انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی دیانا 45-diana45
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
با سلام اینم چند تا عکس از این عطیفه ما پیشکش شما دوست گرامی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آکبند این سلاح با ماشه 06 هم موجوده؟
باید باشه...من چند وقت پیش فروشگاه عارف شیراز دیدم...حدود 650 قیمت میداد...البته این مال قبل از موج گرونی یکباره بود...
البته باید اینو اضافه کنم که مدل جدید که ماشه 06 داره مدل کلاسیک هست
مدل قدیمی ماشه 05 و 01 داشت
این مدل قدیمی هست
[تصویر: Diana%2045.jpg]
دوست عزیز esijoon یادتون هست این 45 که دیدید قنداقش چه طور بوده چون اونی که من دیدم با این عکسی که HALFMAN2010 گذاشتن متفاوت هست و ضربه گیر آخر قنداق رو به این صورت نداره فقط یک تیکه پلاستیکی نازک که این مغزی سفید که تو این عکس هست رو هم نداشت! امکان داره اصل نباشه؟
بحث اصلی یا غیر اصلی نیست
اون مدل که شما گفتی 45 کلاسیک بوده و ماشه 06 داره
اینم عکسش
[تصویر: 13486071641.jpg]
یک سوال داشتم از دوستان

چندی پیش یک دیانا 45 دیدم با ماشه تی صفر 1 با آرم حک شده

قیمتش 400 تومن اما جنس ماشه پلاستیکی بود آیا ماشه تی صفر 1 پلاستیک است؟
HALFMAN2010عزیز ممنون از عکس زیباتون اما مسئله اینجاست که اون مدلی که من میگم قنداقش مثل این عکس جدیدیه که شما الان گذاشتید اما مگسکش این شکلی نیست و مثل مگسک 35 فلزیه.Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
(2012-09-26 02:51 AM)sonysony نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
HALFMAN2010عزیز ممنون از عکس زیباتون اما مسئله اینجاست که اون مدلی که من میگم قنداقش مثل این عکس جدیدیه که شما الان گذاشتید اما مگسکش این شکلی نیست و مثل مگسک 35 فلزیه.Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

باسلام خوب دوست عزیز احتمال این هست سلاحی که شما دیدید از همان مدل قدیمی باشه ولی قنداق ان تعویض شده باشه بامدل کلاسیک

چند وقت پیش هم من یک دیانا 35 دست دوم که مدلش هم جدید نبود دیدم که قنداقش فابریک خودش روش نبود و دقیقا از قنداق 34و45 کلاسیک استفاده میکرد
(2012-09-26 01:36 AM)poya 2000 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یک سوال داشتم از دوستان

چندی پیش یک دیانا 45 دیدم با ماشه تی صفر 1 با آرم حک شده

قیمتش 400 تومن اما جنس ماشه پلاستیکی بود آیا ماشه تی صفر 1 پلاستیک است؟

آره پویا جان
ماشه 01 پلاستیکی بود و ضامن اون فلزی
ماشه 05 پلاستیکی بود و ضامن هم پلاستیکی
ماشه 06 فلزی و در مواردی پلاستیکی بود و ضامن پلاستیکی
کلا کیفیت تفنگ های 01 کمی بالاتر بودKhansariha (8)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
لینک مرجع