انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: مقايسه و انتخاب با توجه به قيمت
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
دوستان
دوربین زیر 300 تومن برای PCP چی خوبه ؟ با حد اقل زوم 16

Khansariha (8)
دوستان من تازه کار هستم.نمی دانم آیا اصلا جای این سوال اینجاست یانه.من می خواهم یه تفنگ ساچمه ای بخرم دوست دارم یه تفنگ نیمه اتومات داشته باشم مثل پنج پران .البته نمی دونم تفنگهای نیمه اتومات کارایی تفنگ های دو لول را دارند یانه.رفیقم یه ساچمه ای پنج پران مارک هوقلی ترک داردباهاش شلیک کردم خیلی لذت بخش بود در ضمن ترک چندین مارک داره نمی دونم گدام بهتره :آکار ،یلدیز،هوقلی، کرال،ظفر دوستان اگر راهنمایی کنند ممنوع می شوم
(2012-11-04 06:25 PM)Reza51 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان
دوربین زیر 300 تومن برای PCP چی خوبه ؟ با حد اقل زوم 16

Khansariha (8)

به نظرم گامو 6*24*50
(2012-12-13 09:35 PM)mmokhles نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان من تازه کار هستم.نمی دانم آیا اصلا جای این سوال اینجاست یانه.من می خواهم یه تفنگ ساچمه ای بخرم دوست دارم یه تفنگ نیمه اتومات داشته باشم مثل پنج پران .البته نمی دونم تفنگهای نیمه اتومات کارایی تفنگ های دو لول را دارند یانه.رفیقم یه ساچمه ای پنج پران مارک هوقلی ترک داردباهاش شلیک کردم خیلی لذت بخش بود در ضمن ترک چندین مارک داره نمی دونم گدام بهتره :آکار ،یلدیز،هوقلی، کرال،ظفر دوستان اگر راهنمایی کنند ممنوع می شوم

دوست عزیز هر کدام برای شکاری ساخته شدن و هر کدوم مزایا و معیبی دارن راستی منظور شما از هوقلی چه مارکیه منظورتون هولگوست ؟؟؟!!!!

این برند هایی رو هم که نام بردید همشون خوبن فقط در مورد ظفر من نشنیدم و اطلاعی ندارم
(2012-12-13 10:01 PM)royal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-12-13 09:35 PM)mmokhles نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست عزیز هر کدام برای شکاری ساخته شدن و هر کدوم مزایا و معیبی دارن راستی منظور شما از هوقلی چه مارکیه منظورتون هولگوست ؟؟؟!!!!

این برند هایی رو هم که نام بردید همشون خوبن فقط در مورد ظفر من نشنیدم و اطلاعی ندارم

منظورم از هوقلی ،همان دوعقاب است {huguly}استفاده من ازتفنگ بیش برای شکارپرندگان و تفریح می باشد البته دربین مارکهایی گفتم آکار 6 تیروبقیه 5 تیرظرفیت دارند وهمگی نیمه اتومات .
دوست گرامی اون هولگوست و همون دوعقابه معروفه که واقعا میتونم بگم بینظیره و بسیار با کیفیت اگه 5 تیرش گیرتون میاد در خریدش شک نکنید البته برند هایی مثل سارسیلماز و اتا و ارم سان و اکار و یلدیز و کرال هم بسیار مناسب هستن و برای این شکار ها هم کاملا جوابگو هستن
(2012-12-13 11:15 PM)royal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست گرامی اون هولگوست و همون دوعقابه معروفه که واقعا میتونم بگم بینظیره و بسیار با کیفیت اگه 5 تیرش گیرتون میاد در خریدش شک نکنید البته برند هایی مثل سارسیلماز و اتا و ارم سان و اکار و یلدیز و کرال هم بسیار مناسب هستن و برای این شکار ها هم کاملا جوابگو هستن

اسمش هوگلی است این هم آدرس سایتش دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به راحتی می تونم تهیه اش کنم آیا اطلاعاتت دقیقیقه که ازمارکهایی مثل آکار و یلدیز بهتره
والا دوست عزیز اگه الان من بگم بهتره خیلیا میان میگن چرا اینو میگی الا بستگی داره شما کدومو دوست داشته باشید همه اینایی که گفتم عالی هستن ولی نظر شخصیه من اینه که دوعقابه انتخاب بهتریه Khansariha (8)
دوست عزیز تفنگ های نیمه اتومات آیا قدرت و برد دو لولها دارند
دوست عزیز برد بیشتر به نوع فشنگ و طول لول و چوک ربط داره تا دولو ل و 5 تیر
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
لینک مرجع