انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: آموزش تعمیرتفنگ و دوربین
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
اینجا هم پرچم بالا باشهKhansariha (256)
Khansariha (226)سلام
من دوربین لیپرز میخوام .تازم یه 56 گرفتم و چیزی راجبش نمیدونم البته اکثر مطالب رو خوندم ولی راجب نگهداری تفنگ 56 چیز زیاد نبود خودم براش یه دوپایه و یه پایه ثابت برای بستن دوربین درست کردم . قبلا با تفنگ بادی چینی کار کردم اما از دیانا چیزی نمیدونم تو سربازی هم تو تیر اندازی با ژ3 تشویقی زیاد گرفتم . تیر انداز بدی نیستم اما راجب بستن دوربین و اینکه چطور از طراز بودن اسلحه و پایه دوربین و مقدار دوری که باید پیچهای دور دوربینو سفت کرد که یکی زیاد و کم نشه و اینکه اگه توی پیه دوربین میشه از چسب دوطرفه استفاده کرد یانه چیزی نمیدونم .واینکه دوربین لیپرز رو از کجا میتونم تهیه کنم .
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینم پایه ثابت کسی نظری برای بهتر شدن کار داره بگه ممنون میشم

(سورنای عزیز لطفا سایز عکسهارو تصحیح کنید و صفحه رو بیش از حد سنگین نکنید من حدود 5 دقیقه منتظر لود شدن بودم!!!alinozad)
سورنا جان
خداوكيلي خودت ميتوني روي كامپيوترت اين صفحه رو لود كني داداش سايز عكسات خيلي بزرگه دوستاني كه از دايل آپ استفاده ميكنن چطور بايد اين صفحه رو لود كنن خدا ميدونه
سلام به همگی

دیروز اسلحه رو که برداشتم و اماده کردم برای تیراندازی دیدم فشار کیج 50 بارو نشون میده خیلی تعجب کردم وقتی امدم شارژ کنم دیدم از اسلحه داره

هوا خارج میشه خوب نشد تیراندازی کنم امدم خونه اسلحه رو خیلی خیلی ارم باز کردم چون دوست ندارم جای اچار روی سلاح بیفته جوری که اگه خش و جای

اچار پیدا باشه اسلحه رو میفروشم خوب یکم روی این مورد حساسم . خوب زیر اسلحه و انتها سیلندر روی بدن اصلی دوتا پیچ الن مغزی بود اون دو پیچ

رو باز کردم و مخزنرو خارج کردم یکم خمیرریش زدم تا متوجه شدم از انتهای سیلندر هوا خارج میشه خوب هوای سیلندرو با فشار دادن یکباره سوزن والو مخزن

خارج کردم و بعد با نگهداشن خود سیلندر و 1 اچار والو رو باز کردم و اورینگ خراب شده رو با اورینگ سیلیکنی تعویض کردم اینم تصویر

فکر میکنم خیلی برای اقا جاوید وسعید جان مفید باشه جاوید جان توجه کن چه والو ساده ای هستش . به عکس شماره 3 توجه کنید

اورینگ خراب شده داخل این شیار نصب میشه . دلیل خراب شدندش فشار زیاد بود نباید فشار مخزن رو بالاتر از 200 بار برد که من به اشتباه همیشه

فشار رو روی 230 میبردم
[تصویر: %D8%AA%D8%B5%D9%88%DB%8C%D8%B1000dn.jpg]

[تصویر: %D8%AA%D8%B5%D9%88%DB%8C%D8%B1002x.jpg]

[تصویر: %D8%AA%D8%B5%D9%88%DB%8C%D8%B1006.jpg]

[تصویر: %D8%AA%D8%B5%D9%88%DB%8C%D8%B1009.jpg]
ممنون آقا مسيح عزيزKhansariha (48)اندازه گرفتيد كه ضخامت ديواره مخزن چند ميليمتره؟
بله جاوید جان 2.5 میل بود Khansariha (8)
دوستان من یه مشکل با تلمبه دارم.
موقع باد کردن احساس میکنم که باد از زیر اورینگ که توی ستون تلمبه هست خارج میشه.این مشکل باعث میشه که تعداد بیشتر تلمبه بزنم .یه بار هم خواستم که از قسمت دسته تلمبه رو باز کنم اما خیلی سفت بود و ترسیدم که شاید پلمپ باشه و بعد از باز کردنش با مشکل رو به رو بشم.
خودم میدونم چرا اینجوری شد یه بار به مقدار خیلی کم برای پاک کردن ستون تلمبه یه دستمال اغشته به روغن رو استفاده کردم و از اون موقع بع بعد این مشکل پیش اومد.الان هم مطمئنم اورینگش مشکل به هم زده.از عزیزان کسی می تونه راهنمایی کنه؟؟؟Khansariha (8)
خوب مشگل مشخصه جلال جان تلمبه اون قسمت مهره زردنگ برنجی رو باز کنید و تلمبه رو جدا کنید اورینگ رو تعویض و بقیه مراحل .
مسیح جان هر چی زور میزنم باز نمیشه لا مذهب.خیلی سفته.دو نفری افتادیم به جونش باز نشدKhansariha (226)Khansariha (226)
امکانش هست دنده چپ گرد باشه جلال جان در کل مکانیزمش خیلی راحته اطمینان داشته باش مشگلی براش پیش نمیاد

هر قطعی از اونم خراب بشه تراشکار ماهر هم نباشه به راحتی میتون درستش کنه فقط ازش نترس بازش کن .
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
لینک مرجع