انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: آموزش تعمیرتفنگ و دوربین
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
(2015-06-28 03:01 PM)tinger نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقای علی رحمانی جواب سوال اول شما بله هست،اگر میخواهید دقت و قدرت و عملکرد تفنگ ارتقا پیداکنه و دوربین خراب نشه و همچنین مشکلاتی که گفتی برای تفنگ پیش نیاد حتما انجام تغییرات در پیستون و هادی فنرتوصیه میشه وباید لول فنر و واشر پیستون تعویض بشه .
حالا اگر تاحالا تفنگ بادی باز نکردی حتما باید پیش یک کاربلد بروی چون حتی اگر به مسایل فنی تفنگ آگاهی داشته باشی بدون فنرجمع کن جازدن فنر و بستن تفنگ به تنهایی امکان پذیر نیست.
ممنون
یه فنی کار میشناسم،فکر کنم باید این کار رو بکنم که تفنگ رو بدم بهش بازش کنه و من لوله هادی و سر پستون اصلی رو ازش بگیرم ببرم تراشکاری و برش گردونم تا برام کار بندازه
شما راه دیگه ای به نظرت میرسه؟
چون این بابا اجازه نمیده کارشو ببینم و 1:چیزی دستگیرم نمیشه 2:تفنگم صفره لامصب،یه جوری میشم بدم دستش و بالا سرش نباشم
راهنمایی کنید لطفا
البنه باز کردن تفنگ چندان کارمشکلی نیست بلکه بستن اون هست که به مشکل هست میتونی اول بازش کنی و لول فنر و واشررو ببری بران بتراشن بعدش بدی جمش کنه در یوتیوپ هم امکان داره نحوه باز کردن تفنگ های فنری هاتسان باشه
باید هاتسان سرچ کنی چون در خارج مارک رنجر وجودنداره.
برای باز کردن هم ابتدا پیچهای قنداق و ماشه و بعد هم پیمهای سیلندر و پیچی که لول رو به بدنه متصل میکنه رو باید باز کنی منتها مراقب ماشه باش قطعات وپیمهاش نریزه بهم چون ماشه رنجر اجزای زیادی داره.
البته اینطوری نمیشه آموزش داد وامکان فرستادن عکس هم ندارم وفعلا راه حل دیگه ای بنظرم نمیرسه .
سلام.دوربین دو چشمی شکاری من از اون قدیمیاست ساخت روسیه.الان دچار دوبینی شده.خواستم بپرسم اشکال از کجاست منشوراش تکان خورده؟ من خودم میتونم دوربینو باز کنم منشورشو تنظیم کنم یا کار استاد کاره و تخصصی هست.چون خودم تقریبا کارای فنی بلدم؟منتظر جوابم
[تصویر: 489f8a91e31471c23d7b9c95dcb94272.jpg]
با سلام
دوستان اين عكس واشر پيستون ديانا ٥٦ به نظر دوستان وقت تعويضش رسيده يا نه .البته تفنگ خيلي بي دقت شده

Patriot
(2015-11-08 03:14 PM)کلوسر نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.دوربین دو چشمی شکاری من از اون قدیمیاست ساخت روسیه.الان دچار دوبینی شده.خواستم بپرسم اشکال از کجاست منشوراش تکان خورده؟ من خودم میتونم دوربینو باز کنم منشورشو تنظیم کنم یا کار استاد کاره و تخصصی هست.چون خودم تقریبا کارای فنی بلدم؟منتظر جوابم

خودتون می تونید باز کنید ولی خیلی سخت وخیلی حساسه .به نظر من بدید تعمیر کار بهتره هزینه دوبینی زیاد نیست
(2015-11-09 12:26 AM)SAAZEARA نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
دوستان اين عكس واشر پيستون ديانا ٥٦ به نظر دوستان وقت تعويضش رسيده يا نه .البته تفنگ خيلي بي دقت شده

Patriot

دوست من اینجوری کسی نمیتونه بگه باید رو تفنگ بسته بشه و تست واشرو انجام بدین ک البته کمی برا 56 سخته چون از بقل کوک میشهKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
ممنون. واقعا گيج شدم همه چيزو چك كردم

Patriot
(2015-11-09 12:26 AM)SAAZEARA نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام

Patriot

سلام دوست عزیزKhansariha (8)Khansariha (8) ظاهرا که سالم است برای اطمینان از سالم بودن پستون را داخل سیلندر قرار دهید وسوراخ خروجی باد را باانگشت گرفته وپستون را بسمت بیرون بکشید تا نزدیک انتهاسیلندر وپستون را رها کنید Khansariha (8) اگر پستون بسختی به سمت عقب حرکت کرد وبعد از رها کردن باسرعت وقدرت به سمت جلو حرکت کرد واشر سالم است واگر همانجا که رها نمودید بی حرکت ماند باید تعویض شود البته انگشت را باید محکم نگه دارید تا هوا عبور نکند برای اطمینان بیشتر چند بار امتحان کنیدKhansariha (8)Khansariha (8)باتشکر
تشكر فراوان

Patriot
واشر پیستون به نظر من کاملا سالمه. یه اورینگ هم توی قسمت ورودی سیلندر متحرک به ابتدای لوله قرار داره که اون رو هم باید چک کنید تا پارگی نداشته باشه. اگه اون هم سالم باشه مستقیم برو سراغ دوربین که دیانا 54 و 56 تخصص خوبی توی ناکار کردن اجزای داخلی دوربین دارند Khansariha (8)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
لینک مرجع