انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: آموزش تعمیرتفنگ و دوربین
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
دوستان چجوري دوربين تفنگو تست سلامت كنم

Patriot
(2015-11-09 10:33 PM)SAAZEARA نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان چجوري دوربين تفنگو تست سلامت كنم

Patriot

داداش بايد رو جند تا تفنك تست بشه اون وقت ميشه دقيق كفت شما ي كروب با مكسك بكير ببين مشكل بر طرف ميشه يا نه اكه شد ك دوربين خرابه اكه نشد اشكال از تفنكه كاري هم ب دو حلقه كوتاه كردن فنر نداره اين كروبي ك شما كرفتين مث كروب رنجر ١٢٥ هست بلكه يكمم بد تر
موفق و بيروز باشيدKhansariha (8)
سلام
گروپ يكي ازدوستان من با ٥٤ كاملا خطي در مياد علتش چيه؟ . البته دوربينش3x9سنتره

[PISTOL]فشمي
عذر ميخوام ليپرزه

[PISTOL]فشمي
دوستان داخل لوله at44 را چگونه مي توان تميز كرد؟
سلام دوستان کسی در مورد تعمیر کریکت میتونه راهنماییم کنه ؟ موقع شارژ کردن هوا از لول تفنگ خارج میشه
سلام خدمت همه اساتید و دوستان. یه دوربین 6*24*50 تاسکو دارم چندین سال پیش داداشم از چین واسم اورد.نمیدونمم اصل هست یا نه. اصلا ازش استفاده نکردم تا حالا که نسب کردم و خاستم تنظیم کنم دیدم اصلا پیچ های تنظیم کار نمیده. یعنی هرچی چرخش میدم هیچ تغییری نمیکنه!! به نظر دوستان مشکلش چیه؟Khansariha (226)Khansariha (8)
با سلام فنرش در رفته،احتمالا اگر تکونش بدی فنر بشکل تسمه بطول حدود ۳ سانت ازداخل عدسی جلو معلوم میشه.باید فنرروجا بزنی زیر طبلک ها،اگرتجربه این کارروندارید بدید تعمییر کار هرچند کارسختی نیست،ولی حساس است.مخصوصا برای بار اول
سلام خدمت اساتید یه مدت یه سوالی فکرمو مشغول کرده این که گریس کاری فنر تفنگ ارتعاش اون رو کم می کنه چیجوری گیریس روی فلز تاثیر میذاره یا اصلا تاثیری نداره ؟؟؟

فرستاده شده از HUAWEI G525-U00ِ من با Tapatalk
(2017-01-21 11:27 PM)hoseinm0324 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت اساتید یه مدت یه سوالی فکرمو مشغول کرده این که گریس کاری فنر تفنگ ارتعاش اون رو کم می کنه چیجوری گیریس روی فلز تاثیر میذاره یا اصلا تاثیری نداره ؟؟؟

فرستاده شده از HUAWEI G525-U00ِ من با Tapatalk
بله گریس کاری فنر ، ارتعاش را کم میکنه ولی بشرطی که فقط روی فنر باشه چون اگر گریس و روغن به دیواره سیلندر تماس پیدا کنه باعث افزایش سرعت پیستون و قدرت میشه که اونجا داستان فرق میکنه اونجا دیگه نتیجه معکوس داره
کلا هرگونه لرزه گیری فنر چه با قطعه های تفلون و پلاستیکی مثل تعویض هادی فنر فلزی با پلاستیکی و یا کاور کردن فنر و یا گریس کاری فنر ارتعاش فنر را کم میکند . Khansariha (8)
درود
دوربین 3*9-40 لیپرز دارم که تا حالا خوب بوده ولی الان گیج میزنه و رو یه نقطه ثابت نمیشه . فبلا روی 460 و شادو بوده و مدتی هم روی هاتسان 1100 تیون شده البته . هیچ لقی یا مشکل ظاهری هم نداره . به نظر اساتید مشکلش چیه و آیا خودم میتونم درستش کنم . تا حالا دوربین باز نکردم.
متشکر
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
لینک مرجع