انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: آموزش تعمیرتفنگ و دوربین
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
سلام به دوستان عزیز.
یه دوربین لیپرز 4*16*50 دارم که یه بار ضربه خورده که بعد از این اتفاق حس میکنم از تنظیم درمیاد .
میخواستم بدونم جایی یا کس معتبری میشناسین تو تهران که دوربین واسم چک بکنه ببیمه چی شده؟؟؟Khansariha (8)Khansariha (8)
(2014-11-25 11:51 AM)ghavidel98 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به دوستان عزیز.
یه دوربین لیپرز 4*16*50 دارم که یه بار ضربه خورده که بعد از این اتفاق حس میکنم از تنظیم درمیاد .
میخواستم بدونم جایی یا کس معتبری میشناسین تو تهران که دوربین واسم چک بکنه ببیمه چی شده؟؟؟Khansariha (8)Khansariha (8)

واقعا کسی سراغ نداره جایی ؟؟؟
سلام دوست عزیز
اگر مشکل جدی نداشته باشد دوربین را برای تعمیر (احتمالا تعویض فنر) ببرش فردوسی پیش آقا مهران در فروشگاه مرکزی (مغازه آقای حمید دهقان ) تلفن 33907557 انشالله درستش میکنند . فعلا Khansariha (8)
سلام تهران فردوسی .بهنام کرمانی کارش درسته ولی پول خوبم می گیره

02133924047
درود فراوان ،من تفنگ بادی فنری ۵.۵ چینی مدل b3-1 دارم ،میخوام لوله رو کلا باز کنم اما هرچی از چپ و راست زور میزنم باز نمیشه ،لوله رو نه مکانیزم داخلی از قبیل پستان و فنر و.... ،خواهش میکنم اگر کسی کمکی میتونه کنه راهنماییم کنه ،ممنون میشم .
منظورم باز کردن خود لوله از بدنه تفنگ هست،نه قطعات داخلی ،مرسی ،ممنونم
[تصویر: search?q=5.5+b3-1&biw=800&am...B600%3B600]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام تفنگ بادی بی 3 کمرشکنو من بازکردم بایه خار مهارشده بودکه معلوم نبود چون روش روسنگ زده بودن وباپرس جاززدن براحتی درنمیاد من هم بااخرسرباپرس دراوردم احتمالا مال شما هم باپرس جاخورده
(2015-05-22 09:32 PM)kargadankosh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام تفنگ بادی بی 3 کمرشکنو من بازکردم بایه خار مهارشده بودکه معلوم نبود چون روش روسنگ زده بودن وباپرس جاززدن براحتی درنمیاد من هم بااخرسرباپرس دراوردم احتمالا مال شما هم باپرس جاخورده

درسته ،مرسی از اینکه توجه کردی دوست عزیزم،به ناچار مجبور شدم و از جایی که پستان میاد جلو سوراخ بریدم با اره آهنبر و کارمو انجام دادم و بعد جوشش دادم ،میخواستم خفیفش کنم که شد .درسته با پرس در میاد .اما بریدنش راحتتره ،راستی زاجی ک تو عطاری هست با اون زاج اسلحه فرقش چیه؟
دوستان روش باز کردن دوربین سنتر پونیت از این جدیدا بصورت تصویری میخواستم اگر راهنمایی کنید ممنون میشم.
با عرض سلام و ادب
من مدت ها یه زیر تاشو چینی داشتم و الان دو ماهی هست که که رنجر 80x گرفتم
مشکلی که دارم با لگد زدنشه جایی خوندم که رنجر ها کلا باید واشر سر پیستونشون و لوله فنرشون عوض بشه چون باعث خرابي دوربين,بريدن پيچ ترمز ريل دوربين,شل شدن مكرر پيچ قنداق و همچنين گشاد شدن جاي پيچ قنداق,خرابي ماشه و.... میشه
البته من تغییراتی در دوربین تفنگ (از داخل کناره های لنز)شدم
با احترام؛
یک:اصلا نیاز هست که این تدابیر اتخاذ بشه ؟
دو : اینکه اگه اره مشکل اینجاست که من تا حالا تفنگی رو باز نکردم،اصلا از من بر میاد؟نمیاد؟چی کار کنم؟
خدایی کلافه شدم،راهنماییم کنید لطفا
با عرض سلام و ادب
مشکلی که دارم با لگد زدنشه جایی خوندم که رنجر ها کلا باید واشر سر پیستونشون و لوله فنرشون عوض بشه چون باعث خرابي دوربين,بريدن پيچ ترمز ريل دوربين,شل شدن مكرر پيچ قنداق و همچنين گشاد شدن جاي پيچ قنداق,خرابي ماشه و.... میشه
با احترام؛
دو : اینکه اگه اره مشکل اینجاست که من تا حالا تفنگی رو باز نکردم،اصلا از من بر میاد؟نمیاد؟چی کار کنم؟
خدایی کلافه شدم،راهنماییم کنید لطفاKhansariha (367)
با عرض سلام و ادب
با احترام؛
خدایی کلافه شدم،راهنماییم کنید لطفاKhansariha (367)
آقای علی رحمانی جواب سوال اول شما بله هست،اگر میخواهید دقت و قدرت و عملکرد تفنگ ارتقا پیداکنه و دوربین خراب نشه و همچنین مشکلاتی که گفتی برای تفنگ پیش نیاد حتما انجام تغییرات در پیستون و هادی فنرتوصیه میشه وباید لول فنر و واشر پیستون تعویض بشه .
حالا اگر تاحالا تفنگ بادی باز نکردی حتما باید پیش یک کاربلد بروی چون حتی اگر به مسایل فنی تفنگ آگاهی داشته باشی بدون فنرجمع کن جازدن فنر و بستن تفنگ به تنهایی امکان پذیر نیست.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
لینک مرجع