انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی بنجامین دیسکاوری
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33
نیازی به کمک فنر نیست چون خیلی سنگین خواهد شد
بوسیله آلومینیوم با سختی 700 برینل یا واحد راکول هم میشود و تنها کافیه کمی گوشته بیشتر گرفته شود .
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در سایت ایرگان آکادمی به زیبائی بوسیله آلومینیوم 700 توانسته یک دوبل مخزن برای دیسکاوری بسازد و تنها یک اونس (28.35 گرم) به وزن تفنگ اضافه شده و ظرفیت مخزن را از 130cc به 199cc افزایش دهد که خودش میگه دلیل اینکه افزایش ظرفیت در حد انتظار دوبرابری نبوده بدلیل استفاده از آلومینیوم بوده چون گوشته بیشتری داشته و اگر از فولاد و یا استیل استفاده میکرده میتوانسته ظرفیت حجم مخزن را بالاتر ببرد و یا به عبارتی دقیقا به دوبرابر هم افزایش دهد. Khansariha (256)
[تصویر: 01-31-14-01-Disco-Double-new-stock.jpg]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
علی جون آلومینیوم با سختی 700 راکول میشه چه آلیاژی؟؟؟؟

با آلومینیوم 7000 و گوشته 8 میل میشه مخزن برا استفاده 150 بار استفاده کرد؟؟؟
تا
سلام استاد میشه طریقه اتصال دو مخزن را بیشتر توضیح دهید چون منهم میخوام همچین مخزنی به دیسکاوریم اضافه کنم . ممنون
(2014-09-10 12:48 PM)ALIANA-54-T06 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نیازی به کمک فنر نیست چون خیلی سنگین خواهد شد
بوسیله آلومینیوم با سختی 700 برینل یا واحد راکول هم میشود و تنها کافیه کمی گوشته بیشتر گرفته شود .

در سایت ایرگان آکادمی به زیبائی بوسیله آلومینیوم 700 توانسته یک دوبل مخزن برای دیسکاوری بسازد و تنها یک اونس (28.35 گرم) به وزن تفنگ اضافه شده و ظرفیت مخزن را از 130cc به 199cc افزایش دهد که خودش میگه دلیل اینکه افزایش ظرفیت در حد انتظار دوبرابری نبوده بدلیل استفاده از آلومینیوم بوده چون گوشته بیشتری داشته و اگر از فولاد و یا استیل استفاده میکرده میتوانسته ظرفیت حجم مخزن را بالاتر ببرد و یا به عبارتی دقیقا به دوبرابر هم افزایش دهد. Khansariha (256)
[تصویر: 01-31-14-01-Disco-Double-new-stock.jpg]
سلام علی اقا منهم همین نقشه این مدلی تو ذهنمه ولول کمک براش تراش زدم با گوشته 2 میل فکر کنم جواب بده فقط یکم وزنش زیاده فقط بابت اتصال دو مخزن اگر ایده ای داری ممنون میشم راهنمایی کنید.

اینهم عکس از لوله برای مخزن دوم
[تصویر: 14104492111.jpg]
[تصویر: 14104492112.jpg]
[تصویر: 14104492113.jpg]
گوشته 2 میل و قطرش 25 میل.
در یوتیوب بگردین در مورد این کیت فیلمی موجود هست. در حال حاظر نتونستم براتون پیدا کنم.

در این کیت شما به لوازمی که در عکس زیر قرار دادم نیاز دارید و بدین صورت وصل میشه که نری کوپلینگ شارژ اصلی اسلحه باز میشه و یک قطعه دیگر (شماره2) که در کنارش محلی برای قرار دادن پورت ارتباطی هوا هست بسته میشه و سر مخزن یدکی کوپلینگ دیگری که مشابه قطعه شماره 2 در کنارش محل پورت وجود دارد بسته میشود (قطعه شماره1) در این بین قطعه پورت قرار میگیرد و این دو قطعه 1 و 2 را به هم متصل میکند. تمام قطعات برای آب بندی نیازمند اورنگ هستند.

قطعه 3 هم برای بستن انتهای لوله تانک یدکی استفاده میشود.

در این کیت قطعه شماره 4 از جنس خوب تهیه شده که مقاومت لازم برای نگهداشتم بخش پورت هوا را داشته باشد. همچنین باید دو عدد تهیه شود که در بخش میانی هم 3 لوله را خوب در جای خود نگهدارد.

