انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: آموزش تعمیرتفنگ و دوربین
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
با سلام دوستان من هم تاز یه اسنایپر گرفتم تفنگ بدی به نظر نمی یاد وزنش برام خوب شده به لگدش عات کردم فقط و فقط یه خورده دقتش کمه که از شما اساتید می خوام برام یه راحل پیدا کنید به نظر شما کدوم واشر براش خوبه که عوض کنم اصلا من می خوام دقت بره بالا حتی اگه قدرتش یه خورده بیاد پایین البته نه زیاد چون برای شکارای بزرگ می خوام دوستان با تشکر.
تازه من تا حالا سلاحم هم رو باز نکردم می ترسم خرابش کنم اگه امکان هست به من یاد بدید با تصویر باشه که عالی.
سلام دوست عزیز ، مبارکت باشه ، خوب اسنایپر 125 هستش و همینجوری !!Khansariha (219)
ولی آقا میلاد مدیر سایت یکی داشت (الان نمی دونم داره یا نه ) که تجربیات گروپ و ساچمه مناسب و نحوه افزایش دقت رو روش آزمایش کرده و اگه برگردی به چند صفحه قبل تر تو همین تایپیک می تونین مطالعه کنین

Khansariha (8)
تذکر : دوست عزیز Assassin's سئوالتان را یکجا مطرح کنید کافیه .
موضوع سئوال شما مربوط به همان تاپیک هاتسان اسنایپر هست . ممنون از دقتی که بخرج خواهید داد

MAXI

دوستان من یک دوربین دارم4*32که روش نوشته گلدن ایگل که احتمالا چینی هست.روی62چینی میبندم ولی همش تنظیمش به هم میخوره.تنظیمش میکنم باز فرداش خرابه.بنظر شما مشکل از کجاست.اولش اینطوری نبود.Khansariha (367)
دوربین رو چطوری برای عوض کردن ریتکل باز کنم؟چطور طبلک هاش رو با مدل تاکتیکال عوض کنم؟

MAXI

واشر کپ را چطوری عوض کنم و چه جنسی بزارم.
دوستان ارجمند درود
نظرتون در باره بی اس ا سوییت 3-9*40ای چیه ؟ دوربین بدرد بخوری است یا نه ؟خارج از کشور 99.9 دلار قیمتشه ارزش خرید داره ؟Khansariha (8) سپاس
(2014-02-28 08:33 PM)GHORBANII نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان ارجمند درود
نظرتون در باره بی اس ا سوییت 3-9*40ای چیه ؟ دوربین بدرد بخوری است یا نه ؟خارج از کشور 99.9 دلار قیمتشه ارزش خرید داره ؟Khansariha (8) سپاس

سلام.اگه ساخت انگلیس باشه و از فروشگاه معتبر خارجی یا نمایندگی BSA در خارج از ایرن تهیه کنید عالی و جزو بهترین هاست...چون آنتی شوک هم داره و زیرولاک و...البته تو سایت زده بود 99 $ پارسال ولی من 135 $ پایین تر نتونستم پیدا کنم...البته یه مدل دیگشو خریدم و واقعا مهشره...!در ضمن دوست گرامی توجه کنید که BSA Sweet های داخل ایران 90% تقلبی هستند...
از قرار سفارش امریکا و ساخته شده در چینه 99.9 دلار می ارزه ؟
Khansariha (8)
منظور از زیرو لاک چیه ؟
لطفا یه سری بزنید به تاپیک مربوطه جناب قربانی عزیز...چون اینجا نمیشه راجبش صحبت کرد.ممنونمKhansariha (8)
(2014-02-28 09:46 PM)GHORBANII نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون میشه بفرمایید کدوم تایپک چون متاسفانه پیدا نکردمKhansariha (226)

توی پ.خ عرض کردم خدمتتونKhansariha (8)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
لینک مرجع