انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی دیانا 45-diana45
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
قدرت دیانای 45 در حد همون دیانای 35 و 36 و وایرخ 80 هست.یعنی از 16 تا 20 ژول متغیر هست.برای شکار پرندگان کوچک مثل انواع کبوتر سانان کاملا مناسب هست.البته نهایتا تا 50 متر شایدم کمتر.بستگی داره کجای پرنده بخوره.
برای شکار خرگوش هم تا 30 -35 متر جواب میده.ولی بازی میگم همه اینا برمی گرده به نوع ساچمه و نقطه برخورد ساچمه به شکار.

برای صفر دوربین مناسبترین فاصله 30 متر هست.البته اگه شما با هر ساچمه ای صفرش کنید ممکنه با ساچمه های دیگه تو مسافت خوب جواب نده که این یه امر طبیعیه.
پس بهتره به نوع ساچمه رو انتخاب کنید.
موفق باشیدKhansariha (8)
Khansariha (214)دوست عزیز برای یه تفنگ فنری شکار تو 80 متر خیلی زیاده برای خرگوش تا 40 متر میتونی روش حساب کنی برای پرندگانم تا 40 تا 50 متر جواب میده
دوستان به نظرتون چه ساچمه ای برای این اسلحه کاراییش بهتره؟

من الان پرو مگنوم گامو دارم و ایرانی سر تخت...به نظرم اومد ایرانیه بهتر جواب داد...البته من خیلی تیر اندازیم با بادی بده
تخریب ایرانی بیشتر بود ولی پرو مگنوم نفوذ بیشتری داشت
ایرانی توش محکم و سفت و کیپ کیپ میشد...ولی پرو مگنوم توش آزاد تر بود
تخریب بیشتر ایرانی بخاطر سرتخت بودنشه.شاید از نظر دقتی تو فاصله نزدیک جواب بده و برای شکار خوب باشه، ولی تو مسافت های بالا اصلا خوب نیست.اگه برای شکار میخوای بهترین ساچمه ساچمه های نوک گرد (سرگنبدی) هستند که پرومگنوم هم یکی از اونهاست.چون نفوذ خوبی داره و تو مسافت هم کاری تره. البته جدیدا کیفیتش پایین اومده و اون دقت قبل رو نداره.
سلام
ناه قبل یه دیانا 45 ماشهt06 نو خریدم 400 هزار و فروختمش به یکی از دوستان نزدیک.
خیلی صاف و دقیق میزد.خیلی ازش خوشم اومد.فروختمش چون دنبال وایرخ بودم.
راجع به قیمت هم فروشنده خرید قبل داشت وارزون میداد.البته در جریان قیمت ها نبود.
سیستمش با 35 یکیه و ظاهرش متفاوته.
یا علی
با سلام خدمت تمام سروران گرامی
بنده یه چند سالی هستش که یه دیانا cal4.5 177 مدل45 T01 به شماره بدنه 50111401 خریدم ولی تا به حال شاید 50 تا تیر هم باهاش ننداختم چند سوال از خدمت اساتید فن داشتم 1-جهت تنظیم شکاف درجه تو چه فاصله ای این کار صورت بگیره بهتره و کلا شکاف درجه و نوک مگسک رو با چه معیاری میشه تنظیم دقیق کرد (یه چند روزی تفنگ دست یه دوستی بود جهت گربه مزاحم که به این دو تا تنظیم ور رفتن) 2-اگه بخوام براش یه دوربین بخرم بهترین دوربین واسه این تفنگ (کیفیت و قیمت و موجود بودن تو شیراز)چه مارکی با چه مشخصاتی رو پیشنهاد میدین (لطفا مشخصات دقیق و اینکه تو چه فاصلهای باید صفرش کرد) 3- با توجه به اینکه مشخصات تفنگ رو نوشتم ایا به نظر شما این تفگ سال ساختش چه سالی هستش البته لازم به ذکر هستش که من این تفنگو نو خریدم . ازاینکه منت میزارین و به این دوست جدیدتون جواب میدین سپاسگزارم.
آقا مرتضی تفنگ شما یکی از با کیفیتترین تفنگای دیانا هست.مخصوصا اینکه ماشه t01 هست و تولید دهه 1990 هست.بهتون تبریک میگم .Khansariha (8)

در خصوص تنظیم مگسک بستگی به خود شما داره که تا چه فاصله ای رو میخوای بزنی.معمولا مگسک تا 30 متر کاربرد داره.چون بیشتر از اون دیگه دید چشم پشت شکاف درجه محدود میشه و اون دقت لازم رو شما ندارید.

اگه قصد خرید دوربین دارید بهتره که از یه دوربین با کیفیت استفاده کنید.دوربین مناسب تفنگ شما که امتحانشو روی سایر فنریها هم بخوبی پس داده سنترپوینت هست که فعلا در ایران 2 مدلش موجوده و شیراز هم گیرت میاد.
سنتر 3-9*32 به قیمت حدود 210 تومن
سنتر 4-16*40 به قیمت 310 تومن.
البته دوربین های گامو هم در رنج قیمت پایینتر هستن.ولی از نظر کیفی یخورده پایینتر هستن.

