که شما پاسخ این سوال رو در این تاپیک دادید و مسئله روشن شد. چون اگر کسی مثل من به این نوشته ها مشکوک بشه و به این تاپیک مراجعه کنه، این مسئله براش رفع ابهام میشه. من بشخصه فکر میکردم ساچمه ها تقلبی اند خخخخخ ولی حالا که شما اینطور میفرمایید خیالم از این بابت راحت شد. البته این ساچمه های جدید به لحاظ عملکرد و دقت هم مشکلی ندارند و خوب هستند فقط همین مورد نوشته M 46/08 بود که بعضی از فروشنده ها ادعا میکردن اینها اصل نیستن !!!!! که با پاسخ شما، معلوم شد که اصل هستند.
باز هم از شما تشکر میکنم
موفق باشید[تصویر: khansariha%20(8).gif]
سلام دوستان عزیز.
دقت داشته باشید این ساچمه را به عنوان jsb بهتون قالب نکنن.
این ساچمه تحت عنوان دیسکاوری تولید شده و قوطی اون پلاستیکی میباشد و تقلبی میباشد.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

موفق باشید فعلا خداحافظ.
سلام دوستانم.Khansariha (8)
اون ساچمه ترکی که تو پست های قبلیم ازش نام بردم.ساچمه exact power امروز هم رفتم اون مغازه و دیدمش.بنظرم جالب نبود و ظرافت و دقت خاصی تو ساختش به کار نرفته بود.البته ایندفه یه بستشو میگیرم و نتیجشو به دوستان اعلام میکنم.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
لینک مرجع