انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: مقايسه و انتخاب با توجه به قيمت
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
آیا درتهران مغازه ای سراغ دارید که پنج تیرترک نمونه داشته باشد
نه دوست عزیز از دوستان تهرانی بپرسید یا در تاپیک مورد نظرش سوالتونو بپرسید Khansariha (8)
(2012-12-13 09:35 PM)mmokhles نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان من تازه کار هستم.نمی دانم آیا اصلا جای این سوال اینجاست یانه.من می خواهم یه تفنگ ساچمه ای بخرم دوست دارم یه تفنگ نیمه اتومات داشته باشم مثل پنج پران .البته نمی دونم تفنگهای نیمه اتومات کارایی تفنگ های دو لول را دارند یانه.رفیقم یه ساچمه ای پنج پران مارک هوقلی ترک داردباهاش شلیک کردم خیلی لذت بخش بود در ضمن ترک چندین مارک داره نمی دونم گدام بهتره :آکار ،یلدیز،هوقلی، کرال،ظفر دوستان اگر راهنمایی کنند ممنوع می شوم

آیا دوستان دیگه نظری در مورد مارک های اعلا م شده دارند
(2012-12-13 11:59 PM)mmokhles نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آیا درتهران مغازه ای سراغ دارید که پنج تیرترک نمونه داشته باشد

شاید نوری داشته باشه.یه سر بزنید.
امروز به مغازش یه نگاه انداختم اما زیاد با دقت نبود.فقط چشمم یه برنو کوتاه را گرفت و دید(که دوپایه و دوربین روش بود)،بقیه ساچمه زنی بود.قبلا(چند ماه پیش) یادمه داشت.
امروز هه بازم پرسیدم سلاح دولتی امده یا نه که جوابش نه بود(انگار تا 10 سال دیگه هر روز هم بریم بپرسیم جوابش نه هست)
سلام

خیلی گشتم

هر چند زیاد وقت ندارم

ولی تایپیکی پیدا نکردم که بین ساچمه تفنگ بادی نوک تیز و نوک پهن نظری داشته باشه

سوالم اینه که فرق این دو نوع گلوله در چیه؟؟؟

کدوم برد بیشتری داره ؟

کدوم برا شکار مناسبه

و کدوم برد بیشتری داره؟

اثر تخریب این دو گلوله چطوره؟

آخه امروز میخواهم یه تعداد تیر بخرم

(پدرم در آومد بلکه یه تایپیک مناسب پیدا کنم ولی نشد، خواهشا همین جا پاسخ دهید)
این مربوط به تاپیک ساچمه مناسب هست ولی:

ساچمه های موجود معمولا چند شکل دارن:
سر پهن یا همون صاف، گنبدی،نوک تیز و هالوپوینت.

ساچمه های سرپهن بیشتر برای تیراندازی دقتی مسافت 10 متر نهایتا تا 15 متر طراحی شدن.شکل سر اونها برای پانچ کردن کاغذ سیبل طراحی شده.طبعا انتظار دقت بالا برای اونها خارج از رنج مربوطه متصور نیست.
ساچمه های گنبدی معمولا چند منظوره هستن.ولی این ساچمه ها به طور غالب برای پرواز بهتر و مخصوص مسابقاتی مثل فیلدتارگت و برای رنجی بین 10 تا 60 متر طراحی شدن و تجربیات هم نشون داده که برتری اونها کاملا مشخصه.
نوک تیزها(مثل گامو مگنوم و استراتون) بیشتر ساچمه شکاری هستن نه دقتی.
ولی هالو پوینت ها ساچمه هایی هستن که بسته به برند کاملا رفتارهای متفاوتی نشون میدن.در یک طرف ما کراسمن هالوپوینت رو داریم که دقتی بسیار خوب و تخریبی به همون نسبت خوب داره در طرف دیگه اچ اند ان کرومگنوم که تخریب وحشتناک ولی دقت نه چندان خوب.
امیدوارم جوابتون رو گرفته باشین.Khansariha (8)
دوستان کسی تجربه کار با Retay 100X داره ؟
چجور اسلحه ایه از نظر کیفت و دووم آوردن ! جنس ترکیه بهر حال...
این لینک شرکتش:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قیمت :310تومن...
موندم بین اینو
525 تومن gamo cfr
350 تومن gamo shadow1000
کدوم نسبت به قیمتش مناسب تره...
با سلام به دوستان
یک راهنمایی درباره خرید اسلحه سری pcp , co2 داشتم
یک دوستی یک والتر ۸۵۰ داره کاملا نو و تمیز هستش این دوستم یک مخزن قابل شارژ برای این اسلحه تهیه کرده که تا ۲۰۰ بار قابل شارژ قیمتی که به من با این مخزت تحویل می ده ۱میلیون تومان البته یک دوربین اصل والتر هم داره که حاظر ۲۰۰ اون بده می خواستم از شما دوستان و اساتید بپرسم ارزش داره این اسلحه تهیه کرد از باب استحلاک و سرویس و نگهداری و اینکه لوازم پیدا می شه >>>؟؟؟؟
در ضما باتوجه که این اسلحه با داشتن مخزن قابل شارژ به یک pcp تبدیل میشه از قدرت خوبی برخوردار هست یا نه ؟؟؟؟؟

راستی یک سوال دیگه این به نظر شما این اسلحه بهتر با هاتسون ۴۴ ??????
چون فکر می کنم در یک رنج قیمت باشه هاتسون الان نوش قیمت گرفتم ۱۶۸۰ تا ۱۶۴۰ میشه گرفت اگرم دسته ۲ باشه میشه ۱ تا ۱۲۰۰ پیدا کرد !!!!!!!
راستی اگر بخوام از خارج ایران خرید کنم به نظرتون از کدم کشور راحتره

ترکیه فکر کنم بهتر باشه ؟؟؟؟
یا دبی یا کردستان عراق
ترکیه و کردستان بهتر هست
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
لینک مرجع