موفق باشید
سلام مرتضی جان...خوبی کاکو؟؟؟

داداش دیانا 45 خیلی لگد نداره...دوربین معمولی هم روش جواب میده...داداش اگه دوربین خوب ببندی که هیچ...خیر میبینی
ولی اگه مثل من زیاد برا دوربین نمیتونی خرج کنی یه لئوپولد 6*42 زوم ثابت با یه پایه یک تکه لئوپولد از فروشگاه رزم...دهنادی رو به رو آکواریوم بگیر....بدک نیست...چیز خوبه....البته اگه دوربین بخری دیگه از مگسک نمیتونی استفاده کنید...

میتونید دوربین من رو که رو 45 خودم نصبه ببینی.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اسلحت کیفیت خوبی داره...دقتش خیلی خوبه....فقط اگه بودجت اجازه میده ساچمه خوب بگیر براش...
با جت نخجیر ( ایرانی های سر تخت با قوطی سبز ) عالی میزنه...

H&N دیابلو سر تخت هم خوبه.....

کلا سر تخت ها رو توپ میزنه....

ولی برا ساچمه سر گرد احتمالا به مشکل بخوری...چون پرومگنوم های شیراز آشغالن....کیفیت خوب های سر گرد هم گرونن...حدود 40 هزار برا هر بسته

البته یه مدل ساچمه تا چند روز دیگه میرسه دستم...اگه خوب جواب داد بهت میگم چند بسته بخری...ایرانی هست ولی واقعا با کیفیت.....دوستان رو دیانا 56 هم تست زدن که خیلی راضی بودند....ارزون هم هست....

یا علیKhansariha (8)

انشا الله خیرش رو ببینی...شاید قسمت شد یه قرار گذاشتیم رفتیم تیر بندازی
(2012-09-23 08:59 PM)esijoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام مرتضی جان...خوبی کاکو؟؟؟

داداش دیانا 45 خیلی لگد نداره...دوربین معمولی هم روش جواب میده...داداش اگه دوربین خوب ببندی که هیچ...خیر میبینی
ولی اگه مثل من زیاد برا دوربین نمیتونی خرج کنی یه لئوپولد 6*42 زوم ثابت با یه پایه یک تکه لئوپولد از فروشگاه رزم...دهنادی رو به رو آکواریوم بگیر....بدک نیست...چیز خوبه....البته اگه دوربین بخری دیگه از مگسک نمیتونی استفاده کنید...

میتونید دوربین من رو که رو 45 خودم نصبه ببینی.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اسلحت کیفیت خوبی داره...دقتش خیلی خوبه....فقط اگه بودجت اجازه میده ساچمه خوب بگیر براش...
با جت نخجیر ( ایرانی های سر تخت با قوطی سبز ) عالی میزنه...

H&N دیابلو سر تخت هم خوبه.....

کلا سر تخت ها رو توپ میزنه....

ولی برا ساچمه سر گرد احتمالا به مشکل بخوری...چون پرومگنوم های شیراز آشغالن....کیفیت خوب های سر گرد هم گرونن...حدود 40 هزار برا هر بسته

البته یه مدل ساچمه تا چند روز دیگه میرسه دستم...اگه خوب جواب داد بهت میگم چند بسته بخری...ایرانی هست ولی واقعا با کیفیت.....دوستان رو دیانا 56 هم تست زدن که خیلی راضی بودند....ارزون هم هست....

یا علیKhansariha (8)

انشا الله خیرش رو ببینی...شاید قسمت شد یه قرار گذاشتیم رفتیم تیر بندازی

با سلام خدمت تو دوست عزیز خیلی ممنون از اینکه وقت گذاشتی و جواب منو دادی شرمنده کردی داداش
فقط یه جسارت قیمت این دوربین لئوپولد چند هستش در ضمن ما قدیمیها دونوع ساچمه بیشتر نمیشناسیم یکی سر تخت دیابلو و دیگری نوک تیز ایرانی حالا که لطف کردی و ساچمه هم واسه تفنگ معرفی کردین منت بذار و دقیق تر واسه یه تازه وارد توضیح بده ممنون از شما
مرتضی جان من 6 ماه پیش با پایه خریدم 95...ولی هفته پیش سید امیر حسین همین رو خرید فکر کنم 80 تومن شد....

ساچمه ایرانی سر نیز و کلا ساچمه سر تی رو کلا بیخیال شو...

سر تخت ها معمولا همشون خوبن...دیابلو و نخجیر آمل سر تخت هر دو خوب جواب میدن....

ساچمه گرون هم JSB و crossman میگن خوبه...اما گرونن..بسته ای 30 تا 40 تومن.....

یه مدل ساچمه جدید قراره گیرم بیاد ..بعد از تست حتما گزارشش رو میزارم تو تاپیک تجربیات از ساچمه ها...

فکر کنم خوب جواب بده...در ضمن ارزون هم هست...امیدوارم راضیم کنه....

راستی چندتا عکس از اسلحت بزار حال کنیم

یا علیKhansariha (8)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
لینک مرجع