انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی بنجامین دیسکاوری
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33
(2012-11-17 07:14 PM)kingpaco نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نه فدات شم Khansariha (8)
این یه نکته انحرافی داره دو شلیک اول رو دقت کن ساچمه دقیقا یه جا میخوره
شلیک بعدی هم تبلک دوربینو تغییر میده خودش هم میگه وسط سیبل میزنهKhansariha (399)
اتفاقا آمار دارم یکی از اساتید همین سایت هم چنین تیراندازی با دیسکاوری داشته ولی بدلایل امنیتی از گفتنش خودداری میکنه Khansariha (219)Khansariha (214)

این که فوق العاده هست ، مثل اینکه من بد متوجه شده بودم Khansariha (219)Khansariha (8)
(2012-11-17 06:31 PM)mohammadghorbani نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-11-17 09:47 AM)ALIANA-54-T06 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-11-16 08:45 PM)mohammadghorbani نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-11-16 08:14 PM)milad123 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-11-16 07:52 PM)mohammadghorbani نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان میارزه 350 رو بفروشم یه دیسکاوری بخرم؟

دوست عزیز به نظر من میارزه چون اولا لگد نداره دوما حدود 5 تا 8 ژول از مگنوم 350 قویتره و اینکه سلاح فوق العاده دقیقیه

ممنون دوست من
منتظر نظر بقیه دوستان هم هستم
به نظرتون میشه تو 70 80 متری باهاش یه کبوتر رو زد ینی راحت بندازه
بله آقای قربانی با قدرت حدود 35 ژول براحتی میندازه حتی تا 150 متر هم محتمل هست Khansariha (8)
اما در نظر داشته باشید تنها این قدرت نیست که اینجا مهمه بلکه این دقت و توانائی های خوب و دیگر تفنگه که مهم شده البته پارامترهای زیادی هست تا یک تفنگ را جزو بهترینهای هانتر و یا تارگت قرار بده که بلطبع این دیسکاوری هم جزو ایندسته هست . Khansariha (8)
دوست من حالا به نظر شما دیسکاوری ای این ملاک رو برای هانتر بودن داره؟
از 10 چه نمره ای داره؟
بله کاملا
البته یک توضیحی اینجا لازم میدونم بدم
وقتی ما صحبت هانتر و شکار را مطرح میکنیم منظور حد استانداردی که برای 5.5 ها متصور هست ( حد گنجشکسانان ) و باز همانطور که میدونید ما بطور معمول وقتی به اطرافمان دنبال شکار میریم حداکثر چثه های بزرگ مثل کبوتر و کلاغ و از این دست منظور قرار میگیره و دیسکاوری بلطبع برای زدن چنین شکارهای حتی تا مسافت نسبتا دور کاملا توانا هست .
نکته بعدی و مهم اینه که برای ما و اغلب تیراندازان خبره فعلا بهترین نتیجه گیری (با توجه به ساچمه های کاربردی و موجود) از زذن تارگت و هانتر با تفنگهای pcp حدود قدرت 30 تا 35 ژولی هست و حتی خیلی از دوستان مارادور سوار و یا at44 و یا اوانیکس بدستان دنبال تنظیمات والو و چکش برای بهینه کردن تفنگ در چنین سطحی هستند چون هم تعداد شات را بالا میبره و هم با انواع ساچمه سازگاری پیدا میکنه و هم تمام اهداف تارگت و شکار ما را تا 99% بخوبی برآورده میکنه . Khansariha (256)
(2012-11-17 09:47 AM)ALIANA-54-T06 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-11-16 08:45 PM)mohammadghorbani نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-11-16 08:14 PM)milad123 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-11-16 07:52 PM)mohammadghorbani نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان میارزه 350 رو بفروشم یه دیسکاوری بخرم؟

دوست عزیز به نظر من میارزه چون اولا لگد نداره دوما حدود 5 تا 8 ژول از مگنوم 350 قویتره و اینکه سلاح فوق العاده دقیقیه

