انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی بنجامین دیسکاوری
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33
باسلام خدمت دوستان عزیز و تبریک عید غدیر من با تعویض فنر استریپر موفق شدم که قدرت تفنگ را بالا ببرم با تعداد 20 شات پرقدرت که از ام دی اف راحت عبور کند وما بقی ضعیفتر چون کرنو گراف نداشتم مجبور شدم روی اجسام ازمایش کنم چون قبلا از ام دی اف رد نمیشد حالا اگر دوستان نظری یا روش دیگری برای قدرت دارند با دل وجان پذیرا هستم . یا علی.
(2014-10-12 09:01 PM)abdanan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باسلام خدمت دوستان عزیز و تبریک عید غدیر من با تعویض فنر استریپر موفق شدم که قدرت تفنگ را بالا ببرم با تعداد 20 شات پرقدرت که از ام دی اف راحت عبور کند وما بقی ضعیفتر چون کرنو گراف نداشتم مجبور شدم روی اجسام ازمایش کنم چون قبلا از ام دی اف رد نمیشد حالا اگر دوستان نظری یا روش دیگری برای قدرت دارند با دل وجان پذیرا هستم . یا علی.

خب این روش مرسومه. ولی ای کاش کرنوگراف داشتید و قدرت اسلحه کاملا معلوم میشد.

ولی دوست عزیز به نظر من این سلاح احتیاج به افزایش قدرت نداره. با قدرت خودش خیلی خوبه. من همش از این میترسیدم که قدرتش مناسب شکار (دفع آفت) نباشه ولی الان میبینم که در فواصل بالا هنوز قدرت زیادی در ساچمه نگه داشته و این بخاطر لوله فوق العاده عالی این اسلحه هست.
حالا باید دید که با افزایش قدرتش این ماندگاری انرژی هنوز باقی هست یا نه. پس لطفا در فواصل دور هم با هر دو فنر تست بگیرید.

یک نکته هم که من اصلا ازش سر در نمیارم اینه که چرا باید قدرت یک سلاح را افزایش داد. بنظرم همیشه کارخانه اسلحه را در بهترین حالت از نظر قدرت به بازار میفرسته.
سلام دوست عزیز چشم در اولین فرصت تست میکنم و نتیجه را اعلام میکنم قدرت بالاتر برای جسه های بزرگتر مثل خرگوش و غیره خیلی خوب جواب میده مخصوصا برای کبک چون شکار کبک در فاصله زیاد انجام میگیره ودر این فاصله ساچمه انرژی بیشتری با خود حمل میکنه که این مورد هم بایستی تست بشه وچون این افزایش تنها 5 شات کم میکنه ارزش داره .در فاصله نزدیک که تاثیری روی دقت نداشته وبایستی در فاصله های مختلف هم دقت ان تست کنم اگر در فاصله بالاتر هم این دقت را داشته باشه که خیلی خوب میشه چون فکر کنم درحالت عادی زیر 30 ژول باشه چون وقتی با دیانا350 به ام دی اف میزدم ازش عبور میکرد ولی دیسکاوری نه که با این تغییرات الان خیلی خوبه وتا 20 تیر از ام دی اف عبور میکنه حالا اگر کرنو بود خیلی بهتر میشد نتیجه گرفت ولی متاسفانه من در دسترس ندا م ومجبور شدم روی اجسام تست کنم .
(2014-10-13 12:25 AM)abdanan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوست عزیز چشم در اولین فرصت تست میکنم و نتیجه را اعلام میکنم قدرت بالاتر برای جسه های بزرگتر مثل خرگوش و غیره خیلی خوب جواب میده مخصوصا برای کبک چون شکار کبک در فاصله زیاد انجام میگیره ودر این فاصله ساچمه انرژی بیشتری با خود حمل میکنه که این مورد هم بایستی تست بشه وچون این افزایش تنها 5 شات کم میکنه ارزش داره .در فاصله نزدیک که تاثیری روی دقت نداشته وبایستی در فاصله های مختلف هم دقت ان تست کنم اگر در فاصله بالاتر هم این دقت را داشته باشه که خیلی خوب میشه چون فکر کنم درحالت عادی زیر 30 ژول باشه چون وقتی با دیانا350 به ام دی اف میزدم ازش عبور میکرد ولی دیسکاوری نه که با این تغییرات الان خیلی خوبه وتا 20 تیر از ام دی اف عبور میکنه حالا اگر کرنو بود خیلی بهتر میشد نتیجه گرفت ولی متاسفانه من در دسترس ندا م ومجبور شدم روی اجسام تست کنم .

