انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی ساچمه های خانواده JSB
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
یعنی این که من خریدم تقلبی هستش؟؟؟؟؟؟

فرستاده شده از GT-I9192ِ من با Tapatalk
(2015-12-30 04:54 PM)Shatur نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینجوری نمی شه گفت که تقلبیه.ممکنه فقط باز شده باشه.برای اطمینان یک عکس با کیفیت از ساچمه ها بذارین تا بشه دقیقتر گفت.
(2015-12-30 06:12 PM)Marksman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-12-30 04:54 PM)Shatur نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینجوری نمی شه گفت که تقلبیه.ممکنه فقط باز شده باشه.برای اطمینان یک عکس با کیفیت از ساچمه ها بذارین تا بشه دقیقتر گفت.
مثل اینکه دیگه بسته های 500 تایی نوار پلمپ ندارن. ولی جی اس بی 16 دقتش نسبت به باراکودا 21خیلی کمتره تو ده متر نیم سانت تا یک سانت اختلاف داره با دیانا 54 . نظر دوستان چیه این اختلاف واسه جی اس بی طبیعیه؟؟؟؟

[تصویر: 3c1f744ae74496558a38fc39ce557f26.jpg]

نکته ای که یادم رفت بگم اینکه چرا جی اس بی پایین میزنه؟؟؟؟ 54 تازه خریدم و به تنظیم مگسک دست نزدم چون تنظیم بود با باراکودا تو ده متر دو سانت بالا میزد و تو 25 30 متر وسط خال . ولی الان با جی اس بی تو ده متر وسط خال میزنه

(2015-12-30 04:33 PM)Marksman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-12-30 04:26 PM)Shatur نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان یه سوال داشتم امروز یه ساچمه جی اس بی 15.89 گرین خریدم. ولی مثل باراکودا که یه نوار دور تا دور جعبه داره و پلمپ شدست ...
معمولا دور بسته های جی اس بی یه نوار چسب قرمز هست.اگه نباشه یعنی پلمب نیست.Khansariha (226)
آقا مهدی سری جدید دیگه بر چسب دور بسته نداره.Khansariha (8)
دوستانی که از جی اس بی16 استفاده میکنند مخصوصا با 54 .لطف کنند یه توضیح بدند واسه اونها هم اختلاف یک سانت هست تو ده متر؟؟

شکل ساچمه ها که مشکلی نداره.اختلاف یک سانت یعنی چی؟شما باید ببینی مثلا 5 تا شلیک که تو 10 متر به یه هدف مشخص می کنی چه قدر با هم فاصله دارن نه با هدف.بعد فاصله مجموع اونها رو از هدف ملاک قرار بدی و تفنگ رو برای اون فاصله تنظیم کنی.این که یه ساچمه در 10 متر تو خال می خوره و یکی پایین تر یا بالاتر دلیل بر خوبی یکی و بدی اون یکی نیست.مهم اینه که کدوم ساچمه تو یه فاصله مشخص "جمع تر" گروپ بده.Khansariha (8)
(2015-12-30 09:33 PM)tinger نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-12-30 04:33 PM)Marksman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-12-30 04:26 PM)Shatur نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان یه سوال داشتم امروز یه ساچمه جی اس بی 15.89 گرین خریدم. ولی مثل باراکودا که یه نوار دور تا دور جعبه داره و پلمپ شدست ...
معمولا دور بسته های جی اس بی یه نوار چسب قرمز هست.اگه نباشه یعنی پلمب نیست.Khansariha (226)
آقا مهدی سری جدید دیگه بر چسب دور بسته نداره.Khansariha (8)
خخخخ من آخرین سری جی اس بی که گرفتم یک سال و نیم پیش بوده میثم جان هنوز هم دارم از همون ها استفاده می کنم.بسته های من همه نوار قرمز دارن. Khansariha (8)
تشکر .من هم منظورم همین بود که یه هدف مشخص ساچمه ها اختلاف دارن با هم کار به این ندارم کجای هدف خوردن فقط نیم تا یک سانت از هم فاصله دارن .البته فردا یه گروپ اصولی تر میگیرم

توضیحات بیشتر میدم که بحث روشن تر بشه
منم چنین مشکلی را داشتم(که بدترین موقع دستم را توی پوست گردو گذاشت)Khansariha (367)Khansariha (367)Khansariha (367)
من بسته های 250 تایی جی اس بی 16 (با کالیبر 5.50)داشتم و دارم که بیش از 80% دقیقا وزن روی جعبه بود(با تلورانس زیر 0.01 گرم) و تا اینجا وقعا ایده ال(و حتی رویایی) به نظر میرسید که وزن کشیشون هم زیاد اذیتم نمیکرد.Khansariha (226)
اما در کمال تعجب 2 تا نقطه برخورد میدادن و روی 54 توی 25 متر برای من حدود 1.5 سانت این 2 تا محل برخورد با هم اختلاف داشت!!! و این مورد را دقیقا یک ساعت قبل از شروع مسابقه فنری ها توی ورامین متوجه شده بودم(ساچمه دیگه ای هم نبرده بودم!)Khansariha (60)Khansariha (60)Khansariha (60)
یک گروپ هم با ای تی گرفتم که اونم باز 2 نقطه برخورد توش مشهوده!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ساچمه ها با وزن دقیق 1.03 گرم بودن و همچنین گروپ برای 3 ماهه پیش هست(2 شلیک سمت راست نیست)
و مشکل دیگه ای هم که داشت اینا توی لوله 54 سفت جا نمیرفتن و حتی چندین مورد افتادن بیرون! 54 منم تا الان 800 تا شلیک نداشته که بگین خان هاش مستهلک شدن و یا لولش گشاد شده! و همچنین بسیار هم پایین میزنند(مجبور شدم 3 لایه شیم بزارم زیر پایه دوربینم که بدنه دوربین هم کمی فرو رفت،اونم چه دوربینی!)Khansariha (172)
-----------------------------
اول تصور بر این بود که ساچمه های من موردی ایراد دارن،ولی انگار اینگونه نیست.
موفق باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
تشکر محراب جان بابت توضیهاتتون . اگر دوستان دیگه که 54 دارن و با ساچمه جی اس بی16 گروپ خوبی میگیرن لطف کنند در مورد ساچمه توضیح بدند که 5.50 یا 5.52 استفاده میکنند؟؟؟

دوستان (زیر قوطی ساچمه )شماره کالیبر دقیق نوشته .یه برچسبه

یه مشکلی که دارن اینه که ساچمه های ۵.۵۲ وقتی داخل خشاب ای تی میزاری با فشار داخل میره و دامنه ساچمه کمی دفرمه میشه و متاسفانه دقت پایین میاد

فرستاده شده از GT-I9300Iِ من با Tapatalk
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
لینک مرجع