ممنون دوست من
منتظر نظر بقیه دوستان هم هستم
به نظرتون میشه تو 70 80 متری باهاش یه کبوتر رو زد ینی راحت بندازه
بله آقای قربانی با قدرت حدود 35 ژول براحتی میندازه حتی تا 150 متر هم محتمل هست Khansariha (8)
اما در نظر داشته باشید تنها این قدرت نیست که اینجا مهمه بلکه این دقت و توانائی های خوب و دیگر تفنگه که مهم شده البته پارامترهای زیادی هست تا یک تفنگ را جزو بهترینهای هانتر و یا تارگت قرار بده که بلطبع این دیسکاوری هم جزو ایندسته هست . Khansariha (8)
بابا جون هر کس دوست داری نگید اینقدر تو این فاصله های زیاد می زنه بابا نگید دیگه چطوری بگم هرکی می گه بگین بستگی به مهارتتون داره بابا نگید به پیر به پیغمبر بدبخت شدیم هنوز هیچی نشده حالا بازم ادامه بدید
(2012-11-17 08:42 PM)mahyarz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بابا جون هر کس دوست داری نگید اینقدر تو این فاصله های زیاد می زنه بابا نگید دیگه چطوری بگم هرکی می گه بگین بستگی به مهارتتون داره بابا نگید به پیر به پیغمبر بدبخت شدیم هنوز هیچی نشده حالا بازم ادامه بدید

دوست عزیز چیزی که امکان پذیره بگیم نمی شه ؟! خوبه اصلا بگیم زیر 10 متر گنجیشک هم نمی شه زد ؟ یا مثلا با کفتره هماهنگ کنیم هموجا واسه ما هم بریم اسلحه رو بذاریم رو مخش و شلیک کنیم Khansariha (219)
جای گرم نشستی هنوز گیر مامور ومامور شکاربانی نیافتادی اون زمان هست که حرف مارو می فهمی.
به نظر من این انجمن ها بسته بشه خیلی بهتره
داداش حالت خوبه؟
هنوز از راه نرسیدی...
شما نگران نباش, با گفتن اینکه فلان تفنگ کفتر رو توی فلان فاصله میندازه باعث ممنوع شدن اون تفنگ نمیشه....
(2012-11-17 08:54 PM)mahyarz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جای گرم نشستی هنوز گیر مامور ومامور شکاربانی نیافتادی اون زمان هست که حرف مارو می فهمی.
اینکه انجمن را ببندیم چون شما گیر مامور افتادید که حرف نشد ؟!!!!!!!!!
چرا ما و اغلب دوستان بعد از چند سال به این مشکل برنخوردیم؟
کار باید قانونی و اصولی باشه من برای همین دیسکاوری هم فقط بخاطر اینکه کار قانونمندتر بشه دفترچه شکار گرفتم .
این بحث شما واقعا ربطی به این تاپیک نداره و اگر پیشنهاد و یا راهکاری دارید بهتره تو تاپیک خودش مطرح کنید . ممنون
(2012-11-17 08:54 PM)mahyarz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کاربر عزیز کسی برای بستن و باز کردن انجمن از شما نظر خواسته؟؟ مواظب لحن پستهاتون باشید.

دوست عزیز وقتی شما قانونی و حرفه ای عمل کنید ، کسی نمی تواند کوچک ترین مزاحمتی برای شما ایجاد کند
اون ها هم دارند کارشون رو می کنند ، قبول دارم برخورد هایشان سلیقه ای هست ولی این در ایران به عنوان یک کشور جهان سوم طبیعی هست ، همان طور که اون ها مشکل دارند ما هم مشکل داریم که در فصلی که گفته می شه شکار نکنید شکار می کنیم یا مثلا گونه هایی مانند قرقاول که نصلشان رو به خطره امانشان نمی دهیم
در آخر هم می گویم این سایت ها همگی دارند به رشد اطلاعات ما کمک بسیاری می کنند و ما رو با انواع روش های شکار ، تیراندازی و ... آشنا می کنند ، اون وقت شما عوض تشکر اینطور صحبت می کنید ؟ به یاد داشته باشید چند وقت پیش وضع شکارچی های ایران چطور بود ، قصد جسارت ندارم ولی طرف یک پیژامه می پوشید و با یک تفنگ بادی چینی و یه بسته ساچمه ایرانی می رفت مثلا شکار ولی الان به لطف همین سایت ها وضعیت شکارچی ها بهتر شده و الان مشاهده می کنیم اکثر با لباس استتاری و تجهیزات می روند که این رو مدیون اساتید همین سایت ها هستیم
دوستان خواهش می کنم به بحث اصلی تاپیک برگردید.با عرض معذرت پست های بی ربط به موضوع تاپیک از این پس حذف خواهند شد.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33
لینک مرجع