انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: مقايسه و انتخاب با توجه به قيمت
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
(2013-01-02 11:50 PM)OneshotOnekill نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان کسی تجربه کار با Retay 100X داره ؟
چجور اسلحه ایه از نظر کیفت و دووم آوردن ! جنس ترکیه بهر حال...
این لینک شرکتش:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قیمت :310تومن...
موندم بین اینو
525 تومن gamo cfr
350 تومن gamo shadow1000
کدوم نسبت به قیمتش مناسب تره...

بنظر من دوست عزیز گامو بگیر . یه بنده خدا ریتا خریده بود داخل کارتن فکر کرده داخل کارتن هست سالمه که برده خونه دیده اصلا تفنگ به ضامن نمیره که من همونجا بودم پسش آورد و یکی دیگه برد . مغازه یکی از دوستان فروشنده چند ریتای برگشتی هست که حاکی از کیفیفت پایین اون داره .
همم احتمالاً cfr بگیرم پس با این حساب...
ممنون از راهنمایی دوستانKhansariha (8)
واییییییی...
خسته شدم!
یه لطفی به ما بکنین بگین ترتیب اینا چه جوریه؟(از خوب به بد مرتب کنید)
1.gamo cfx
socom tctical.3
socom 1250.4
maxima.5
لطفا جمع بندی کنید و مثلا نگینxxقدرتش خوبه ولی خیلی لگد میزنه.
میخوام یکیشونو بخرم ولی گیر کردم!
چون تا حالا از هیچ کدوم از تفنگ هام راضی نبودم,این دفعه میخوام پشیمون نشمKhansariha (226)Khansariha (367)
خودم تاکتیکال رو دوست دارم ...میخوام نظر شما رو هم بدونم.
آخرش نفهمیدم وزن socom1250چه قدره...تو ایران گامو یه چیزه, تو سایتای خارجی یه چیز دیگه.
راستی چرا عکس های تو ایران گامو با سایت اصلی گامو فرق میکنن؟(بعضی ها مثلsocom carbine و socom tactical و همه ی سوکوم های دیگه عکسشون فرق میکنه)
Khansariha (226)
سلام به همه عزیزان

دوستان نظر شما درباره خرید بادی گامو

بین شاو 1000 و سی اف آر چیه ؟؟؟

دلیلتون چیه ؟

قیمت یک دلیله/خوب

ولی دوام یا کیفیت قطعات

برد مفید

قدرت تفنگ

دقت در نشانه گیری

ضربه و لگد تفنگ

خواهشا همه را ذکر کنید و از قلم نندازید ...
کسی خونه نیست؟؟؟؟؟؟Khansariha (290)
دوستان به هر دوتون تفنگ های خانواده cf گامو رو توصیه میکنم و در انتخاب لول ثابت در برابر کمر شکن شک نکنید...
مهرداد جان CFR نسبت به شادو از همه لحاظ برتری داره الی سرعت ساچمه گذاری...
دتوناتور جان بنظر من از محصولات گامو فقط شادو و دلتا و سی اف ارزش خرید دارن چون بقیه قیمتشون بخاطر یه چیز الکی بالا هست.
اگر هم قدرت زیاد خواستید که من گامو رو توصیه نمی کنم ولی خوب بهترین گزینه هاش هانتر 1250 و سوکوم 1250 هستند.
دوستان امروز از این مگنوم 1000 ها دیدم .کیفیت قطعاتش بد نبود.
روش نوشته بود
ktsg design in germany
مغازه داره که خیلی تعریفش رو می داد. می گه همه قطعاتش به کیفیت 350 است و خرابیش خیلی کمه و تحت لیسانس آلمانه
فیمتش 680 در مقابل 350 که یک و خورده ای هست
به نظرتون چطوره؟ کسی نداشته؟
چرا عزیزم من خودم دارم واقعا هم دقتش هم قدرتش عالیه من که ازش راضیم Khansariha (214)
(2013-01-06 10:13 PM)mayer نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چرا عزیزم من خودم دارم واقعا هم دقتش هم قدرتش عالیه من که ازش راضیم Khansariha (214)
چند وقته دارینش؟ چند تا شلیک داشتین باش؟
ببخشید دوستان.......
به دلیل نایاب شدن محصولات گامو اگه تا همین هفته نخرم گامو به تاریخ می پیونده!
پس لطف کنین اگه سر راهتون یکی از این مدل ها رو دیدین حتما منو خبر کنین...در هر جای کشور!!!
socom tactical
cfr whisper
cfx(رویال نباشه)
((اگه این ارسال رو جاهای دیگه هم دیدین عصبانی نشین!چون خیلی عجله دارم همه جا گذاشتم!))
Khansariha (90)Khansariha (86)Khansariha (76)Khansariha (29)Khansariha (125)Khansariha (92)
Khansariha (33)Khansariha (146)Khansariha (176)Khansariha (191)Khansariha (179)Khansariha (366)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
لینک مرجع