من هم اول مثل شما فکر میکردم ولی بعدا که کلی فیلم شکار با اسلحه های 16 ژولی و دیدم فهمیدم که اشتباه ما همینجاست.
با افزایش قدرت به این صورت شما احتمال از دست دادن شکارهای نزدیک و بالا میبرید. چون ساچمه به شدت از بدن رد میشه. ولی لوله دیسکاوری خاصیتی داره که قدرت و در ساچمه خیلی خوب ذخیره میکنه و وقتی به هدف میخوره کاملا کافیه. دیسکاوری 34 ژول در صورت نو بودن فنر و 30 ژول بعد از افت قدرت فنر قدرت داره و همین برای شکار کبک و کبوتر کافیه. خرگوش هم که دیگه هیچ.

و اما در مورد افزایش قدرت شما میتونید با قرار دادن یه پیچ در پشت فنر استریکر در هر زمان به قدرت مورد دلخواهتون برسید.
[تصویر: DSCF3101.JPG]
[img]http:// دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]
باسلام این حالت تیون تو ایران گیر میاد
ایا راهی برای خشاب دار کردن دیسکاوری وجود داره؟
(2014-10-13 12:52 PM)abdanan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[img]http:// دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]
باسلام این حالت تیون تو ایران گیر میاد

داداش این تیون به اون شکل نیست....این کیت اتصال مخزن اضافی به دیسکاوری هست.......دستساز هم میتونید درست کنید...خیلی سخت نیست
(2014-10-13 12:52 PM)abdanan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
...

برام جالبه به جای این کارها میشه یه اسلحه دیگه گرفت که خشابدار باشه و یا قدرت بیشتری داشته باشه. پسر دیسکاوری که مارادور باشه همه اینهارو داره.Khansariha (226)

خشاب براش ساخته شده . این هم خدمت شما. قیمت هم فکر کنم 85 پوند انگلیس باشهKhansariha (8)
[تصویر: benjamin_discovery_177_magazine.jpg]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فقط برای هر بار که گلن میکشید باید با دست خشاب و بچرخونید. البته با ابتکار بیشتر میشه خشاب بهتری ساخت که اتوماتیک باشه.
این هم فیلم عملکرد
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-10-13 01:21 PM)kingzax نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
...

برام جالبه به جای این کارها میشه یه اسلحه دیگه گرفت که خشابدار باشه و یا قدرت بیشتری داشته باشه. پسر دیسکاوری که مارادور باشه همه اینهارو داره.Khansariha (226)

خشاب براش ساخته شده . این هم خدمت شما. قیمت هم فکر کنم 85 پوند انگلیس باشهKhansariha (8)
[تصویر: benjamin_discovery_177_magazine.jpg]

فقط برای هر بار که گلن میکشید باید با دست خشاب و بچرخونید. البته با ابتکار بیشتر میشه خشاب بهتری ساخت که اتوماتیک باشه.
این هم فیلم عملکرد

سلام دادش من این کارها را برا سرگرمی وابتکار دوست دارم والا بقول شما یک اسلحه دیگه میگیرم بخاطر همین میخوام خودم تغییرات ایجاد کنم ونتیجه را ببینم حالا شما لطف کن اگر عکسهای واضح تری ویا ابعاد خشاب دارید ازسال کنید شاید بتونم درست کنم . یا علی
خب از اونجایی که من علاقه ای به دستکاری سلاح ندارم با این کار سرگرم نمیشم. فکر کنم اثرات پیری هست...خخخ

من تو فکر ساخت یک خشاب اتومات براش بودم و میخواستم از دسته گلن برای این کار اسافاده کنم. چون دسته گلن دو حرکت داره که اگر طراحی خوبی بشه میشه براحتی ازش استفاده کرد.

در مورد عکس واضح هم چیزی پیدا نکردم. اینم از قدیم یادم بود. ولی شما تو گوگل سرچ کنید benjamin discovery magazine هر چیزی که وجود داره را خواهید یافت.
موفق باشید.
باسلام خدمت دوستان آیا بعد از باز کردن پیچ تخلیه تلمبه یا کپسول 10 الی 15 بار کم میشه طبیعه یا نه ؟ باتشکر
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33
لینک مرجع