انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: مقايسه و انتخاب با توجه به قيمت
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
مبارکتون باشه ، فک کنم دیده می خواییش قیمت رو بالاتر گفته (یکی از اصول فروش فروشنده های بی ... ) تونستین یه ریویو و گروپ ازش تو تایپیک دیانا ها بذارید.
ممنون از همه
اینم عکس که ازش گرفتم با دوربین لب تاپ گرفتم کیفیتش کمه

[تصویر: e5xj0csyqlm9bolr954.jpg]

[تصویر: xubp8zils5vmz0iuw2f.jpg]

[تصویر: jgms09hzghui9y12zkl7.jpg]
دوستان به نظر شما بایکال خوبه یا آکار؟
با عرض سلام خدمت دوستان.
دوستان من تازه عضو سایت شدم و قصد خرید تفنگ بادی گامو تو رنج 300 تا550 (حالا 50 تا هم بالاتر پایین عیب نداره) رو دارم
قدرت واسم مهمه نه در حد خیلی زیادش.
با عرض سلام خدمت دوستان.
دوستان من تازه عضو سایت شدم و قصد خرید تفنگ بادی گامو تو رنج 300 تا550 (حالا 50 تا هم بالاتر عیب نداره) رو دارم(بدون دوربین)
قدرت واسم مهمه نه در حد خیلی زیادش دقت هم که مسلما باید داشته باشه.
خواهشا راهنمایین کنید.(البته اولین تفنگ بادییم هم نیست) فقط لطفا کمی سریع تر.
خیلی ازتون سپاس گزارم.
سلام
سروش جان این بحث به شکلهای زیادی بارها بحث شده و هرکدوم محاسنی دارن و معایبی و نکته اصلی اینکه بایکال دیگه دولتی نداره
سلام دوست عزیز تو اون رنج قیمت من بودم فقط شادو 1000 میگرفتم
قبلا داشتم واقعا تفنگ خوبیه بنظرم من اگه اولین تفنگ خوب گامو نباشه دومینه شرکت گامو هست از نظر قیمت و خوبیش
حالا پیشکسوتها بهتر نظر میدن 100%
به نظر شما تو مدلهای گامو کدوم مدل هاش برای شکار کبک و خرگوش و کبوتر تو فاصله ی 30 40 متری مناسبن؟؟؟؟(قدرت و دقت کافی)ی جوری که حیوونو زخمی نکنه؟؟؟؟بندازتش راحت.
تو رنج 300 تا 600 تومن؟؟؟؟(بدون دوربین)
خواهشا با تجربه ها تو شکار و اسلحه راهنمایی.ممنون.
خواهشا با تجربه ها تو شکار و اسلحه راهنمایی کنن لطفا.(اصلاحیه خط آخر)
آقایون تبریک می گم...کم کم بحث های مشاوره خرید هم اینجا باز شده! اصلا هدف اون عزیزی که تاپیک رو ایجاد کرده این نبوده و قرار بر این بود که تاپیک به صورت رفرنس باشه که نشد.بنابراین خواهش می کنم مشاوره خرید و سوالاتی از این دست در تاپیک های خودشون دنبال بشن تا موازی کاری نشه.این تاپیک فعلا بسته می شه تا درباره اش تصمیم گیری بشه و به روال خودش برگرده.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
لینک مرجع