انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی دیانا 45-diana45
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
hunter extremeبا سلام و تشکر
این مدلی که من دیدم آکبنده و این احتمالی که شما مطرح کردید نمیتونه درموردش صادق باشه، مگه اینکه طرف گنجشک رو رنگ کرده باشه بخواد به جای قناری بفروشه!Khansariha (8)
دوست عزيز اون تفنگ رو من ديدم مغازه مشهد شكار بازار سپاد . درسته اون آكبند هست اگه نظرت گرفته اين دست و اون دست نكن مورد خوبيه داداش حيف كه من 34 دارم و الا امون نمي دادم شايد هم ..
(2012-09-26 06:41 AM)HALFMAN2010 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-09-26 01:36 AM)poya 2000 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یک سوال داشتم از دوستان

چندی پیش یک دیانا 45 دیدم با ماشه تی صفر 1 با آرم حک شده

قیمتش 400 تومن اما جنس ماشه پلاستیکی بود آیا ماشه تی صفر 1 پلاستیک است؟

آره پویا جان
ماشه 01 پلاستیکی بود و ضامن اون فلزی
ماشه 05 پلاستیکی بود و ضامن هم پلاستیکی
ماشه 06 فلزی و در مواردی پلاستیکی بود و ضامن پلاستیکی
کلا کیفیت تفنگ های 01 کمی بالاتر بودKhansariha (8)
با تشکر از توضیحتون درسته

اون 01 که دیدم ضامن فلزی خیلی عجیبی داشت که اصلا شبیه ضامن های امروری نبود

خیلی کوچک و شبیه یک مفتول بود

به نظرتون 400 میارزه بابت این 45 ؟
داداش اگه تمیزیش در حدیه که چشمت گرفته ،شک نکن حتما بخر.
فقط لولش مشکلی نداشته باشه (مثلا تاب بر نداشته باشه و خان هاش سالم باشن).چیزای دیگش گیر میاد.
داداش من از این تفنگ خیلی خوشم میاد
همین الان یکی از دوستام تفنگشو اورد تا براش دوربین ببندم و صفر کنم
واقعا خوش دسته
شک نکن و بگیرش
Khansariha (8)
(2012-09-27 12:39 AM)poya 2000 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-09-26 06:41 AM)HALFMAN2010 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-09-26 01:36 AM)poya 2000 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یک سوال داشتم از دوستان

چندی پیش یک دیانا 45 دیدم با ماشه تی صفر 1 با آرم حک شده

قیمتش 400 تومن اما جنس ماشه پلاستیکی بود آیا ماشه تی صفر 1 پلاستیک است؟

آره پویا جان
ماشه 01 پلاستیکی بود و ضامن اون فلزی
ماشه 05 پلاستیکی بود و ضامن هم پلاستیکی
ماشه 06 فلزی و در مواردی پلاستیکی بود و ضامن پلاستیکی
کلا کیفیت تفنگ های 01 کمی بالاتر بودKhansariha (8)
با تشکر از توضیحتون درسته

اون 01 که دیدم ضامن فلزی خیلی عجیبی داشت که اصلا شبیه ضامن های امروری نبود

خیلی کوچک و شبیه یک مفتول بود

به نظرتون 400 میارزه بابت این 45 ؟

ماشه 01 با آرم حک شده دیانا روی تفنگ و همون ضامن فلزی عجیب که گفتید نشون میده که دستگاه ماشه تفنگ فولادیه و بسیار با کیفیت .
با سلام خدمت دوستان دیانا 45 دار و سایر دوستان.الان نمیدونم ولی من یک دیانا 45 ماشه بزرگ وفلزی با ضامن متفاوت از امروزی ها سال 1364 شمسی خریدم 8300 تومان.ولی در آن مدلها قدرت عالی داشت با دوعیب.1-پمپ زود باد میداد و 2- یک قطعه تو ماشه بود که بعد از مدتی میشکست و باید ماشه رو مدل چینی میکردیم.البته هنوزم دارمش خدا رو شکر .ولی یک نصیحت اگر فنرش کمی ضعیفتر باشه عمرش خیلی بیشتر میشه.
(2012-11-25 03:24 PM)سنگک نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت دوستان دیانا 45 دار و سایر دوستان.الان نمیدونم ولی من یک دیانا 45 ماشه بزرگ وفلزی با ضامن متفاوت از امروزی ها سال 1364 شمسی خریدم 8300 تومان.ولی در آن مدلها قدرت عالی داشت با دوعیب.1-پمپ زود باد میداد و 2- یک قطعه تو ماشه بود که بعد از مدتی میشکست و باید ماشه رو مدل چینی میکردیم.البته هنوزم دارمش خدا رو شکر .ولی یک نصیحت اگر فنرش کمی ضعیفتر باشه عمرش خیلی بیشتر میشه.

سنگک جان چندتا از عکساش رو بزار حال کنیم...ممنون
چشم در اولین فرصت
یه نفر میتونه به من بگه قدرت دیانا 45 چقدره منظورم اینه چند ژول است vali
تفنگ من هم پیچ قنداقش شل میشد دو قطره چسب قطرهای روی پیچ ریختم دیگه شل نمیشه .هرگز پیچ رو باز نکنید و زیر پیچ (داخل مهره )چسب نریزید...
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
لینک مرجع