انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی بنجامین دیسکاوری
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33
باتشکر از شما دوست عزیز پس بیخیال مخزن میشم .گفتیم شاید بتونیم شات بیشتری ازش بدست بیاریم از رهنمودهای علمیت سپاسگزارم .
(2014-09-12 12:47 AM)abdanan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باتشکر از شما دوست عزیز پس بیخیال مخزن میشم .گفتیم شاید بتونیم شات بیشتری ازش بدست بیاریم از رهنمودهای علمیت سپاسگزارم .

بهترین کار برای شات بیشتر اینه که از کیت اصلی که برای این اسلحه درست شده بتونید تهیه کنید.

در مورد کوپلینگ من 1/8 اینچ گرفتم که دقیقا قطر دهانش دوبرابر این کوپل بود . تو بازار میگفتند 1/16 بگیر. ولی عددش چقدر درست باشه نمیدونم. باید قطر داخل دهانش 8 م م باشد.
درسته قطر دهانه مادگی باید میزان 8 باشه منم الان برای خودمو اندازه گرفتم همینقدر بود میزان. اندازه کوپل یا همون مادگی های داخل بازار با برای اسلحه متفاوت هست برای بازار کلا بزرگ هستن 99 درصدشون و خیلی ارزون تر از مال کوپل اسلحه ها بهترین کار این هست تو فردوسی دنبالش بگردین.
هر مخزنی که ساختین بدین تست بعد راحت میشه استفاده کرد، ولی همه این اسلحه رو به خاطر سبک بودنش میخان باز هم نظر شخصی هست موفق باشین.
باتشکر از دوستان من با وجود اینکه تراشکار نیستم ولی میگم ساخت کوپلینگ خیلی ساده هست میخوام با ابزار دم دست یک دونه بسازم حال به نظر دوستان از جنس برنج باشه جواب میده البته از روی کنجکاوی میخوام بسازم چون خیلی علاقه به کارهای فنی دارم گرچه شغل خودم هم فنی هست *** یعنی واقعا تراشکارا نمیتونن این قطعه را بسازن ؟ من به چندتایی تو شهرمون هست مراجعه کردم گفتن نمیشه حالا یا حالشو نداشتن یا وقتگیره ولی منطقه ما بعلت نداشتن امکاناته بهر حال اگر موفق شدم در سایت قرار میدم. چون واقعا این قطعه 120 هزار تومان زبون بسته ارزش نداره حتی اگه از فلزات گران قیمت هم باشه ... بحث من روی طمع نیست روی وجدان فروشندهها هست به قولی ما روزی 50 تومن فقط ساچمه تلف میکنیم . برا ی تراشکار هم شاید با 5 هزار برنجه و کمی حوصله راحت میتونه درست کنه اگر تو این سایت تراشکار اسلحه بدست بود کار خیلی از بچه را میتونست راه بندازه البته با حق الزحمه .
[تصویر: 14105154944.jpg]
[تصویر: 14105152192.jpg]
[تصویر: 14105152193.jpg]
داداش من که نمونه 350 بار رو نشونتون دادم....از همون تهیه کنید....ارزش وقت گذاشتن برا ساخت رو نداره
برای خریدش هم میتونید از بچه های پایتخت نشین کمک بگیرید...مشخصات کارت فروشنده رو که ارسال کردم بدید به یه دوست تهرانی که نزدیک لاله زار مسیرش هست تا براتون تهیه و ارسال کنه...کوپل شارژ کاملش رو من خریدم 24 هزار تومن

اگر هم قصد ساخت دارید بهتره با استیل 316 بسازید
سلاه داد اسی جون اون کوپلینگ که نشونم دادی زنگ زدم برام فرستاد 24 هزار تومن ولی خیلی بزرگه ووزنش اندازه خود تفنگه تازه خودم از اون کوچیکترش هم دارم گفتم مثل فابریک باشه که بتونم هم از تلمبه استفاده کنم هم از کپسول که دیگه مجبور نباشم آچار با خودم حمل کنم .
داداش اینی که شما داری فشار کاریش کمتره برا همین کوچکتره...شما فقط نری رو می خوای به اسلحه وصل کنی...وزنی نداره نری که...

یک جفت خرید میکردی...میشد دوتا نری و دو تا مادگی...مادگی ها رو به کپسول و تلنبه می بستی...نری ها رو هم به مخزن دیسکاوری و مارادور...بعد دیگه راحت استفاده می کردی
با سلام شما درست میفرمایید ولی مشگلی که هست با ز رزوه هاشون بهم نمیخوره که باید رابط براشون خرید که این هم هزینه رازیاد میکنه واینکه باید بری رابط براشون درست کنی که یکسرش به پیچ تلمبه بخوره و یکسربه کوپلینگ که اینهم دردسرای خودشو داره .
باسلام خدمت دوستان این هم از کوپلینگ دست ساز من که با کمک یکی از دوستان تراشکار ساختیم وسوای از شکل ظاهریش ولی خوب جواب میده .
[تصویر: 14110704781.jpg]
[تصویر: 14112379191.jpg]
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33
لینک مرجع