انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: مقايسه و انتخاب با توجه به قيمت
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
باسلام:
دوستان بین 850 umarex و مدل 1250 بجر کپسول و رگلاتور فرقی وجودداره باری تبدیل کردن و ارزش تبدیلو داره.
با تشکر
به نظر شما ساچمه پرو مچ نسبت به مچ برتری دار؟

وقتی می خوام توی لوله ساچمه رو بزارم - مچ راحت جا میگیره - فکر کنم یه کم قطرش کوچیکه؟!

مدل wispher کرال نسبت به مگنوم اون بهتره؟
و اینکه ساچمه Magnum برای شادو 1000 خوبه؟
امروز رفتم پرو مچ گرفتم - وقتی بهش دست میزنی اون گرد سربی به دستت میشینه (تا به حال اینجوری نشوده بود) + بوی شبه به بوی ماتیک(رژ لب) داره - اگه اینجوری باشه اشکال داره؟

در فاصله 20 متری 4 نوع ساچمه را در چندین نوبت با سلاح گامو شادو 1000 تست زدم:

مچ : اکثرا روی هدف میزنه و گاهی یه کم بالا میزنه
پرو مچ : اکثرا روی هدف
پرو مگنوم : انحراف به راست میزنه
اکسپندر : انحراف به راست میزنه

در ضمن دوربین تنظیمه + تفنگ ثابت.

نظرتون چیه؟
یاشار جان مبحث ساچمه خیلی طولانیه به این تاپیک هم ربطی ندار ولی من یکم برات توضیح میدم و بعدا شما یه سر به تاپیک تجربیات ساچمه ها بزن

اولا هیچکدوم این ساچمه های که مصرف کردی ساچمه های خیلی دقیقی نیست ولی پرومگنوم و مچ بد نیستن تا زیر 40 متر برای شکار عالی هستند و برای گروپ گیری گروپهای زیاد جمعی نمیدن ولی من با توجه به اسلحه شما اینا رو دارم میگم کالیبر اسلحتون رو نمیدونم ولی زیاد فرقی نداره

برای گروپها و دقت زیاد باید از ساچمه های گرون قیمت جی اس بی و فالکون و کراسمن هایلپونتت استفاده کرده که از 55جی اس بی هزار تومان برای یه بسته 500 تایی شروع میشه تا 95 هزار تومان برای کراسمن

اگر تفنگتون 5.5 بود ساچمه های بارکودا 5.5 و 4.5 خیلی عالی هستند و دقت خوبی میگیری ساچمه های سر تیز اصلا به درد گروپ گیری نمیخورن چون تو بالستیک و پررواز ساچمه تاثیر میزاره شما کالیبرت رو بگو و میزان هزینه ای که میتونی بکنی تا بهتر بتونم راهنماییتون کنم؟Khansariha (8)
از شما متشکرم - کالیبر 22 یا همون 5.5 - من توی فاصله 20 متری یه دونه در نوشابه رو گزاشتم - اگه یه شکار بود که حتما می خوره - فقط می خواستم تفاوت و دقت ساچمه هارو بدونم

و همین ساچمه های گامو برای من کفایت می کنه

می خوام بدونم ساچمه مگنوم خالی برای شادو 1000 مناسب هست یا نه و اینکه به خان آسیبی میرسونه؟

امروز رفتم پرو مچ گرفتم - وقتی بهش دست میزنی اون گرد سربی به دستت میشینه (تا به حال اینجوری ندیده بودم) + بوی شبه به بوی ماتیک(رژ لب) داره - اگه اینجوری باشه اشکال داره؟
فقط پرومگنوم با این شرایط شما بقیه به خان آسیبی نمیروسنه ولی بهترین بالستیک تو ارزونا فقط و فقط پرومگنوم و بعد مچ Khansariha (8)
دوستان امروز رفتم 1 بسته ساچمه پرومگنوم گرفتم از یه فروشگاه ورزشی که ساچمه هارو با قیمت قدیمی + سری ساخت قدیمی میداد و آدم منصفی هستش

کسی زیاد از اون ساچمه نمیگیره - پرو مگنوم 6 تومن گرفتم با اینی که 1 ماه پیش 9 تومن گرفتم فرق میکنه:

1 : نسبت به 9 تومنی درخشندگیش بیشتره
2 : قابش زمینه مشکی نیست

این هم عکساش - مشکلی که نداره؟؟ نکنه تقلبی باشه؟

[تصویر: 8r2sau0o9czsgqjrl23.jpg]
رفیق شما که عکس به این بزرگی گذاشتی صفحه 14 ساعته لود میشه!!
حداقل یه عکس باکیفیت بذار بشه دید چی گرفتی!! Khansariha (219)Khansariha (219) تو این عکس که نمی شه پرداخت ساچمه ها رو دید چطوره.اگه تونستی یه عکس با کیفیت بگیر و بفرست برای من بذارم تو پستت.Khansariha (8)
این هم یه عکس HD دوستان در ضمن هر نمونه از هر ساچمه رو شستم و اینکه 6 تومن درخشانتر از 9 تومنی شد؟!

[تصویر: 11064176136308566404.jpg]
دوست عزیز yashar
اینها که از نظر ظاهر باهم فرقی ندارند ترازوی دیجیتال هم که نداری وزنشون کنی ببینی گرینش با روی جعبه اش میخونه یا نه وکیفیت ساختشون هم تقریبآ یکی بنظر میاد ولی سمت راستی یکم بهتره فقط یا جنس سربشون متمایزه یا در اثر رطوبت و اکسیدکی تغییر رنگ دادند
Khansariha (8)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
لینک مرجع