انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی دیانا 45-diana45
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
(2016-08-10 11:00 AM)Aliairking نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان.من یه دیانا 45 دارم که 15 سالشه تقریبا.لولش کج شده و واقعا از این بابت ناراحتم چون این تفنگمو خیلی دوست دارم.کسی میدونه باید چیکار کنم ؟ کسی از برادرای عزیز میدونه کی صفرشو داره واسه فروش ؟!
لطفا سوالمو بی جواب نذارید.
ممنون

Sent from my E6633 using Tapatalk

سلام.دوست عزیز من هم یه روش راحت بهت میگم.لول بازکن وتمام قطعات روش دربیار بعد یه تخته ام دی اف 30در60تمیزومحکم بزار روی یه میز ولول رو روی تحخته بغلتون واز کنار تته بصورت افقی بین لول وتخته رونگاه کن ولول ومرتب بغلتون اونوقت میبینی قسمتی که کج شده از تخته فاصله میگیره بعد بایه چکش لاستیکی به اون قسمتی که ازتخته فاصله داره ضربه بزن .این کارو مرتب وباحوصله ودقت ادامه بده تا زمانی که وقتی لول روغلت میدی هیچ جایی ازلول باتخته فاصله نداشته باشه.این تجربه شخصی خودم وخیلی عالی جواب میده.تمام سلاحهای همشهریام به این تریق تاب گیری کردم .جالب اینه که خیلی از سلاح های اک هم مشکل دارن.وبه همه دوستانی که سلاحشون دقت نداره پیشنهادمیکنم لول دربیارن وروی تخته برسیش کنن که شایدعدم دقت تفنگشون تاب جزعی درلول باشه.
(2016-08-12 12:16 PM)agaey نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-08-10 11:00 AM)Aliairking نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان.من یه دیانا 45 دارم که 15 سالشه تقریبا.لولش کج شده و واقعا از این بابت ناراحتم چون این تفنگمو خیلی دوست دارم.کسی میدونه باید چیکار کنم ؟ کسی از برادرای عزیز میدونه کی صفرشو داره واسه فروش ؟!
لطفا سوالمو بی جواب نذارید.
ممنون

Sent from my E6633 using Tapatalk

سلام.دوست عزیز من هم یه روش راحت بهت میگم.لول بازکن وتمام قطعات روش دربیار بعد یه تخته ام دی اف 30در60تمیزومحکم بزار روی یه میز ولول رو روی تحخته بغلتون واز کنار تته بصورت افقی بین لول وتخته رونگاه کن ولول ومرتب بغلتون اونوقت میبینی قسمتی که کج شده از تخته فاصله میگیره بعد بایه چکش لاستیکی به اون قسمتی که ازتخته فاصله داره ضربه بزن .این کارو مرتب وباحوصله ودقت ادامه بده تا زمانی که وقتی لول روغلت میدی هیچ جایی ازلول باتخته فاصله نداشته باشه.این تجربه شخصی خودم وخیلی عالی جواب میده.تمام سلاحهای همشهریام به این تریق تاب گیری کردم .جالب اینه که خیلی از سلاح های اک هم مشکل دارن.وبه همه دوستانی که سلاحشون دقت نداره پیشنهادمیکنم لول دربیارن وروی تخته برسیش کنن که شایدعدم دقت تفنگشون تاب جزعی درلول باشه.
سلام دوست عزیزم.واقعا ممنونم از جوابی که دادید.متشکرم.
انشاالله همین چند روز این کار رو انجام میدم و خبرشو اعلام میکنم :heart:
اینم یه چندتا عکس از دیانا 45 من تقدیم به دوستان عزیز[PERSON WITH FOLDED HANDS][PERSON WITH FOLDED HANDS][PERSON WITH FOLDED HANDS]

#‌Diana45
#Dianarws45
#دیانا45[تصویر: 08883bef543a51d06d8e661f00881d73.jpg][تصویر: 5511d6e7ff46c33bfdbae3bad7da197b.jpg]

Sent from my MI MAX using Tapatalk
سلام
میگم من یه تفنگ دیانا ۴۵ خریدم امروز که از نظر قیافه و قنداق و مگسک و غیره کپ ۳۴ هست اما روش زده دیانا ۴۵ ماشه تی صفر ۶ ،،، قضیه چیه واقعا ؟
کالیبر ۴،۵ هست و از مسافت ۵ متری ورق ام دی اف رو سوراخ کرد.
سلام
میخوام عکساشو بذارم نمیشه از هر راهی که میرم
چطوریه این آپلود سنتر ؟ من که عضوم شدم اما بازم نمیتونم بذارم
(2018-04-10 08:13 PM)carbon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
میخوام عکساشو بذارم نمیشه از هر راهی که میرم
چطوریه این آپلود سنتر ؟ من که عضوم شدم اما بازم نمیتونم بذارم

سلام دوست عزيز
بالاي همين صفحه تو بخش اعلانات تاپيكي معرفي شده كه مربوط به نحوه آپلود كردن عكس توي انجمن هست اگه مطالعه بفرمائيد مشكلتون حل ميشه
سلام مرسی دوست عزیز
والا رفتم عکسام آپلود کردم اما آدرسش رو که میذارم نشون نمیده عکسی رو ، Khansariha (172)
با سلام، منم لنگه 45 شما رو دارم که سال ساختش 2010 هست، اینا سری جدیدتر مدلهای قبلی هستن، البته ماله من قنداقش کلاسیک هست. ماشه T06 عالیه واقعا.

در کل تفنگ پر قدرت و در کالیبر 4.5 برای هدف زنی لانگ رنج (40-50 متر) بسیار لذت بخشه. [تصویر: 551b3e45376fe4c5002652763b309999.jpg]

Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
سلام دوستان بنده جدیدا یک قبضه دیانا ۴۵ خریدم البته دست دوم هست ماشه t05 کالیبر 4/5 میخاستم بدونم سال ساختش چه سالیه دوستان کسی میدونه چطور مشخص میشه
(2020-04-13 03:18 PM)Oghabkoohestan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان بنده جدیدا یک قبضه دیانا ۴۵ خریدم البته دست دوم هست ماشه t05 کالیبر 4/5 میخاستم بدونم سال ساختش چه سالیه دوستان کسی میدونه چطور مشخص میشه

بیشتر تفنگها ۲ یا ۴ رقم اول شماره سریال اونا با سال تولید تفنگ شروع میشه اکثرا به اینصورت هستش
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
لینک مرجع