انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: آموزش تعمیرتفنگ و دوربین
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
(2017-01-24 12:16 AM)amen نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود
دوربین 3*9-40 لیپرز دارم که تا حالا خوب بوده ولی الان گیج میزنه و رو یه نقطه ثابت نمیشه . فبلا روی 460 و شادو بوده و مدتی هم روی هاتسان 1100 تیون شده البته . هیچ لقی یا مشکل ظاهری هم نداره . به نظر اساتید مشکلش چیه و آیا خودم میتونم درستش کنم . تا حالا دوربین باز نکردم.
متشکر

سلام،الان رو چه تفنگی بسته است،اگرپی سی پی باشه که میتونه از تفنگ یا سایلنسر هم ایجاد خطا باشه.اگر روی فنری بستس ،باز هم اول لوله تفنگ را تمیز کنیدو پیچ های پایه دوربین راچک کنید.درنهایت با ثابت کردن تفگ وچندشلیک به یک هدف درصورت خطا زدن مشکل از داخل دوربین است.براثر ضربه امکان شل شدن مهره رینگی دور لنزها میباشد.کار سختی نیست ولی حساس وابزار میخواهد،اغلب بخاطر چسب کارخانه روی رزوه تیوب،دوربین را خراب میکنند.مواظب باشید.........
(2017-01-24 10:18 AM)AXA نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2017-01-24 12:16 AM)amen نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود
دوربین 3*9-40 لیپرز دارم که تا حالا خوب بوده ولی الان گیج میزنه و رو یه نقطه ثابت نمیشه . فبلا روی 460 و شادو بوده و مدتی هم روی هاتسان 1100 تیون شده البته . هیچ لقی یا مشکل ظاهری هم نداره . به نظر اساتید مشکلش چیه و آیا خودم میتونم درستش کنم . تا حالا دوربین باز نکردم.
متشکر

سلام،الان رو چه تفنگی بسته است،اگرپی سی پی باشه که میتونه از تفنگ یا سایلنسر هم ایجاد خطا باشه.اگر روی فنری بستس ،باز هم اول لوله تفنگ را تمیز کنیدو پیچ های پایه دوربین راچک کنید.درنهایت با ثابت کردن تفگ وچندشلیک به یک هدف درصورت خطا زدن مشکل از داخل دوربین است.براثر ضربه امکان شل شدن مهره رینگی دور لنزها میباشد.کار سختی نیست ولی حساس وابزار میخواهد،اغلب بخاطر چسب کارخانه روی رزوه تیوب،دوربین را خراب میکنند.مواظب باشید.........

بسیار متشکر
روی هاتسان 1100 بود که بازش کردم مشکل از دوربین هست چون با مگسک خال میزنه . مدلش هم tf2 هست از اونها که تنظیم فاصله نداره . لنز شیی و چشمیش که محکمه . دو تا پیچ هم بیشتر نداره یکی زیر تورتها و یکی روی تنظیم زوم هست. اصلا نمیدونم از کجا باید شروع کنم به باز کردن دوربین . اگه یکی از دوستان که تجربه دارن مختصری توضیح بدن که از کجا شروع کنم به باز کردن و مواظب چه قسمتهاییش باشم ممنون میشم
سلام اغلب بخاطر لگد تفنگ دوتا عدسی داخل زوم لق میشه،کار سختی نیست ولی دقت زیاد،ابزار ومهمتراز همه تجربه میخواد،اگر اولین باردوربین بازمیکنید بهتره با کسی که مهارت وتجربه داره دوربین روباز کنید،که خراب تر نشه،البته جسارت نباشه.موفق باشید
دوستان سلام من یه دیانا پی 1000 دارم که از قسمت انتهای سیلندر هوا نشتی داره کسی میتونه راهنمایی کنه که چطور مخزن رو باز و واشر معیوب رو تعویض کنم ؟
سلام.اگر تفنگو توی یه فاصله مشخص صفر کنیم و بعد از دو سه روز دوباره تیر اندازی کنیم ولی صفر دوربین تغیر کرده باشه مشکل از کجاست.لطفا دوستانی که عیبو میدونن راهنمایی کنن.ممنون
(2017-05-25 07:47 PM)blak نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.اگر تفنگو توی یه فاصله مشخص صفر کنیم و بعد از دو سه روز دوباره تیر اندازی کنیم ولی صفر دوربین تغیر کرده باشه مشکل از کجاست.لطفا دوستانی که عیبو میدونن راهنمایی کنن.ممنون

دوست عزیزنوع تفنگتون پی سی پی یا فنری و مدل دوربینتون اگر بگین دوستان بهتر میتونن کمکتون کننKhansariha (8)
(2017-05-25 07:47 PM)blak نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام مدل دوربینت چیه؟ زوم ثابت یا زوم متحرک؟
مدل تفنگتون؟!
و مدل پایه دوربین!
و همچنین ساچمه مورد استفاده
سلام دوستان يك سوال دارم نميدونم تايپيك درسته در هرصورت ببخشيد
من دوربين bushnell 3-9x40 eg دارم روي سلاح بسته شده اون قسمتي كه نور و تنظيم ميكنه كلا ً از جا در اومد بيرون افتاده
تعمير ميشه ؟ يا خراب شده ؟
سلام دوستان
ماشه تفنگ من خیلی سفت شده .. ازین ماشه های قفل داره
دقیقا بعد از اولین بار که رفت تعمیر به دلیل فضولی بیجهت ، ماشه تفنگ باز شده و بعد از دو هفته یک‌ سرویسکار دومی موفق به جمع کردن ماشه شده که شرح ماجرا رو تو فروم تخصصی نوریکا نوشتم .
دفعه آخر هم که تفنگ رو برای تعویض واشر نیترو پیستون و تنظیم دوربین بردم با اینکه مشکل سفتی ماشه رو به مغازه دار گفتم کاری نکرده بود به این بهانه که از حالت فابریک خارج کردن مخاطره آمیزه !
انگار من گفتم از حالت فابریک خارجش کنه !!
آقا بهرحال رگلاژی ، روان کاری چیزی ..
واقعا راهی نداره ؟
دوستان ی مشکلی برای تفنگ بادی هانتر 1100 پیش اومده اون قسمتی هست که وصل میشه به به اهرم مسلح
کردن که وقتی احرم رو رو مسلح میکنم اون قطعه عقب بعد باعث میشه ماشه جلوی حرکت فنر رو بگیره اون قسمت ی چیزی داره که باعث میشه اون قطعهدر نیاد من اونو ندارم کسی هست بگه چطوری درستش کنم که درنیاد چون وقتی 10 تا 16 تاشلیک میکنم در میاد اگه بلده به توی خصوصی بهم یاد بده دعاگوش میشم
[/color]
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
لینک مرجع