انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی دیانا 45-diana45
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
با سلام و عرض ارادت
البته در مورد تفنگ های دیانا این موضوع فرق میکنه و در برخی مدل های قدیمی و بعضی از مدل های جدید تاریخ ساخت بصورت ماه/سال در انتهای سیلندر ( بالای ماشه ) حک شده، در غیر این صورت راهی به جز ارسال ایمیل به کمپانی دیانا نیست. من خودم ایمیل زدم و یه روز بعد سال ساخت رو به من اعلام کردند. کافیه نام و مدل و شماره سریال تفنگتون رو ( به زبان انگلیسی ) براشون ایمیل کنید و ازشون بخواهید سال ساختش رو بگویند. قبلا که خیلی سریع پاسخ میدادند. البته تاپیکی درباره راهنمایی ارسال شماره سریال سلاح به کمپانی در انجمن داریم که میتونه کمکتون کنه...
لینک تاپیک : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون عزیز بابت پاسخ امروز رفتم چند تا تیر انداختم هدف زنی انصافا با مگسک دقیق میزنه دست سازندش درد نکنه
مبارکتون باشه تفنگ خیلی زیبایی هست اگه شد چند تا عکس ازش ارسال کنید
یادش بخیر چند سال پیش(انگار دارم از زمان شاه حرف میزنم)همین دو یا سه سال پیش بود تو فروشگاهی بودم محو تماشای یک دیانای زیبا شدم که با فاصله از همه تفنگ های دیگه خودنمایی میکرد.دست دوم در حد نو و واقعا هم نو بود دست گرفتم و عاشقش شدم قیمت رو پرسیدم 600 تومان بله 600 هزار تومان همونجا با اینکه یدونه پانتر 31 دارم میخواستم بخرمش که یدفعه متوجه شد 5.5 هست و منصرف شدم.
خیلی قنداق زیبا و خوش فرمی داره من که تو دیانا ها از همه بیشتر اینو میپسندم
تقدیم به دوستان
[تصویر: hz1v_۲۰۲۰۰۴۱۴_۱۴۳۶۰۳.jpg]
[تصویر: 7yjm_۲۰۲۰۰۴۱۴_۱۴۳۶۵۰.jpg]
[تصویر: 01u9_۲۰۲۰۰۴۱۴_۱۴۳۴۲۷.jpg]
[تصویر: uvvu_۲۰۲۰۰۴۱۴_۱۴۳۴۳۴.jpg]
سلام دوستان تفنگ دیانا ۴۵ تازه خریداری شده بنده بعداز اینکه مسلح میکنی اتومات ضامن میشه وپس از تیر اندازی بازم خودکار ضامن میشه این عملکرد درسته یا تفنگ ایراد داره؟
(2020-04-22 11:09 PM)Oghabkoohestan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان تفنگ دیانا ۴۵ تازه خریداری شده بنده بعداز اینکه مسلح میکنی اتومات ضامن میشه وپس از تیر اندازی بازم خودکار ضامن میشه این عملکرد درسته یا تفنگ ایراد داره؟

سلام دوست عزیز
من هم دیانا با ماشه T06 دارم ( برای شما T05 هست اما در عملکرد تفاوتی ندارند ) ماشه های T06 بعد از مسلح کردن به طور اتومات ضامن میشن و باید از ضامن خارجشون کرد و شلیک کرد، اما بعد از چکاندن ماشه دیگر عمل ضامن شدن اتومات صورت نمیگیره و ماشه آزاده تا زمانیکه دوباره لوله تفنگ یا اهرم خم بشه و مسلح بشه که مجددا ضامن اتومات عمل میکنه ... اگر منظورتون اینه که بعد از چکاندن ماشه ضامن عمل میکنه و بعد از شلیک ماشه قفل میشه، من تاکنون همچین موردی ندیدم و احتمالا ایرادی داره.
سلام بله دوست عزیزt05 هست دقیقا بعد از چکاندن ماشه ضامن میشه البته مشکلی باهاش ندارم اگر مشکل ایجاد نکنه سلاح شما۴۵ هستش؟
(2020-04-23 10:42 AM)Oghabkoohestan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بله دوست عزیزt05 هست دقیقا بعد از چکاندن ماشه ضامن میشه البته مشکلی باهاش ندارم اگر مشکل ایجاد نکنه سلاح شما۴۵ هستش؟

سلام و درود
نه 45 ندارم، مگنوم 350 دارم. ولی تا جاییکه میدونم عملکرد ضامن دیانا ها مشابه همدیگه هست.
سلام
عزیز شما یکار کن تفنگ رو مسلح کنید ساچمه نزارید و لول رو ببندید از ضامن در بیارید و بعد لوله رو بدید پایین و تفنگ رو خلاص کنید(با گرفتن ماشه و لوله همزمان و اروم ول کردن لوله اسلحه)بعد ببینید با بستن لوله دوباره تفنگ ضامن میشه یا نه
احتمال داره بخاطر لگد اسلحه و ایراد در سیستم ماشه یا ضامن بعد از هر شلیک دوباره ضامن میشه
وقتی شما شلیک میکنید معمولا دست رو ماشه اس و ماشه خوابیده جالبه که دوباره ضامن میشه فعلا که نباید مشکلی ایجاد کنه ولی شاید بعدا باعث خرابی بیشتر بشه بهتره که رسیدگی بشه
درود جناب سامانی کاری که شما فرمودین رو انجام دادم مسلح کردم بدون ساچمه لوله رو بستم ازضامن خارج ویدست ماشه ویدست لوله خلاص وبه این صورت ضامن نشد پس همون در اثر لگد ضامن میشه حالا ممکنه ایجاد اشکال کنه؟
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
لینک مرجع