انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی دیانا 45-diana45
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
این 3 تا که گفتی خیلی فرقی ندارند...فقط 45 کمی قویتره...لولش هم کمی بلند تره...دقت هر 3 خوبه...کیفیتشون هم همینطور....کالیبر هم به نظر من 4.5

ادامه سوالات هم در تاپیک مشاوره بپرسید

یا علیKhansariha (8)
دست دوش چند میارزه؟
(2014-01-17 01:50 PM)mohamadtbn نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دست دوش چند میارزه؟

سلام و درود Khansariha (8)
اگر منظورتون ديانا 45 هست دست دومش بستگي به تميزي داره . 30 تا 20% كمتر از قيمت آكبند . Khansariha (8)
سلام بر همگان, دو روز پیش من دیانا 45 ماشه t06 کالیبر 4/5گرفتم البته بنئر عباس, خیلی خوب و خوش دسته؛ از لحاظ قدرت با 35 و 36 و حتی 31 فرقی ندارن, مثل اینکه تنوع اسم بیشتر به شفارش نام گذاری شده, آسیای شرقی 35, آسیای غربی 36 هستش. ولیکن بین آنها 45 خوشکل تر هستش من یه تیر همانجا به قوظی نوشابه تو فاصله 30 متری جهت تست شلیک کردم خال رو زد؛ اگه شکار زدم حتما تصاویر رو میزارم ؛ شب بخیر همه عزیزان...
(2014-01-24 11:26 PM)alirayx نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بر همگان, دو روز پیش من دیانا 45 ماشه t06 کالیبر 4/5گرفتم البته بنئر عباس, خیلی خوب و خوش دسته؛ از لحاظ قدرت با 35 و 36 و حتی 31 فرقی ندارن, مثل اینکه تنوع اسم بیشتر به شفارش نام گذاری شده, آسیای شرقی 35, آسیای غربی 36 هستش. ولیکن بین آنها 45 خوشکل تر هستش من یه تیر همانجا به قوظی نوشابه تو فاصله 30 متری جهت تست شلیک کردم خال رو زد؛ اگه شکار زدم حتما تصاویر رو میزارم ؛ شب بخیر همه عزیزان...

سلام دوست عزیز 45 رو چند گرفتی؟اگه میشه عکسشم بزارین تا ما هم تفنگ دوست داشتنیتون رو ببینیم
ممنون
سلام, تفنگ مدل 45 رو با تخفیف ویژه 850 هزار بایک بسته ساچمه 200 تایی البته پرومگنوم گرفتم,فعلا عروس تو کارتون هستش بعد از گریس و روغن کاری حتما تصاویر رو میزارم ببنید. در ضمن بعرض دوستان بگم من 350 مگنوم در حد آک چند ماه پبش گرفتم] قدرتش فوق العاده بالاست ولی دقتش پایین هستش بدلیل لگدی که میزنه , دوربین هم گداشتم ولی آنقدره فشارش زیاده دوربین رو به عقب میرونه؛ تو گاتالوگ 45 ؛38-36 و 31طول لول تفنگ 495 میایمتر هستش- با 350 یکیه ولی سرعتش با مگنوم70 متر بر ثانیه کمتره ولی سرعت 45 با سایر مدل یاد شده یکیه, یعنی 290m/s البته 4/5./مدل 45 واقعا نازه, سری جدید تولید شده بسفارش حوزه عرب نشین, تو تهران کمه, بیشتر 35 و 52 و350 هستش, به عزیزان پیشنهاد میشه تو خرید از تجربه پیشکسوتان استفاده کنید. طبق گفته فروشنده فنر و پیستون دیانا 31 -35-36 با 45 یکیست فقط خان 45 طراحی جدیده. باز هم بررسی کنید شاید درست نباشه. شب بخیر
(2014-01-25 08:04 PM)alirayx نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام, تفنگ مدل 45 رو با تخفیف ویژه 850 هزار بایک بسته ساچمه 200 تایی البته پرومگنوم گرفتم,فعلا عروس تو کارتون هستش بعد از گریس و روغن کاری حتما تصاویر رو میزارم ببنید. در ضمن بعرض دوستان بگم من 350 مگنوم در حد آک چند ماه پبش گرفتم] قدرتش فوق العاده بالاست ولی دقتش پایین هستش بدلیل لگدی که میزنه , دوربین هم گداشتم ولی آنقدره فشارش زیاده دوربین رو به عقب میرونه؛ تو گاتالوگ 45 ؛38-36 و 31طول لول تفنگ 495 میایمتر هستش- با 350 یکیه ولی سرعتش با مگنوم70 متر بر ثانیه کمتره ولی سرعت 45 با سایر مدل یاد شده یکیه, یعنی 290m/s البته 4/5./مدل 45 واقعا نازه, سری جدید تولید شده بسفارش حوزه عرب نشین, تو تهران کمه, بیشتر 35 و 52 و350 هستش, به عزیزان پیشنهاد میشه تو خرید از تجربه پیشکسوتان استفاده کنید. طبق گفته فروشنده فنر و پیستون دیانا 31 -35-36 با 45 یکیست فقط خان 45 طراحی جدیده. باز هم بررسی کنید شاید درست نباشه. شب بخیر
مبارک باشه دوست عزیز.Khansariha (8)تعداد خانش چند تاییه؟ 8 یا 12؟در صورت امکان یه عکس از داخل لوله و کل تفنگ بذارین.Khansariha (8)
آقا علیرضا تفنگی که آک هست دیگه نیازی به روغن و گریس کاری نداره. شما کجاش رو میخواین گریس بزنید.
(2014-01-24 11:26 PM)alirayx نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام و درود به شما Khansariha (8)

مباركت باشه داداش . Khansariha (8)

ديانا 34 و ديانا 45 و ديانا 31 از نظر قدرت با هم برابرند (حدود 20ژول ) ولي ديانا 35 (حدود16 ژول ) از اين ها ضعيف تر هست . انتخاب شما در كاليبر 4/5 بسيار خوب هست . اين تفنگ وسري هاي در رنج اين قدرت كمپاني ديانا از دقت خوبي برخوردار هستند .
همانطور كه دوست عزيزمون اقاي حكمي عنوان كردند تفنگ آكبند نياز به گريس و روغنكاري ندارد . Khansariha (8)
سلام؛ هر قطعات مکانیکی که با هم در گیرند نیاز به مواد روان کننده می باشد؛در غیر اینصورت سایش بین دو جنس فلزی( اصطکاک) باعث خرابی زود رس آن ناحیه از قطعه می بشود, اگه دقت کنید که هنگامی که لول را پایین میارین؛ چند قطعه با هم در گیر میشه, اگه ماده روانکار( روغن یا گریس ) البنه نه هر گریسی یا روغنی,زده نشه خشک کار میکنه, و مطمن باشید عمر تفنگ کاهش مییابه,البته به فنر روغن نمیزند, چون با عث روان شدن فنر , و کاهش سختی فنر k منجر میشه,البته درفنر ها مارپیچ ایچنینه, ولی در فنر های تخت مثل شاه فنر در وانت بار ,زدن گریس بین فنر ها با عث افزایش فنر میشود
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
لینک مرجع