انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی بنجامین دیسکاوری
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33
خوب دوستان
با توجه به اینکه تو این مدت تعدا بیشتری از این مدل جالب در اختیار دوستان قرار گرفته
تهیه ریویو های جدید عکس های متنوع از طرف دارندگان تفنگ خالی از لطف نیست و بسیار جذاب خواهد بودKhansariha (8)
(2012-09-02 08:54 PM)SOHEIL-GUNSMITH نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خوب دوستان
با توجه به اینکه تو این مدت تعدا بیشتری از این مدل جالب در اختیار دوستان قرار گرفته
تهیه ریویو های جدید عکس های متنوع از طرف دارندگان تفنگ خالی از لطف نیست و بسیار جذاب خواهد بودKhansariha (8)
سهیل جان شیطون شدی داری گرا میدیها خخخخخخ(شوخی)‌ Khansariha (8)
باید بگم که دوروز پیش توفیقی شد بهمراه آقا سعیدآریا با این دیسکاوری یا بهتره بگم اعجوبه کوچک کمی وارسیش کنیم و چندتائی هم گروپ مگسکی بگیریم . Khansariha (214)
واقعا دقتش حرف نداشت و جالب اینجا بود که با 4 تا 5 نوع ساچمه تست کردم توی فاصله 15 متری همه را توی یک سوراخ یک سانتی زد اصلا انگار براش نوع ساچمه مهم نبود خخخخ 30 شات کاملا یکنواخت داد .Khansariha (214)
اینم بگم در هفته قبل نیز به اتفاق آقا پورنگ بنجامین دیسکاوری جدیدی ایشون را دیده بودم و اونموقع با این تفنگ از نزدیک اشنا شدم. Khansariha (8)
واقعا رگوله بسیار خوبی این سلاح داره مثلا وقتی که تا 20 شات با فالکون را تست داشتیم همه را 270 میزدند (شاید فقط یکی دوتاش یک عدد بالا رفت)‌ واقعا تحت تاثیر قرار گرفتم . Khansariha (8)
بنظرم این تفنگ حرف برای گفتن زیاد داره و باید منتظر دیگر گزارشهای این تفنگ باشیم .فعلا Khansariha (256)
کرنوگرافی بنجامین دیسکاوری با ساچمه 15.89 گرینی جی اس بی
از شلیک دهم به بعدKhansariha (8) علی جان بنجامینها درسته سرعتی کاملا رگوله شده و خوب دارند اما رگولاتور ندارند بلکه دارای فشار شکن هستند:و شما درست میفرمایید سرعتشان کاملا رگوله است توسط فشار شکن
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بنجامین دیسکاوری تفنگ محبوب من هست مخصوصاً از نظر طراحی ظاهری و آدم رو یاد وینچستر و غرب وحشی میندازه هر کسی این پی سی پی رو داره باید قدرش بدونه .یک سوال ایا فشار هوا داخل مخزنش 100 بار هست ؟
این یک عکس از عشق من [تصویر: 13466600611.jpg] وقتی این تفنگ رو از نزدیک دیدیم رنگ قنداق و کیفیت زاج کاری فوق العاده ای داشت.
مخزن بنجامین دیسکاوری 130 سی سی و با هوا فشار 100 و با co2 مجاز به 50 بار فشار برای شارژ میباشید
روی مانومتر تفنگ هم نوشته شده حد مجازKhansariha (8)
ممنون پورنگ جان Khansariha (8)
درسته منظورم از رگوله خوب تنظیم دقیق فشارشکن این سلاح هست . Khansariha (8)
توی یکی از ریویوهای این سلاح حداکثر فشار تانک (مخزن)‌ را 135 بار ذکر کرده بود
البته دو جا هم دیدم که دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و مثلا سایت پیرامید هم 135 سی سی اعلام کرده که تقریبا همون 130 سی سی اقا پورنگ که فرمودند میشه Khansariha (8)
یک نکته هم دیدم
وقتی با تلمبه شارژ کردیم نوار سبز حد مجاز مانومتر مخزن وقتی به انتها و حد مجازش رسید دیدم مانومتر تلمبه روی 150 بار یا شایدم کمی بیشتر رسیده که این اختلاف بنظرم ( یک احتمال) مربوط به شیر ورودی مخزن میباشد یعنی فشار پشت شیر یکطرفه و قبل از ورود به تانک را نشان میداد . Khansariha (8)
قیمت الان این سلاح چنده؟
بنجامین دیسکاوری یکی از دقیق ترین سلاحهاست که در دسترس هم هست
قیمت این سلاح تا هفته گذشته 1400 بود
کلیپ زیر رو ببینید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
خدایش بیامرزاد قیمت 1400 این سلاح را.
فعلا که نا خبر از 1900 تا 2100 داریم.البته با تلمبه مخصوص بنجامین که خودش به تنهایی حدود 550 تا 600 قیمت داره
قیمت 1400 ؟!!‌ کی میده ؟ سراغ داشتین مارا بیخبر نگذارید . Khansariha (214)
از مغازه مرکزی تلفنی بپرسی میگه 2100 ولی من که خودم پریروز حضوری رفتم کلی آشنائی و.... گفت آخرش 1900 بهت میدم Khansariha (8)
بگذریم چون موضوع قیمت بیش از این انحرافی هست Khansariha (8)
ولی بنظر من یکی از حسنهاش اینه که با مصرف فشار باد 50 باری (از 100 تا 50 ) و با مخزن کم خودش که در ضمن کسی را برای تلمبه زدن از کتوکول نمیندازه خخخ Khansariha (8) به تعداد حداقل 30 شات عالی و نسبتا پرقدرت میده که برای زدن تمام 99% اهداف و شکار روتینگ ما ایرانیها بسیار مناسبه . Khansariha (256)
تو فکرش رفتم بدجوری خخخخخخخ Khansariha (214)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33
لینک مرجع