انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی دیانا 45-diana45
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
(2015-05-14 11:25 PM)mirsafdari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باسلام من هم یک قبضه دیانا45دارم ولی متاسفانه سه سال پیش با یه بیداری و شلیک خالی سیلندرش شکست وهنوز موفق نشدم یه سیلندر براش پیدا کنم

درود.دوست عزیز کجای سیلند شکسته؟اگر امکان داره یه عکس از محل شکستگی بزارید تا ببینیم خدا چی میخاتKhansariha (8)
(2015-05-15 06:55 AM)andytanha نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-05-14 11:25 PM)mirsafdari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باسلام من هم یک قبضه دیانا45دارم ولی متاسفانه سه سال پیش با یه بیداری و شلیک خالی سیلندرش شکست وهنوز موفق نشدم یه سیلندر براش پیدا کنم

سلام
خوب بده تراش کار خوب برات بتراشه

درود.دوست عزیزanditanhaببخشید که نام شریف شما را نمیدانم. سیلندر تفنگ چیزی نیست که هر تراشکاری بتونه بتراشه یکی اینکه دستگاههای خاص خودش رو لازم داره دوم جنس والیاژ فلزی که استفاده میشه هم بسیار مهم هستش واهن یا فولاد معمولی بدرد ساخت سلاح نمیخورن.با تقدیم احترامKhansariha (8)
البته من که به دوستمون گفتم که عکسرو اگر امکان داره بزارن میخاستم ببینم Khansariha (8)سیلندر ترک داره یا کلا مرخص شده و ایا امکان ترمیم سیلندر با جوش وتراش اون هست یانه؟
با سلام چشم حتماً عکس میزارم سیلندر متاسفانه بدلیل شلیک بدون ساچمه و خالی توسط یکی از بستگان از انتهای سیلندر یعنی محل برخورد پیستون به انتهای سیلندر شکست وجدا شد از شهرستان آوردمش تهران تو فردوسي یه تعمیرکار جوشش داد ولی نشد راستش بلد نیستم عکس بذارم ولی میدم دخترم براتون عکسش رو بذاره این تفنگ واقعا عالی بود
(2015-05-15 12:24 PM)HamidArgha نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(2015-05-15 06:55 AM)andytanha نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درود.دوست عزیزanditanhaببخشید که نام شریف شما را نمیدانم. سیلندر تفنگ چیزی نیست که هر تراشکاری بتونه بتراشه یکی اینکه دستگاههای خاص خودش رو لازم داره دوم جنس والیاژ فلزی که استفاده میشه هم بسیار مهم هستش واهن یا فولاد معمولی بدرد ساخت سلاح نمیخورن.با تقدیم احترامKhansariha (8)

با سلام
دوست عزیز من نگفتم هر تراشکاری میتونه این کار رو بکنه!
در ضمن من اگه قطعه از تفنگم خراب بشه خود جنس رو میبرم به تراشکاری برام در بیارن دیگه فابریک از این جور چیز ها نمیخرم

این دوستومون سیلنرو پیستون ببرین پیش یه تراشکار خوب کار بلد حتملا نتیجه میگیرنKhansariha (8)
این جنسای قدیمی مخصوصا دیانا خیلی عالیه من یه ۴۵ دارم ماله ۸ سال پیشه نه واشر عوض کردم نه فنر هنوزم داره خال میزنه قدرتشم خوبه...
Khansariha (256)
سلام من میخام یه تفنگ بادی حدود یک و دویست بخرم. از چند نفر پرسیدم گفتم دیانا 45.
می خام بدونم الان تو تهران چنده و از کجا بخرم و یه مقایسه با مدلای دیگه و برای پرنده مرنده و قوطی.
و چه کالیبری و گلوله ای
خیلی ممنون. هیچی هم حالیم نیست !Khansariha (48)
توی فنریهای دیانا با قدرت معمول من 35 و 45 میپسندم البته کوتاهی و بلندی سلاح یا و یا و یا تاثیر داره. خودم چند وقت با 45 کا کردم حدود دو سال و عالی بود. یکی از بهترین دوران من بود. دقتش عالی و قدرتشم خوب بود در کل برای من خیلی خیلی خوب بود. البته دقت تفنگ من در حد بالایی بود که تیرا رد خور نداشت.
در تایید فرمایش دوستان منم یه 45 دارم از نرم ترین ماشه های مدل دیاناست. حدود 10 سال اسلحه رو دارم برای ماشه مشکلی پیش نیومده اینکه میگن ماشه دوامش کمه واسه من که اتفاق نیفتاده. من برای شکار ازش استفاده میکنم. راضیم ازش.
سلام دوستان.من یه دیانا 45 دارم که 15 سالشه تقریبا.لولش کج شده و واقعا از این بابت ناراحتم چون این تفنگمو خیلی دوست دارم.کسی میدونه باید چیکار کنم ؟ کسی از برادرای عزیز میدونه کی صفرشو داره واسه فروش ؟!
لطفا سوالمو بی جواب نذارید.
ممنون

Sent from my E6633 using Tapatalk
(2016-08-10 11:00 AM)Aliairking نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان.من یه دیانا 45 دارم که 15 سالشه تقریبا.لولش کج شده و واقعا از این بابت ناراحتم چون این تفنگمو خیلی دوست دارم.کسی میدونه باید چیکار کنم ؟ کسی از برادرای عزیز میدونه کی صفرشو داره واسه فروش ؟!
ممنون

دوست عزیز من خیلی سخت می شه لوله صفرش رو پیدا کرد.اما شما می تونی با یه کم پرس و جو یه تراشکار وارد پیدا کنی که لوله رو ببنده تو دستگاه و تابگیری کنه.کار سختی هم نیست.Khansariha (8)
(2016-08-10 01:53 PM)Marksman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-08-10 11:00 AM)Aliairking نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون

دوست عزیز من خیلی سخت می شه لوله صفرش رو پیدا کرد.اما شما می تونی با یه کم پرس و جو یه تراشکار وارد پیدا کنی که لوله رو ببنده تو دستگاه و تابگیری کنه.کار سختی هم نیست.Khansariha (8)
ممنون مهدی عزیز که جوابمو دادین.
انشاالله حتما این کار رو خواهم کرد.
متشکرم

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
لینک مرجع