انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: مقايسه و انتخاب با توجه به قيمت
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
داداش اینقد شکلک نمی خواد! خخخ!
اهواز سی اف ایکس 650
.
.
قنداق رویال هم اگه اشتباه نکنم چوب راش است.
سپاس گذارم(یا گزارم؟!) بابت توجه شما به ظاهر ارسال و مفهوم آن و شکلک ها .Khansariha (8)
این شکلک ها به خاطر اینه که همه توجه کنن!

بعد از بیست سال هنوز (سپاس گزارم )رو بلد نیستیم! یا (گذارم)؟!Khansariha (68)
سلام خدمت همگی دوستان

نمیدونم جای سوالم اینجاست یا نه به هر حالاگه جاش اینجا نیست به بزرگواری خودتون ببخشید

من یه دونه شادو هزار کالیبر 4.5 دارم که تازه گرفتم و میشه گفت آکه چون تا حالا یه دونه ساچمه اون هم واسه تست بیشتر باهاش ننداختم. میخوام با یه دیانا 45 کالیبر 4.5 که اون هم آکه عوضش کنم به نظر شما با توجه به بازار فعلی چقدر باید پول سر بدم که کلاه سرم نره و در کل دیانا 45 تفنگ خوبیه یا نه.

پیشاپیش از لطف همگی سپاسگذارمKhansariha (8)
به نظر من اگه اون تفنگ هم آک باشه شما اگه 500 بدی قیمت مصفانه ای هست
Khansariha (8)
البته جای این سوال تو تاپیک مشاوره بود
:فولاد جان نشد جوابتون رو بدم راستش حدود یه 4 ماه میشه گرفتمش یه 400صد تایی تیرم (پرومگنوم ) هم باهاش زدم
هم قدرتش هم دقتش عالیه البته من بعد خرید بازش کردم واشر نو خودشو با واشر 350 اوز کردم به سرو ته فنرشو هم
گریس نسوز (قرمز) زدم بعد بستمش روانی میکنه انقدر خوشم امد که میخوام یه ar 2000 هم بخرم انم خیلی تعریفشو
شنیدم البته باید ببینم از نزدیک راستی انم بگم از انواع گاموها ترکی ها مخصوصا" رنجر 100برابر بهترهKhansariha (214)
سلام .معایب تفنگهای pcp در مقایسه با فنری ها چیست
(2013-01-12 01:20 AM)MJAFARZADEH نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدم اساتید جواب ندادن ببخشید ما ناشی ها ورود کردیم!
فنری : لگد داره ، خرابی فنر و واشر سه گل و پیستون داره ، قدرتش کمه ، تک تیره ، زمان مسلح کردن زیاده ، صداش زیاده
پی سی پی : ملوسه ، نازه ، خوشگله ، کلاس داره ، خوشدسته ،جون میده واسه شکار تو ماشین ، ایرادهای بالا رو نداره ، ده تا تیر می خوره ، هر شارژش سی تا شلیک داره حداقل ، قدرتش تقریبا دوبرابره ، دقتش بیشتره ، صد متر به بالا هم کشندگی داره
یه سری ویژگی ها داره مثه زور داشتن واسه تلمبه زنی که عیب محسوب نمیشه به نظرم و یک کمی گلنگدن کشیدنش قلق داره وگرنه یک کم اذیتت می کنه
البته این چیزایی که گفتم به طور عموم و نسبی هستش.هرچیزی استثنا داره تا خودت هم شلیک نکنی باش عمق مساله رو درک نمی کنی
محسن جان ایشون پرسیدن که معایب پی سی پی نسبت به فنریا چیه نه که شما فنری رو نابود کنی!!Khansariha (219)

به نظر من لگد فنری چیزیه که به راحتی میشه ازش گذشت.هزینه بالا و قیمت به شدت غیر واقعی پی سی پی ها و لوازم جانبیشون که دیگه گفتن نداره.تازه فاجعه وقتی شروع می شه که "باد" تون تموم شه... تازه همه پی سی پی ها صداشون کم نیست.
اون صد متر به بالا رو یه تجدید نظری بکن.چون به خیلی فاکتورها بستگی داره.
با بقیه مواردی که گفتی من هم موافقم رفیق.Khansariha (8)
(2013-01-12 01:20 AM)MJAFARZADEH نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با احترام

در حد بضاعت سعی می کنم پاسخ شما را بدهم اساتید فن تکمیل خواهند کرد .

اولین عیب قیمت بسیار بالای PCP هاست ... که البته همانطور که می دانید فاکتور بسیار مهمی است . از اوانیکسها تا مارادور و ..... میانگین 4 میلیون برای تفنگ و حدود یک میلیون برای تلمبه و حدود 500 هم برای دوربین به انضمام کاور مناسب و دوپایه خوب و ساچمه مناسب ... پس حدود 5.5 تا 6 باید بپردازید در وهله اول .

در یک PCP با انرژی 40 ژول به بالا نمی توان از ساچمه پرو مگنوم یا بیژن استفاده کرد بهتر است به کراسمن و JSB گرین بالا و سامیانگ 28 گرینی فکر کنید .
همانطور که دوست محترم Marksman M فرمودند مشکل از انجا اغاز می شود که باد تمام شود ... و شروع کنید به تلمبه زدن !!!
حالا تصور کنید تلمبه همراه ندارید یا بسیاری عوامل دیگر ... پس قابلیت استفاده در هر مکان و موقعیت تا حدودی محدود می شود .
در عرصه طراحی و زیبایی به عقیده من با یک مفهوم انتزاعی مواجهیم و پای سلیقه به میان می اید .
عیوب فنری ها ها را هم تا حدودی دوستان اشاره کردند ... انتخاب و قضاوت با شماست .

100 متر به بالا را هم چندان جدی نگیرید ... انهم برای یک پرنده با جثه کبک یا کوچکتر .البته دوستان با مهارت تیر اندازی بسیار بالا همواره هستند اما نمی توان انرا به همه عمومیت داد .

از قیمتهای این روزها اطلاع دقیقی ندارم ... حدودی قیمت دادم . البته هاتسان ها قیمت کمتری دارند اما بازهم در مقایسه با فنری ها بالا هستند .
شرمنده دکتر جان! Khansariha (226)فکر کردم منظورشون مقایسه است. چون در کل عیبی نسبت به فنری ها ندارند.گفتم که اساتید ورود نکردن .دیدم یک ماه بیشتره خاک خورده بود
بله تنها مشکلی که من نگفتم قیمتش بود که به نظرم ای مشکل شکارچیه نه اسلحه. اگه کسی پولش کافی باشه و اهل شکار زیاد باشه مسلما پی سی پی ارجح تره
بنده عرض کردم کشندگی داره نگفتم هرکسی میتونه بالا صد متر پرنده بندازه.پریروز دوستان یه دونه فاخته از صد و بیست متری با هاتسان ساچمه جی اس بی زده بودند.
لذتی که این یه دونه فاخته به آدم میده شصت تا قمری از بیست متری نمیده!
آها یه چیزی یادم رفت.پی سی پی بدون تلمبه اش(مثل At44 مارادور ویندی سیتی) در مقایسه با مگنوم های فنری سبک تره که این هم یه مزیته قابل توجهه.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
لینک مرجع