[تصویر: 11_14141045070645111.jpg]

شما با کمی دقت میتونید از سیستم پورت هوای ای تی 44 هم استفاده کنید برای ارتباط دو مخزن ولی ترجیحا مخزن اصلی و کوپلینک اصلی را دستکاری نکنید.
ممنون دوست عزیز بابت راهنمایی ه نظرت اگر با شیلنگ فشار قوی 700 باری دو مخزن را به هم وصل کنم بهتر نیست ؟
(2014-09-11 07:31 PM)abdanan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون دوست عزیز بابت راهنمایی ه نظرت اگر با شیلنگ فشار قوی 700 باری دو مخزن را به هم وصل کنم بهتر نیست ؟

نه برادر من شلنگ درسته که قدرت تحمل داره ولی در نهایت زودتر مستحلک میشه. در ضمن آب بندیش هم در زمان زیاد احتمال خرابی داره. بهترین کار استفاده از پورت هست. فقط باید گوشته کافی برای محل قرار گیری پورت هوا داشته باشی.
مهمترین مساله به نظر من سالم موندن قطعات اصلیه. پس بزرگترین مشکل شما طریقه اتصال مخزن اصلی به مخزن یدکی بدون خرابی خواهد بود. حتی من نری و مادگی گوپلینگ 450 بار سایز 1/8 اینچ جنس خیلی خوب پیدا کردم که اگر یکم روش کار کنی میشه کوپلینگ اصلی را برداشت و یک تکه برای اتصال دو بخش قطعه تراشید و این نری را براش استفاده کرد.
این چیزی بود که به نظر من می رسید. باز هم اساتید نظرشون و بگن.
دوست عزیز مگه میخای با جونت بازی کنی! با گوشته 2 میل هم مگه مخزن میشه! ما با همین کمک 6 میل فابریک مخزن ساختیم چند دفعه ازش استفاده کردیم گذاشتیم کنار بعد با گوشته 2 میل!
برای متصل کردن دو مخزنم باید از دو سر مخزن این کارو کنین از رو بدنه نمیشه به هیچ عنوان.
اگه میخواین با گوشته کم مخزن بسازین از لوله های هیدرولیک استفاده کنین حتما بعد ساختم حتما تست بگیرین موفق باشین
با تشکر از دوستان مگر جنس مخزن خودش چیه که ضخامتش 2 میله و رزوه هاش هم انچنان محکم و بلند نیست که به این راحتی جواب میده در ضمن دیسکاوری نهایتش 150 بار بشه بادش کرد یعنی جواب نمیده اگر من با تلمبه 250 بار بزنم ومشکل نداشت میتونم استفاده کنم و سوال دیگه اینکه کوپلینگ شارژ دیسکاوری تو چه رنجیه منظورم 3/8 یا 1/8 محسوب میشه آخه یه جا ابزار فروش زنگ زدم گفت اینجش چنده که 1/4 برام فرستاد ولی خیلی بزرگه اما روش زده 350بار . ببخشید حرف به درازا کشید شهرستان بدون امکانات این سوالها را داره و اینجا تراشکار خبره هم نداره که از تفنگ سر دربیاره مجبریم اطلاعات جمع کنیم تا شاید بشه کاری کرد.
جنس مخزن فابریک فرق میکنه مخصوص این کار ساخته شده کمک فنر موتور هم مخصوص همون کار خودش! با اینکه مخزن فابریک هم تست شده هست هم مخصوص این کار باز کمو بیش توشون مخزن باد کرده پیدا میشه. شاید همین مخزن 2 میلیمتری که شما ساختین تا 300 بار هم جواب بده ولی معلوم نیست تا چند دفعه بتونه این فشارو تحمل کنه! تا ندین بیرون تست استفاده ازش خیلی ریسک داره. در کل از نظر شخصی من. این اسلحه در حالت فابریک خودش خیلی بهتر هست تا اینکه بخایم با جفت کردن مخزن سنگینش کنیم و بالانس اسلحه رو بهم بزنیم بهترین کار این هست از یه مخزن یدک برای شارژ اسلحه استفاده کنین. کوپل هم باید 1.8 باشه عزیز.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33
لینک مرجع