انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: آموزش تعمیرتفنگ و دوربین
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
(2013-08-20 01:50 AM)MAXI نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
واشر کپ را چطوری عوض کنم و چه جنسی بزارم.

اگه فابریکش چرمی هست مثل سلاح چینی میتونی از چرم کمر بند یا اماده که تو بازار هست استفاده کنی.واگرم پلاستیکی هست میتونی از اورینگ پیک نیک گاز استفاده کنی یا شیلنگ گاز که خلاقیت خودمه وخوب جواب میده.چنس خوب که خوب چفت میشه واشر الی رنگ مغزی شیر اهرمی است....
سپاس از دوست ارجمندم اقا شهاب و سایر دوستان گرامی که بی دریغ اطلاعاتشون را در اختیار سایرین قرار میدهند و ارزوی موفقیت روزافزون کلیه دوستان سایت Khansariha (8)Khansariha (8)
امروز دلو به دریا زدم و شادو 1000 را باز کردم ببینم واشر سر پیستونش سالمه بعد از مطالعه مطالب دوستان گرامی ( که مدتی است در اوقات فراغت به ان مشغولم ) به راحتی شادو را باز کردم که واشر تقریبا خوب بود بهد از گریس کاری فنر مجددا انرا بستم قدرتش بهتر شده اینجا جا دارد از کلیه پیشکسوتان گرامی که با بیان تجربیاتشون به بقیه کمک میکنند تشکر کنم همیشه موفق باشید
سلام پیستون گامو دلتای من در نمیاد چه کار کنم...؟!Khansariha (290)Khansariha (290)Khansariha (290)Khansariha (367)Khansariha (367)Khansariha (367)
دوستان سلام.برای تفنگم(کرال مگنوم) مشکل خطر ناکی پیش اومد.الان چند باره خود به خود بدون اینکه ماشه رو بکشم شلیک می کنه.مشکل از کجاش هست؟چه کاری باید انجام بدم؟
با سلامKhansariha (8)
قسمتی رو که با علامت قرمز نشون دادم به احتمال قوی خورده شده و زاویه اش کم شده!
[تصویر: 14042311331.jpg]
دو کار میتونید انجام بدید،از تعمیر کار در صورت وجود،اون قسمت رو تهیه کنید یا کمی به اون قسمت که خورده شده و زاویه اش کم شده،جوش بزنید و بعد با حوصله به صورتی که در عکس میبینید در بیارید،یعنی جایی که با پیستون درگیر میشه 90درجه باشه!
آخرین مرحله خرید دستگاه ماشه هست،البته بنده قوی ترین احتمال و اشکال رو خدمتتون عرض کردم،باید تفنگ رو باز کنید.
با سلام دوستان یه دوستی دارم یه دوربین داره که خراب میشه بازش میکنه مثلا درستش کنه میزنه فنر طوق داخلی که زوم دوربین روش قرار داره رو از جا در میاره حالا اورده پیش من درستش کنم از همه جاش سر در میارم جز اون فنر که نمیدونم کجا میفته لطفا اگر کسی در موردش چیزی میدونه راهنمایی کنهKhansariha (8)
کسی میدونه این فنر که دورش خط کشیدم چطوری میفته؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یا علی.
با سلامKhansariha (8)
حقیقتش جایی بهتر از این تایپیک برا مطرح کردن این سوال پیدا نکردم حالا اگه جاش اینجا نیست ممنون میشم مدیران حذف کنن و یا به قسمت مربوطه انتقال بدن.
میخواستم بدونم آیا واشر پیستون کرال به شادو 1000 میخوره؟چون هرچقد تو شهر خودم گشتم نه واشر شادو1000 پیدا شد و نه واشر دیانا27 ممنون میشم راهنمائیم بفرمائیدKhansariha (8)
(2014-07-02 12:11 PM)KRALMAGNUM نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام دوستان یه دوستی دارم یه دوربین داره که خراب میشه بازش میکنه مثلا درستش کنه میزنه فنر طوق داخلی که زوم دوربین روش قرار داره رو از جا در میاره حالا اورده پیش من درستش کنم از همه جاش سر در میارم جز اون فنر که نمیدونم کجا میفته لطفا اگر کسی در موردش چیزی میدونه راهنمایی کنهKhansariha (8)
کسی میدونه این فنر که دورش خط کشیدم چطوری میفته؟]

یا علی.

سلام
از حالت اثری که روی تیوپ گذاشته باید تشخیص بدهید که درچه جهتی فنر قرار میگرفته آیا حلال فنر به زیر تیوپ داخلی دوربین درگیر میشده و یا برعکس دو پایه در گیر میشده

یک سری به این تاپیک تعمیرات بزنید بعضی دوستان راهنمائی کردند Khansariha (8)
(2014-07-02 12:11 PM)KRALMAGNUM نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کسی میدونه این فنر که دورش خط کشیدم چطوری میفته؟
یاعلی.

سلام دوست عزیز
علی آقا توضیحش و دادن. منهم تو عکش مشخص کردم براتون.
در داخل دوربین جایی که با قرمز مشخص کردم . نگاه کنی یه فرورفتگی با اندازه پهنای این فنر وجود داره. دقیقا میشه تو نقطه مقابل برایند دو طبلک. مثل عکس زیر
[تصویر: 03_14140438257119231.jpg]
قسمت شماره 1 فنر که تخت هست میفته تو این شیاری که گفتم.
قسمت شماره 2 هم قوس فنر هست مطابق عکس بالا زیر تیوب قرار میگیره.
قبل از جا زدن حتما طبلکها را کامل باز کنید. اگر براتون مقدور باشه عدسی جلویی را در بیارید خیلی کارتون راحت تر میشه.
[تصویر: k7ywvojmuu3skutkb0g.jpg]
سلام.دوستان واقعا نمیدونم با چه زبونی باید ازتون تشکر کنم خیلی راهت فنرو جا انداختم تموم شد.اقا علی ممنونKhansariha (8)
اقا kingzax از شمام منونم دوست عزیزKhansariha (8)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
لینک مرجع