انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی دیانا 45-diana45
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
یه تجربه خدمت دوستان عرض کنم اگه تفنگ شما پرت میزند .پیچ بقل لولا را کیپ کنید خیلی موثر است. vali
سلام دوستان لطفا اگه کسی گروپی از دیانا45 داره بزاره تا استفاده کنیم.
اینم ازدیانا۴۵من[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]
[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img][img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img][img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]
سلام خدمت دوستان دیانا45 سلاح بسیار خوبی هستش و به نظر من خوش دست ترین تفنگ دیانا هم هست.
داداش منم 45 دارم...درسته یکی از دقیق ترین فنری های دیانا هست ولی خدایی خوش دست نی....
سلام دوست عزیز از چه نظر خوش دست نیست؟
من با دیانا 45 و 25 و 54 و 350 کار کردم به نظر من بعد از سبکی دیانا25 خوشدست ترین تفنگ دیانا بین این تفنگ هایی که من باهاشون کار کردم 45 هستش.Khansariha (8)
عمده مشکل سلاح های برند دیانا عدم بالانس اسلحه است...سنگینی اسلحه و عدق تناسب وزن در اسلحه مشکل بزرگی برای سلاح هست

شما وایراخ 80 رو دست بگیرید....دیانا 45 هم دست بگیرید.....وایراخ عین تیرآهن 18 میمونه تو دستوواز بس سنگینه همش بازی میکنه و میلرزه

ولی وایراخ 80 با اینکه سنگینتر از 45 هست ولی ثابت میمونه رو بدن

باز هم میگم...من خودم دیانا 45 دارم...تعصبی هم روی هیچ برند و مدلی ندارم...از تنها برندی که بدم میاد فنری های هاتسان هست....ولی این دیانا45 با وجود دارا بودن بلندترین لوله و یکی از دقیق ترین سلاح های فنری بودن باز هم با مشکل عدم بالانس مواجه هستKhansariha (8)
هر کس یه سلیقه ای داره و سلیقه ی هر فرد قابل احترام هستش.Khansariha (8)
یکی از عوامل خوشدستی , ارگونومی اسلحه با سایز بدن تیرانداز هست .قرار گرفتن قبضه دیانا در دست ؛ با اکثر هیکل ایرانیان(متوسط) هماهنگی خوبی دارد که یکی از امتیازات مهم سلاح میباشد و از نکاتی است که قنداق سازان حرفه ای روی آن خیلی تبلیغات میکنند.
البته مشکل بالانس نیز به راحتی و با کمترین هزینه قابل حل میباشد.Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)
سلام دوستان فرق بین دیانا 45 با دیانا 34 کلاسیک از نظر دقت و قدرت چیه؟
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
لینک مرجع